Ako odhalit ze je baba zlatokopka?

Príspevok v téme: Ako odhalit ze je baba zlatokopka?
podozrienie

Jedna baba ma o mna zaujem stale ma bali a vnucuje sa mi, prva ma kontaktovala na fb, pise mi aj vola casto.
Mam divre platene zamestnanie, dobre auto a byt a mam podozrenie ze ma o mna zaujem len kvoli tomu. Ako som pekny muz aspon zeny mi to davaju najavo ale taky zaujem ktory ona o mna prejavuje je pre mna podozrivy.
Ako odhalit babu ze je zlatokopkou a ide po muzovi len kvoli majetku a peniazom?
Prosim zeny aby sa zdrzali urazlivych komentoch na moju osobu. Pytam sa vazne. Nemam zaujem o hadky v tejto teme. Chcem rozumne nazory a rady.
Dakujem za pochopenie aj prisprevky.

cloo

Podmienkou, aby sme ženu mohli nazvať zlatokopkou nie je to, že musí ísť po nejakom arabskom šejkovi či majiteľovi firmy. Podmienkou je len to, že žena ide do vzťahu s tým, že bude mať z neho rôzne benefity. Bohatých mužov na SK je málo, preto musia zlatokopky znižovať svoje nároky, zameriavať sa len na nadpriemerne a priemerne zarábajúcich mužov a vyciciať ich do posledného centu.

Ovecky

Dalsi, co ma litrik na SK a mysli, ze drzi pana Boha za nohy? Chlapci chlapci, vy neviete na akych zlatokopky letia, by si musel byt inak za vodou moj zlaty. Taka babenka sa nezaujima o chlapa, co jej zaplati kavicku ci ju vezme do Chorvatska :D A mimochodom, si nesvojpravy, ci co? Nevies ju zavolat von tvarou v tvar? Planujes jej kupit auto, byt, dom, dovcu na Maldivach, nove kozy, ked sa takto prezentujes? Lebo to uz je ina kategoria, do takej ty predpokladam nepatris, inak by si nevypisoval tuna na forum :D

A ta poznamocka dolu, ze chranit si peniaze, wtf? :D Ked nechcem, nedam, ci?? :D Btw, nech si ich teda vezme dotycny do hrobu, co na to povedat, jedna kategoria su zlatokopky, ale druha lakomci vychcani :D Mimochodom, chlap neni nikdy zlatokop? Som poznala na SK aj takych, co chodili okukavat domy potencialnych frajeriek, aby zistili z akych pomerov pochadzaju. Uz grciate? :D

Gardamfel

Planujes jej odovzdavat celu vyplatu a prepisat na nu majetok? Ze si myslis, ze ide po tvojich peniazoch?
Neviem, kde na to slovenski muzi prisli, ze ked naskriabali na auto, byt, maju vyplatu okolo 1000 eur uz sa povazuju za nejakeho bohaca a vsetky zeny su zlatokopky, ktore idu po ich peniazoch??? Pri tom ani netusia, co to zlatokopka je. Drahusikovia, zlatokopka nie je zena, ktorej zaplatite blbu kavu, ci kino, zena, ktora sa k vam nastahuje, lebo chce byt s vami, zlatokopka je zena, ktorej platis luxusny najom v luxusnom byte, kupujes jej drahe dovolenky a darceky v hodnote od 10 000 hore. Akoze fakt sa nemusite bat, ze kvoli vasim slovenskym platom by vas niektora chcela pre peniaze, jedine ak nejaka z krajin tretieho sveta. Takze sa upokojte.
No a niektori mozu byt radi, ze maju ason nejake peniaze, inak by ich v zivote ziadna nechcela ako tuto chlpateho.
A co je muz, ktory si nechava od zeny platit? To nem zlatokop???

