Milovali by ste ak..

Príspevok v téme: Milovali by ste ak..
Haggeta

Ahojte, mám otázku na mužov. Milovali by ste ženu, ak by ste zistili, že kvôli zdravotnému stavu s vami nemôže mať sex? Je pre vás pohlavný styk natoľko dôležitý, že bez neho nedokážete žiť? A najmä, ak by ste s ňou už žili, nepodviedli by ste ju?... Sú takéto ženy odsúdené na osamelý život?

cloo

Vy ženy mate tiež dosť požiadaviek na mužov, z ktorých neustúpite, napr. auto, svoje bývanie a pod., tak sa nehrajte na sväté. Ženy sú oveľa horšie, netolerantnejšie. Keď muž napríklad ochorie, ostane imobilný, väčšina žien zbabelo zdrhne a ešte sa hrajú na poľutovania hodné chúďatká.

Haggeta

Henriett, uplne s tebou súhlasím. Mám na odpovede rovnaký názor, i keď som presne niečo takéto očakávala. Takže si z vašich odpovedí sama vyvodím odpoveď. Áno, ak muž nemá u ženy sex, vlastne ju nepotrebuje. Smutné, ale pravdivé.

Henriett

No to je zaujimave.
Keby si zeny za kazdym hladali milenca, ci sa rozchadzali, ked sa chlapovi nepostavi, nechce, nevladze, je unaveny, chory, ma soplik, kde by sme to dopracovali? Sa trosku zamyslite drahi muzi, aby si tieto vase frajerske slova nezobrali k srdcu zeny. To akoze preco by mal byt sex vtedy ked povie muz? A zena sa musi prisposobit, obetovat, podriadit? Lebo, ked on nie to je ok, ale ak zena nie, uz ho nema rada, treba sa rozist, ci si najst milenku? Sa zas trosku zamyslite aj nad tym, ze co vam zena toleruje z lasky, ze sex nie je vzdy ked ma chut, vam milenka tolerovat nebude a aby ste do hanby neprisli.

novemberrain

mala by dotyčn si polozit otazku ze co by robila na mieste toho chlapa...
ked je clovek zdravý a ma chut , sex je normálny , preco by niekto mal trpiet v takom vztahu... ked ma dotyčna nejaky problem, ktory sa neda nejako riesit, tak su dve moznosti - bud nech sa zmieri s tým ze ostane sama, alebo muzovi otvorene povedať ze mu bude tolerovat milenku...
lebo aj keby chlap tvrdil ze ju lubi aj bez sexu je to blbost, hladal by ten sex niekde inde poza jej chrbat...takze tak...

dalsi

A ci by som dokazal taku milovat, urcite ano. No bola by to pre mna len vyhovorka, dusilo by ma to, zozieralo z vnutra, stracala by moju doveru. Asi by som nepodviedol, no rozisiel sa.

dalsi

Moc neverim, ze takto zavazny trvaly dozivotny zly zdravotny stav existuje. Cize hned automaticky by som si to spajal len a len s tym, ze ma nema dost rada, a to by viedlo jednoznacne len k rozchodu.

Vsak su aj chlapi, ktori to casto nepotrebuju, ci dokonca vobec nechcu, a pri takych si skor praveze velmi vhodna. len treba hladat a cakat a hladat hladat cakat ... :/ tak drzim prsty

Richard_z

Ak by bola pekna a mila aj všetko a chýbala by mi len ta jedna vec asi by som to vydržal. Ale neviem ako do buducna ci by som vedel držať celibát.. Najlepší by bol (pre teba, neviem ci hovoríš o sebe) asi chlap ktorý ma tiež nejakú disfunkciu alebo pohlavnú chorobu