Milovali by ste ak..

Príspevok v téme: Milovali by ste ak..
Haggeta

Ahojte, mám otázku na mužov. Milovali by ste ženu, ak by ste zistili, že kvôli zdravotnému stavu s vami nemôže mať sex? Je pre vás pohlavný styk natoľko dôležitý, že bez neho nedokážete žiť? A najmä, ak by ste s ňou už žili, nepodviedli by ste ju?... Sú takéto ženy odsúdené na osamelý život?

a_dr1a

VlastnaSkusenost. Uz davno som nic bezcitnejsie vychcanejsie necitala. Si asi psychopatka. Ten tvoj az spozna inu zenu, ktora ma city empatiu nehu lasku vasen ai v sebe a bude mu ju davat poskytovat, tak necha automaticky on teba a nie ty jeho, ako tu pises. Takze ty chces, aby sex nehu city ai za teba odmakala si s nim ina :D a ty budes za nic uz len smotanu zlizavat? (vylety vykecavanie sa s nim ai). Si dobre vychcana)) a naucena len brat klast si podmienky ale nic nedavat. Naco mas potom vlastne vztah? Na toto co chces ty by ti stacil iba kamarat. Kamosky. Lenze tam by si uz musela cvakat za vsetko 50/50 a takto kedze si akoze jeho priatelka, sa nechavas rozmaznavat pozyvat platit ai za seba. Je vyskumami dokazane ze zeny sa cez sex na partnera naviazu. Takze ak s nim zacne daka pravidelne spavat travit cas sex intimitu nehu vasen ai, casom sa pravdepodobne donho aj zamiluje. Experimenty vyskumy hovoria jasnou recou. A zaujimave, ze je panic a uz aj viete ze je neplodny

Kvader357

Nie, ved predsa do vztahu idem z tym,ze z neho profitujem.Vsetko su to len vyhovorky taketo zdravotne dovody a rozmary.Naco mam mat z nejakou vztah,ked na nu iba doplacam.A uprimne, ktory chlap by taketo daco vydrzal?

Plnenapaprika

No je rozdiel, ak zena nemoze mat sex zo zdravotnych dovodov, alebo ho nechce, len z rozmaru, ci z narcizmu, ze sa jej hnusi chlap, sex, nieco, co este v zivote nemala, ale vie, ze to nema rada.
Zena neodmieta sex z dovodu pohlavnej choroby, existuju kondomy. Zena moze sex odmietat, lebo moze mat bolestive cysty, myomy, nadory, vaginizmus, ci neskuseneho, alebo agresivneho partnera, s ktorym jej sex sposobuje bolesti, zranenia, problemy.

VlastnaSkusenost

Sex je ako pizza. Vacsine ludom chutí, nachvilku obšťastní, no vzdy sa najdu aj takí, ktorym nechutí, ktorí po nej vracajú, nemožu ju ani vidiet a hlavne- dokažu bez nej žiť, pretože si možu dať iné jedlo. /namiesto sexu si daju trebars objatia bozky, v čom maju vacsie uspokojenie/.

patrikus

Preco nechcete mat sex?
Ja dochazam a svojou tiez kilometre a jeden druheho sa nevieme nabazit.
Co je zle na sexe aj niekoho milujes?
Ani my nechceme zatial deti ale sex ano. A to sme od vas starsi.

VlastnaSkusenost

Tak opet zacnem z vlastnej skusenosti. Mam 19 rokov, priatel 23. Obaja sme sex este nemali, ja pravdepodobne ani mat nebudem, nie že by som mala zdravotny problem ale to je nadlho a pisat to zatial asi nebudem. Tak ci tak to nikto nepochopi.
No a pred vztahom som mu to samozrejme povedala. Sme spolu zatial len 6 mesiacov a vychadzame spolu vynikajuce. Priatel ma chápe a rešpektuje, no tak isto rešpektujem aj ja jeho. Viem že to bude chciet skusit resp skusat dalej, pretoze ako som si vsimla, sex je asi niečo že wau :D, a preto máme dohodu, kompromis, že priatel si može najst sexualnu partnerku, ale musim o tom vediet a takisto aj niečo o nej. Musí mi vravieť kedy ide za ňou a musí mať ja sex len jednu, žiadne behanie za roznymi babami lebo naozaj netúzim aby dostal pohlavnu chorobu. Potom najvacsie "pravidlo" je to, aby sa do nej nezalubil. Aby k nej chodil len na sex a nie na vyrozpravanie sa, vylety a podobne. Pokial toto nedodrži, tak automaticky rozchod z mojej strany. Takže máme takyto kompromis v nasom vztahu, pretože ja sex nechcem, nieje to pre mňa a absolutne mi nechýba ale priatela si vazim a respektujem preto sme sa takto dohodli a nas vztah funguje zatial perfektne a to viem že to ešte neskusal. Stále je panic a stále uvažuje či do toho íst alebo nie, pretože si myslí že je to voči mne nefer. No a čo sa týka detí, tie nechceme, jednak priatel je neplodný a ja deti nemám rada :D takze uvidím ako a čo bude časom každopádne som s ním velmi stastna, je ku mne dobrý a to si vážim. Nemá byt, ani ja, byvame 50km od seba a stretavam sa len víkendy z urcitych dovodov tak sa na seba vzdy neskutočne tešime. Páči sa mi aké to je. Keby spolu začneme hneď byvať možno by sme sa už na seba tak netešili, takže byt, ssex, ... nie sú všetko.. :) skus porozmyslat nad podobnou alternativou alebo si najdi asexuala pripadne do vztahu nechod

prosteclovek1

a aky zdravotny problem je tak vazny ze nemozes mat sex? mas snad nejaku pohl. chorobu? neurazam len sa pytam

Nezavysli

Veľmi sa mi páči odpoveď Henriet. Nech si každý muž uvedomí keď na začiatku vzťahu sľubuje lásku žene.Sex je určite prijemnym spestrením.Ale nie je najdôležitejší vmanzelstve.Manzelstvo určite nebude fungovat ak bude dostatok sexu .Je smutné keď partner alebo partnerka opustí niekoho len preto že nemôže mať sex.Je obrovským klamstvom ľudstva,že kde je veľa sexu tam všetko funguje.Bohuzial nie je to pravda preto je tak veľa rozvodov.Dobry muž neopustí svoju ženu keď ju miluje.

Ernesto

ja sa vzdy k takymto situaciam staviam empaticky ... vadilo by mi to, keby som bol v tejto situacii ja a nie moja priatelka?

za mna: ak by som ja mal zdravotny problem a nemohol mat sex s priatelkou/manzelkou, tak by som ju vzdy uspokojil oralom, rukami, robertkom, cim by sa len dalo ... keby aj napriek tomu stale chcela ozajstny poctivy penis, tak by som asi suhlasil a pristupil na plateneho chlapa, kt. by bol fakt iba na sex, ziadne rande, ziadne city ... ale tak nejak podvedome citim, ze to uz by bolo v haji a rozchod na spadnutie

sex ako citova potreba sa da nahradit peknym mojkanim, relaxom v posteli. sex ako fyzicka potreba sa da nahradit oralom, pomockami, prstami ... neni to uplne ono, ale da sa s tym fungovat /cisto iba moj nazor/ a ak by som naozaj mal taky zdravotny problem, tak by som nemal problem toto vzdy robit, aby priatelka bola spokojna.

a teda napodobne ocakavam, ze ak by takyto problem mala priatelka, tak tiez by som uvital horeuvedenu nahradu sexu. ak by jej vadil i oral, tak tu uz nejde o zdravotny problem, ale o vyhovorku...