Ernesto

to odhalis velmi lahko ... tu mas postup:

daj si s nou rande ... do nejakeho obyc podniku. nie shit, ale ani nic nobl. skus si zaspominat na studentske casy, kedy si bol svorc, ale chcel si na dievca zaposobit. vzdy si sa snazil najst miesto, ktore bolo ako tak na urovni, ale cenovo dostupne. proste ziadne Primi alebo UFO v BA ci Slavia v KE

ja som zastanca toho, ze chlap ma platit prve rande, ja by som to bral ako drzost, keby si chlap pytal polovicu, ked pozyva. preto sa to nazyva pozvanie na rande. ja osobne povazujem za uplne normalne platit za vsetky rande a vzdy, ale je to vecou vkusu.

byt – odkial vie, ze ho mas? povedz jednoducho, ze ho nevlastnis, ze je to firemny byt a tak isto i auto. este by som dodal, ze o neho co chvila prides, lebo planujes v najblizsej dobe koncit. mas dobru pracu, ale kedze mas brutalne dobre benefity od firmy /byt, auto/, tak mas mizerny plat

alebo ak je verejne dohladatelne, ze byt je tvoj, tak daj bajku ze je to byt bratranca, ktory ho na teba prepisal (predal ti ho za 1000€), pretoze pracuje dlhodobo v zahranici a nechce sa mu opletat s bytom na slovensku. zmluvne mate poriesene, ze ked sa vrati, tak ho ma pravo odkupit za 1000 € .

obliect sa v zasade obycajne, ziadne armani, bvlgari obleky a topanky, idealne bez hodiniek, ziadne manzetove gombiky atd.

navrhni nieco cez tie zlavove portaly ... nejaky vylet, kde uz je v cene i doprava autobusom / vlakom. musi ist o nieco lokalne, kam by pre vas bolo pohodlnejsie ist autom, ale pojdete autobusom. nesmie to byt nejaky letecky zajazd alebo autobusovy zajazd niekam daleko /napr vikend v parizi/. musi to byt nieco na styl kupele Besenova s dopravou. kedze to nie je ziadne pozvanie na rande, ale spolocny vylet, tak navrhni, ze to si uz kazdy plati sam za seba. to ale odporucam po takom mesiaci randenia, aby si to nevytahoval prilis skoro.

nic zlatokopku nevystrasi viac ako zlavove portaly, verejna doprava a este, ze si to ma sama zaplatit.

voila, za mesiac ju mas prekuknutu.

Tebeebe

Simiona1415- takze podla teba ked zena porodi tak hned ma utekat do roboty? Lebo si to povedala ty? Ty to tiez nemas v hlavicke v poriadku. Dieta potrebuje byt prve roky s matkou. Ved potom to tak dopada ze "matky" koja 5 mesiacov a decko supnu do jasli. A sprintuju do roboty.

Chlpaty

Vsetky zeny bez rozdielu su zlatokopky. Dokopy nic nerobia iba si nechavaju platit. Svet by bol hned krajsi a lepsi bez nich.

mesacnykral

cloo

ked tu tak šťastne prezentuješ svoju chudobu, tak predpokladame že maš staštne 30 ročne manzelstvo ... ???
ked podla tvojho zmyslania je lepsie nemať nič... ale ako tak čitam ty nemaš absolutne nič...

a musi ťa strasne s*r*a*ť ked niekto a hlavne zena! je vyššie ako ty,... ty mas h*o*v*n*o* a nejaka zena ma vlastny dom, karieru ktora ju baví... vypracovala sa...
to iste aj chlapi ktorí sa vypracovali lebo ?? lebo sa nelutovali, a nevalali sa doma v posteli, lebo tym by nedosiahli nič..
dvyhli riť a makali na sebe...

Simona1415

Lollka- ako ťa tak všade čitam mam pocit že chceš aby ta živil chap alebo ta živi...netvar sa že nevieš že väčšina žien si hlada zabezpečeneho chlapa či sa ti to pači alebo nie...žena sa nema čo spoliehať na mužov prijem ani nato že ju bude živiť počas materskej...a podla mna nema byť ani 3 roky doma pokial decko nema nejake zdravotne problemy...som žena a som zato aby každy prispieval do domacnosti rovnako,živil sam seba,spoliehal sa len na vlastne peniaze...autor temy nech si najde nejaku taku ktora je natom finačne podobne alebo rovnako ako on a no problem... žena ma byť finančne nezavisla

LvlDarkTrue

Jasné že jej ide o prachy, keby si nemal byt, auto, dobrú prácu, tak o teba ani nezakopne. Nájdi si ženu na tvojej úrovni a máš istotu že ťa bude ľúbiť nie kvôli prachom. Takú čo má tiež vlastný byt auto peniaze. Takú čo nemá v hlave nas*ane, takú čo nepotrebuješ ohurovať peniazmi.