Dokazem vyfajcit aj krabicku za dve hodiny

Príspevok v téme: Dokazem vyfajcit aj krabicku za dve hodiny
chcemuzprestat

Mam obrovsky problem, narazove fajcenie. Nefajcim jeden, dva dni, potom pride stav, depka, proste mavam take stavy, ze fajcim jednu od druhej, pritom volam s kamosmi, dokazem takto stiahnut aj krabicku za dve hodiny, sice sa snazim to neslukovat vsetko, ale predsa. Bojim sa, ze toto je na rakovinu ako stvorene. Je to horsie ako fajcit pomalsie za ten den? Napriklad jednu dve za hodinu? Uz sa snazim to obmedzovat a od noveho roka prestat uplne, ale takto to mam asi dva roky, velmi stresove obdobie a namiesto sportu, alkoholu, jedla som sa dal na toto a neviem sa toho zbavit=/

kmina

Akože vážne? Veď by sa mi tak hlava točila, že by som nevedela krok spraviť, to čo chodíš každých 15 minút alebo čo?

Uzas

Co vam sibe? Krabicku za 2 hodiny, dve krabicky za 30 minut? A robis to niekde vonku?
Mam rovnakeho suseda podo mnou, sopliak jeden, kazdych 10 minut smrad jak v chlieve, fajci v byte, vsetok smrad mam hore v byte ja. Pasivne fajcenie najsilnejsich cigariet a kvanta cigariet, alebo bohvie, ci aj niecoho horsieho. Dlhodobo. Uz mam z toho zdravotne problemy, nespavost, problemy so srdcom. Ked si ty nicis zdravie, tak ho nenic inym!!!! Znicene zdravie kvoli nejakemu sopliakovi, udam ho za ohrozenie zdravia a zivota!!! Este sa vychvalujte na internete kto viac vyfajci!!!

netyla1

-všetko je to len v tvoje hlave. ty sa musíš snažiť! my ti s tým nemáme ako pomôcť, jedine ťa môžme podporovať!-

tasty

skôr si myslím, že nie je problém v tom, že zo závislosti fajčíš,,, ale nevieš spracovať svoje psychické stavy, máš nejaké problémy v živote, alebo prečo si pod takým tlakom,,,, ak je to bez nejakej väčšej príčiny, možno by som skúsila asi psychologa

Olsenju

Tvoj problém nieje v cigaretách !
Tvoj problém je v tvojom psychologickom rozpoložení.Tak tu neriešme cigarety ale tvoju psychiku.