Ako odhalit ze je baba zlatokopka?

Príspevok v téme: Ako odhalit ze je baba zlatokopka?
podozrienie

Jedna baba ma o mna zaujem stale ma bali a vnucuje sa mi, prva ma kontaktovala na fb, pise mi aj vola casto.
Mam divre platene zamestnanie, dobre auto a byt a mam podozrenie ze ma o mna zaujem len kvoli tomu. Ako som pekny muz aspon zeny mi to davaju najavo ale taky zaujem ktory ona o mna prejavuje je pre mna podozrivy.
Ako odhalit babu ze je zlatokopkou a ide po muzovi len kvoli majetku a peniazom?
Prosim zeny aby sa zdrzali urazlivych komentoch na moju osobu. Pytam sa vazne. Nemam zaujem o hadky v tejto teme. Chcem rozumne nazory a rady.
Dakujem za pochopenie aj prisprevky.

mamstymskusenost

Ahoj :-)
aj mňa oetstoval snúbenec.
My sme sa spoznali vo fitnesse,nepoznala som ho.
u nas to bolo tak,že on začal s komunikáciou,ja som uzavretý typ.
Po čase sme is začali pisať (on začal)rozpravať sa pri kávičke.
On mi nepovedal,že je podnikateľ,najprv mi povedal,že cez vikend pracuje ako čašník- aj pracoval ako čašník,ale pomahál svojim rodičom keďže majú kaviareň,a bola nejaká akcia a nemalu dostatok čašníkov.
Rzprával mi aj príbehy,že vie aký je pocit keď je finačne ťažko,keďtreba rátať každé euro. Počase,mi povedal,žečo je on vlastne,ako si všimol,že aj tak mám záujem o ňom.
Bol milý,inteligentný,vtipný a vytravalý netlačil na mňa,mám radšej pomalé tempo,nie hneď sa vrúcať do vzťahu.
Hoci viem,že nebol extra úprimný,ale nevadilo mi to.
Sme spolu viac takmer 6 rokov,a nikdy by so ho nevymenila :-)
Hoci niekedy máme hádky,že príliš často utráca ON :-D
Za tých 6 rokov sme mali blaho,chudobu,chorobu a stále sme to vyriešili.
Ináč chápem tvôj strach,ale musím ti povedať nielen ženy hľadajú pracháča.Dnešnej dobe tiež mnoho mužov môjho okolia si vyberáju ženy,ktoré finačne si vyššie ako muži.A myslím,že to je horšie,keď ženy majú veľa peňazí a muž málo,tak sa spravajú k mužovi ako niečomu horšiemu.Vtedy strácajú svoju mužkosť.
To aj tak zistí,keď žena ide po peniazoch. Si dospelý muž,predsa máš hranice,to je normálné,že pozveš ju na večeru,do kina atď.,tak platíš ty.
No,keď bude ot teba očakávať aby si jej nakupoval oblečenie,kozmetiku atď. na drahšie produkty,tak to je znak že možno tvoje peniaze má radšej ako teba.

Ernesto

tie co sa tu smejete, ze zlatokopky nemaju zaujem o trapnych 1000€ na vyplate ste PORIADNE mimo. asi vam musim pripomenut co znamena pojem zlatokopka. zlatokopka je zena, ktora je s chlapom nie pre jeho vlastnosti, nie preto akym je clovekom, ale je s nim pre PENIAZE / MAJETOK alebo pre postavenie, ktore tie PENIAZE/MAJETOK moze priniest. to neznamena, ze zlatokopka je az od 5000 € mesacne alebo 100 000 € mesacne. zlatokopka moze byt kludne i s chlapom, co ma vlastne auto a byt a na vyplatu tych 1000€ . su lacne zlatokopky a su luxusne zlatokopky. su take, ktore nepojdu s nikym iba s podnikatelom, ktory ma x firiem a zamestnava stovky ludi a moze jej kupovat sperky, luxusne dovolenky, dostane porsche cayenne. a su take, ktore su spokojne s bytom a ze maju raz za cas vylet niekam a v chladnicke maju bio prosciutto. dolezite je, ze su s tym chlapom pre jeho majetok. ak by ten chlap o svoj byt, auto a pracu prisiel, tak ho zlatokopka opusta – bezna situacia.
ja sam poznam jednu taku. harpyja od spiku kosti so mnou byvala a prisiel moj kamos na vikend. nevyzera nijak extra a mala ho totalne na haku az do magickeho momentu, kedy povedal, ze si v nemecku prijde na 3000€ mesacne a ma zaplatene ubytko i jedlo od firmy, tzn 3000€ = ciste uspory kazdy mesiac, tak sa razom z neho stal cassanova princ a ho dobreze rovno nevyfajcila na mieste. zrazu to bola anjelska tvaricka, tutu mutu a same hihihi hahaha. zlatokopka jak delo. taka z tych lacnejsich, postaci jej dolnych par tisic.

