Môj syn dobiedza

Príspevok v téme: Môj syn dobiedza
biela macka3

V poslednej dobe som si všimla, že moje trojročné dieťa zapára do iných...napríklad tento týždeň na ihrisku ďobol o trochu staršieho chlapca do oka!!!! a keď som sa spýtala, že čo to znamená, tak znova - skoro šlahlo od hnevu, potom zasae ďalšieho chlapca z roztopaše zhodil na zem, dnes sedelo za ním jedno dievča na plošine pred šmykľavkou, tak ju buchol, potom ju ešte odstrkoval, - čo som teda povedala, aby sa jej ospravedlnil, fakt som mala dosť... a keď si menšie dieťatko požičia nejakú jeho hračku, tak uteká k nemu, ako keby mu robili neviem čo - s tou hračkou ešte by sa dalo chápať, ale z ničoho nič sa sácať a iné....jednak necchem, aby druhým robil zle, ale cchem aj jeho chrániť, lebo raz neodhadne súpera a skončí so zranemím - neviem, či nie je taký, odkedy chodí do škôlky - ale tamk je vraj dobrý - že ako mám reagovať, keď to znova uvidím - či odísť okamžite z ihriska, alebo povedať, nech sa tej obeti ihned ospravedlní, alebo tomu dieťaťu požičať jeho hračku - možno aj výprask by bodol,. len to zase možno visc bude robiť zle - tak dúfam, že ho to prejde, lebo keď to raz preženie, tak nerada by som ja platila niekomu lekárske ošetrenie

biela macka3

Neboj sa - ja ho pevne chytím za ruky a dohováram mu, že sa to nesmie a už protestuje, že to bolí...ty nevieš, v akom som stave, pred mesiacom mi dokonca hrozila tracheotómia, lebo pľúcny nádor mi tlačí na hlasivky a hrozilo, že nebudem môcť ani dýchať - tak nepíšte, že som sebecká.

angelademonova

detom sa netreba bat dat dobre po zadku ked nebudes mat autoritu bude si dovolovat vsetko dnes sa rodicia boja normalne dat decku dobru prirucku ja ked som bola mala som tak dostala ze som si uz v zivote nic nedovolila!

Lollka

Mna zaraza ze jedine co ta zaujima ked tvoj syn vypichne nejakemu dietatu oko je to, ze budes musiet platit. Alebo zeby syn nebodaj dostal sam bitku ked neodhadne supera. Zaujimas sa len o seba a o svoje dieta ale s tymi druhymi detmi sucit nemas. Asi to tvoj syn zdedil po tebe.

fakeTema

a teraz sa vsetci zamyslite nad tym, kam tento svet speje, ked po svete behaju taketo mamy, co si ani decko nevedia vychovat a nad vypraskom ani neuvazuju.

odpoved zadavatelke: kedze tvoje rodicovske zrucnosti su nizke, tak najlepsie bude, ked ihned z ihriska odides, lebo raz sa moze najst rodic, ktori ti vysvetli, ze vypichovanie oci cudzim detom je absolutne nepripustne.

Aikido

A ved ty si tu uz pisala ani nie pred mesiacom. Tvoj syn ma obdobie vzdoru, uz to pochop.. ak to nezvladas s nim, zajdi za detskym psychologom a ten ti poradi. Aj minule ti tu ludia chceli dobre a nic z toho. Alebo napis na MK, tam je fura mamiciek s rovnakymi skusenostami.

Ovecky

a ze deti su anjelici, no ty kokos :D toto vidim okolo seba pravidelne, napisem ti k tomu jedine. ohybaj ma mamko pokial som ja Janko... zvysok uz poznas