Ako odhalit ze je baba zlatokopka?

Príspevok v téme: Ako odhalit ze je baba zlatokopka?
podozrienie

Jedna baba ma o mna zaujem stale ma bali a vnucuje sa mi, prva ma kontaktovala na fb, pise mi aj vola casto.
Mam divre platene zamestnanie, dobre auto a byt a mam podozrenie ze ma o mna zaujem len kvoli tomu. Ako som pekny muz aspon zeny mi to davaju najavo ale taky zaujem ktory ona o mna prejavuje je pre mna podozrivy.
Ako odhalit babu ze je zlatokopkou a ide po muzovi len kvoli majetku a peniazom?
Prosim zeny aby sa zdrzali urazlivych komentoch na moju osobu. Pytam sa vazne. Nemam zaujem o hadky v tejto teme. Chcem rozumne nazory a rady.
Dakujem za pochopenie aj prisprevky.

Alessandra99

tu je k tomu taký pobavený článok :)

najlepší je bod č. 4. A 8 & 9 sú tiež dobré :D

4. Mieri stále vyššie

Ak sa pozriete na históriu jej randenia, zrejme zistíte, že v jej živote bolo už viac mužov. Čo je však dôležitejšie, každý ďalší bol vždy bohatší. Jednoducho, zlatokopka funguje tak, že keď stretne bohatšieho, vy končíte.

8. Nikdy neplatí

Ak vám po večeri prinesie čašník účet, tvári sa, že ho nevidí. Buď si práve začne prepudrovávať nos, alebo si odbehne ešte na toaletu. Nikdy sa neponúkne, že tentoraz zaplatí ona, alebo zaplatí aspoň polovicu. Dáva vám najavo, že vy ste tu na to, aby ste platili.

9. Je zvedavá, koľko zarábate

Už pri prvom stretnutí hneď na začiatku vyzvedá, čo robíte, aké máte v danej oblasti postavenie, aby si zrátala, či dosť dobre zarábate. Na vaše záujmy, rodinu sa pýta ako na posledné.

www.zdravie.sk

ahjaj

keď k nej od začiatku pristupuješ s takýmito pocitmi, radšej sa jej stráň.
Inak by si ju mohol pozvať na kávu a keď by si ju poznal, časom by si zistil, aká je.
No a zlatokopka je o tom, že sa chce usadiť. Chce rodinu a muža, ktorý sa o ňu a o deti postará a pocit bezpečia. To bohatší muži s dobrým zamestnaním ponúkajú. Je to rovnako ako v prírode. Tam si samičky vyberajú silnejších samcov, ktorí ich ochránia pred fyzickým nebezpečenstvom, a tu vplyvnejší dobre situovaný muž, ktorý ju a jej potomstvo ochráni.
Pri lepšej pracovnej pozícii človek ráta aj s vyššou inteligenciou a tým, že partner ja na úrovni, že sa s ním dá ísť do divadla, alebo ma bude podporovať, keď chcem ja niečo dosiahnúť.
Je to aj o jej štandarde....poviem príklad, pre niekoho je zážitok zájsť na mestské kúpalisko, iný by si rád pozrel fjordy v Nórsku.

Wendy88

Lollka - to nie je paranoja ale oprávnená obava. Vidno, že peniazmi neoplývaš a nikdy si ich nemala toľko aby si sa o ne obávala. Je jasné, že mladá si hľadá sponzora, preto ho neustále kontaktuje a dáva sa mu do pozornosti.
Zlatokopka sa spozná jednoducho podľa toho, že sa k dotyčnému chce čo najskôr nasťahovať (lebo nemá vlastný byt), vyžaduje neustále darčeky, výlety, návštevy reštaurácii a pod., chce spoločný účet, aby mala ľahký prístup k jeho peniazom, a čo najskôr chce mať decko/á, aby mohla zostať doma a nemusela pracovať. A on hlupák nech sa "postará o rodinu", čiže slečna si zabezpečí bezstarostný život.

cloo

Každá žena je zlatokopka. Na niektorých to nevidno, z niektorých to priam kričí. Finančný stav je to, čo si ženy prvé všimnú na mužovi. Ja som vždy bol a aj som chudobný ako kostolná myš, vzhľad tiež nie najlepší a za 49 rokov som nemal ani jeden jediný vzťah. To náhoda určite nebude. Stačí sa pozrieť, ako sa rôzní, dovtedy nevýrazní víťazi rôzných reality show (napríklad Farma) stávajú takmer miláčikmi žien. Taktiež solventní muži, ktorých poznám, nemajú o záujem zo strany žien núdzu. Musíme byť realisti a nie žiť v rozprávkach, kde sú ženy vykreslené zväčša ako čisté a milujúce tvory.

Lollka

No ty mas strasny strach o svoje peniaze, pritom ju ani nepoznas, mas len paranoju ze chce tvoje peniaze. A tu paranoju budes mat zrejme pri akejkolvek babe. Pre takych ako ty bude najlepsie ked ostanu navzdy sami so svojimu peniazmi, nebudu musiet raz zivit svoju buducu zenu ked bude na materskej ani svoje deti. Vsetky peniaze ktore si nazhromazdil a este nazhromazdis ostanu len tebe.

Alessandra99

Keby som bola na tvojom mieste divné a "proti srsti" by mi bolo už len toto: stale ma bali a vnucuje sa mi, prva ma kontaktovala na fb, pise mi aj vola casto.

Nemalo by to byť tak, že sympatie majú byť vzájomne? :)

A k tvojej hlavnej otazke: tak podla mna by si to spoznal rychlo, ak by si s nou bol osobne. Ak teoreticky mas o nu zaujem. tak obetuj jedno stretnutie a uvidis, čo je zač. Samozrejme sa môže aj pretvarovať, ale to by si mal tiež spoznať. Všímaj si o čo sa zaujíma, či o teba ako osobu (co mas rad, aka mas vztahy s rodinou) alebo ci sa zaujima o to, kolko tisic si zarobil za minuly rok a o kolko % tento rok zarobis viac :D alebo že kedy si plánujes kupit dalsie nove auto :D

normalneakonic

nepíšeš nič o tom či sa ti páči,... na Fb je možnosť zablokovať, ked ta kontaktuje alebo otravuje niekto.... tvoje čislo ma odkial?
na tvoju osobu je normalne že maš obavy,...
ale na jej osobu je teda toho dosť,.. lebo aj napriek tomu že je 21 storočie a emancipácia , ked sa žena vnucuje chlapovi, vyvolava mu každy de, vypisuje na FB,.. tak to v hlave OK nemá...
resp. su dve možnosti - bud to je pubertiačka alebo ako som už napísala neni OK ta osoba...

ako zistiš či je zlakokopka?
ked ju mas na FB tak si prejdi jej fotky, ak tam vidiš značkove handry, drahe kabelky,... tak je vysoka pravdepodobnosť že hladá sponzora...

rychlapomoc

No ja by som povedala, že keď príde taká téma, tak že platíš neskutočne veľké pôžičky na to, aby si si to mohol dovoliť a že v skutočnosti nič nemáš :D že ti ostane ledva na vyžitie :D :D