Milovali by ste ak..

Príspevok v téme: Milovali by ste ak..
Haggeta

Ahojte, mám otázku na mužov. Milovali by ste ženu, ak by ste zistili, že kvôli zdravotnému stavu s vami nemôže mať sex? Je pre vás pohlavný styk natoľko dôležitý, že bez neho nedokážete žiť? A najmä, ak by ste s ňou už žili, nepodviedli by ste ju?... Sú takéto ženy odsúdené na osamelý život?

Nerozumieeem

Manzel433- no coskoro pride taky vek kedy tvoja manzelka zacne mat vyraznejsie vrasky, sediny, koža už nebude taka pevna, prsia ovisnu ak ešte nie sú, moze pribrat, strati chut na sex, lebo vacsina zien v urcitom veku stráca.. no som zvedavá či aj po všetkych týchto veciach vaša láska vydrží :) naschval som povedala láska, nie manželstvo. Lebo keď bude mať takých 60+ už nebude taká ako si opisoval.

Apokryft

Plnenapaprika ďakujem za názor mám dve dospelé deti a som v 27ročnom vzťahu z jednou ženou z toho 25 rokov v manželstve.Môj názor je len môj názor.

Manzel433

Boze ja ked citam, co tu niektori ludia pisu, tak dakujem Bohu, ze mam taku manzelku, aku mam, ze ma velmi rada sex, ze velmi dobre vyzera a ze aj po 29 rokoch manzelstva som s nou aj pre toto velmi stastny. Ak by ste patrali po tom, preco dnesne vztahy dlho nevydrzia, pridte si k nam pre radu... ach je to velmi smutne, co sa dnes deje medzi zenami a muzmi, ten egoizmus a neschoonost sa jeden druhemu z lasky prisposobit. Som zvedavy, ake toto bude mat pokracovanie a ako tym bude poznacena generacia, ktora v tomto bude vyrastat. Jedno viem, ze to pekne zlizne a bude to pre nu velmi negativne co sa tyka vzorov ako sa ma zit.

Sejla

Haggeta, poradila by som ti najst si muza, ktory tiez nemoze mat sex, alebo je asexual. Urcite su fora/komunity/zoznamky na internete aj pre takychto ludi.

Plnenapaprika

Apokryft- na vyprazdnenie mas snad ruky, nie? Zena nie je nastroj na vyprazdnovanie tvojich vajec. Mas s nou sex, len vtedy, ked uz mas plne vajcia a treba ti ich vyprazdnit?

VlastnaSkusenost

Hena-martinkova- ano potrebuju ho, a preto mu sex s inou zenou dovolujem. Neviem čo na tom kto nechápe a pozastavuje sa nad tým. Či radsej mu sex zakazat aby ma klamal a zakazdym sa vyhovaral ze idem hentam a tamto atd ? :D pišem to tu uz tretikrat- nedrzala som mu pistol pri hlave aby somnou siel do vztahu aj ked sam dobre vedel o mojom, podla vás, probleme. Inak robime vsetky veci co aj vy az na ten sex. Ale podaktorí neviete ktoré veci myslim, lebo ste mi písali že naco sme vo vztahu ked nemáme a nikdy nebudeme mat sex. Takze z toho vyplyva že vy vo vztahu vidite len to a ste zrejme len kvoli tomu spolu :) inak by mi tu ktosi nepísal načo sa trepem do vztahu.
Abcd- suhlasim s tebou. Je to jeden z dovodov preco ma sex absolutne nezaujima

Apokryft

Hagetta podľa mňa otázka zni skôr naopak milovala by si niekoho kto chodí inde po to čo mu nevieš poskytnúť ty?Lebo milovať niekoho znamená aj to ,že mu dopraješ čo potrebuje.Mimochodom vieš ,že keď chlap nemá vyprázdnenie narušuje to nielen psych.stav ale aj prostata je ohrozená.?

Apokryft

Niekoho milovať alebo mať z niekým sex sú dve veci.Aj keď v niektorých bodoch sa môžu stretávať v iných sú dve úplne odlišné ..
Sex vieme čo je a viac či menej by sme sa zhodli ako asi vizerá.Milovať však niekoho je tak individuálna vec,že sotva anavyše v každim období sa atribúty menia.