Váš názor na kolostrum

Príspevok v téme: Váš názor na kolostrum
Timotejjj

Chcel by som sa vás opýtať , aký máte názor na kolostrum , lebo podľa mňa je neprirodzené užívať kolostrum z kráv a kôz , keď najprirodzenejšie kolostrum pre človeka je podľa mňa z materského mlieka.

Máte niekto nejaké pozitívne výsledky s kozím alebo kravským kolostrom ?

Pozorovali ste aj vedľajšie účinky ?

Aký je váš názor na užívanie kozieho alebo kravského kolostra ..

daninka25

Kočky je medzi nimi, medzi jednotlivými značkami vlastne aj nejaký ten rozdiel v zložení? Podľa čoho ste si to svoje kolostrum vyberali?

lienerka55

som rada marge, ze uzivas rovnake :) a ako dlho ho uz uzivas? a ako ho hodnotis? :) mozeme si tu trochu popismenkovat, co povies? :)

lienerka55

tak tych znaciek je velmi vela a preto doktorovi nehovoria konkretne znacky, ale povedia pacientovi iba kolostrum a uz je na nom, ake si vyberie. no z mojich skusenosti odporucam kolostrum od firmy Barny´s. je velmi dobre, ma perfektne zlozenie a je aj ucinne. sama ho uzivam uz iste obdobie a velmi dobre sa citim :)

Kiara6

Vieš čo, to je pre nich najlepšie ti len povedať čo si máš kúpiť, ale že by ti poradili priamo aj nejakú značku tak to veru málokedy

Lupienok554

Ja sa zas o kolostrum zaujimam len v posledné dni na základe odporúčania lekárky, aby som si proste nejaké zohnala. Na základe čoho ste si vyberali vy a čo je to prosím vás ten beta-glukán

gogora

Zienky sice som nepisala ale potichu som vas tu sledovala a vcera som si uz aj ja konecne objednala kolostrum :) Objednala som si to bovinne kolostrum s beta-glukanmi :) Tesim sa, ked mi to pride. Potom dam vediet, ako zabera :)

Wendy000

S tym mam poslednu dobu aj ja, jak sme stale doma, tak mi proste tolko veci beha hlavou, ze niekedy fakt na vela veci zabudnem. O kolostre sa teraz mnoho rozprava, ze by ho bolo dobre uzivat, no je ich tolko, ze ako napriklad ja fakt neviem, podla coho si nejake vybrat

humienka5

nestras Darla :D :D tak zle som hadam na to az neni :D :D nieco sem-tam zabudnem, ale snazim sa toho co najviac si zapamatat. aj na fotku stale myslim, len este som akosi nestihla, vela som toho mala vcera :/