Diana12

Ak máš peniaze atď. tak musíš predpokladať že je zlatokopka keď sa tak "snaží". A mal by si predpokladať aj to že takých ľudí čo sa ti budú pchať do zadku kvôli peniazom bude viac.

ahjaj

čau podozrienie. Ešte by sme si tu radi prečítali Tvoj názor na naše príspevky, alebo čo s tým hodláš robiť? Nedávame Ti tu predsa rozumy gratis, chceme aspoň úsmev a trochu spätnej väzby. Ďakujeme. :-)

mammeniny

Pozri sa chlapce, to ze ta prva kontaktovala na fb neznamena ze je zlatokopkou, dnesne zeny su sebavedomejsie a priebojnejsie v baleni muzov nez kedysi. Kde zijes? Mame 21. storocie a ked sa zene paci muz preco by nemohla byt iniciativna v baleni?
Ja nemam na fb ziadne fotky auta ktore vlastnim, nemam ani fotku bytu, fotky z dovoleniek mam take bezne neukazujem sa na lodi ktorou som sa plavil, fotky chaty ktoru som zdedil, a predsa ma par bab alo prve oslovili a poziadali o priatelstvo.
Pacia sa mi zeny ktore vedia co chcu.
No zlatokopku odhadne na desiatky metrov.
A odporucam ako ti tu radia. Chod s danou na prve, druhe , tretie rande v pozicanom obycajnom aute, nerozpravaj jej ze mas byt, auto pekne, kolko zarabas a pod. A uvidis, ak tej slecne ide viac o tvoje Ja a miluje ta takeho aky si tak taka bude rada ze s tebou je aj keby to malo byt na nejakom rubanisku za mestom.
youtu.be

mamprachy

Ako odhalis?
Lahko
Jq som tak skusal baby
Prisiel som po jednu na dohodnute miesto v aute id bratrabca, obycajny favorit, vzal ju na obycajne miesta do beznej restiky a nerozpraval som jej o svojom plate to ona sa pytala.. uz viac sa mi neozvala a nedvihala mobil.
Druha s ktorou som bol sa opakovalo to iste, to uste auto, miesta, restika ... ozvala sa hned na druhy den, a aj dalsie dni.
Vedel som ktora sla po mne a ktora sla po peniazoch a majetku.
Dufam ze je ti jasne co som napisal.

denis31

Ako zpoznas?
Pozvi ju na rande, sleduj ako sa sprava, ci ju viac zaujima tvoj plat, byvanie, auto a majetok. Zlatokopka si potrpi na luxuse, taka uz sama chodi luxusne poobliekana ale nieje to pravidlo.
Zlatokopka si vybera kde sa pojdete najest, kde pojdete na vylet, kde pojdete nakupovat, potrpi si na tom ake mas auto, kde byvas a ako chodis obleceny.
Baba ktora ta miluje preto ze si a pritahujes ju, bude stastna zs moze byt s tebou a bude jej jedno ale mas auto, kde byvas, kde pracujes kde idete na vylet, kde aa pojdete najest..milujuca baba bude stastna ze ta ma, ze moze byt s tebou,ze existujes.
Zlatokooka si potrpi na materialnych veciach kdez to zamilovana baba si potrpi na zazitkoch a citoch.
Zamilovana baba je stastna, vesela, ma lasku v ociach, usmievave pery a nezne dotyky.
Zlatokopka je sebecka, rozmaznana, namyslena, chladna a drza.

ahjaj

ak tú babu pozveš na rande, neklam jej o sebe nič, ale ani nič veľa neprezrádzaj. Informuj sa, či pracuje, a možno keď spoznáš, aký má trebárs vzťah k rodine, tak ju viac spoznáš. Aj muži sú zlatokopovia, len vidia zlato inde - nie v peniazoch, ale v postave ženy.

Aliss

Hmm...na prvom rande urcite zaplat ty. To je normalne. Na druhom uz nechaj zaplatit ju a hned uvidis tu jej reakciu, ak je teda skutocna zlatokopka. A mimochodom, ak ti ona napisala na fb ako prva, zjavne nielen kvoli tvojej peknej tvaricke, ale veciam, co tam mas zverejnene. Teda auto, co si kedy kupil, dovolenky atd. Takze, niet sa co cudovat, ak tam mas podobne fotografie, prispevky atd. "Zlatokopkov" je medzi vami, muzmi, tiez pozehnane :D Ja som raz riesila cez podobnu srandu ako je fb (lebo ten nemam), spolujazdu. Nemam tan ziadne prispevky, ani fotky, len prpfilovku. Chlapec mi hned zacal vypisovat, ako sa tesi na jazdu a ze ma mercedes takej a takej znacky, ze kolko stal a ze zo svojho platu si ho mohol dovolit...odpisala som, ze nerozumiem naco mi pise take sukromne veci a ze ma vobec nezaujima akej znacky auto ma. Cuduj sa svete, na spolujazdu sa uz neozval a nakoniec som sla s niekym, kto ma nezacal hned ohurovat svojou vyplatnou paskou :) Obe pohlavia su si kvit. A kto navazuje vztahy cez fb a ine sra*dy, nemoze sa cudovat, ze mu niekto napise len a len na zaklade krasnych veci, co tam zverejnuje :)