Udrel som manzelku

Príspevok v téme: Udrel som manzelku
Peter32222

Ahojte chcem sa spytat na nazor rady pomoc .. cokolvek. Mam zenu a sme zobraty 4 roky. Mame troch synov a naozaj krasny vztah.V piatok som mal nehorazne zly den v praci vsetko sa mi sralo hned od rana sef na mna hukal dva razy za den a do toho moja zena mi stale vyvolavala. Domov som sa vracal po nekonecnom dni s dufanim ze si konecnem sadnem aspon nachvilu a vydychnem si. Prisiel som domov ako prve na mna zena nakricala ze kde som tak dlho a ze ci neviem dat vediet tak som jej to vysvetlil. A potom ma synovia volali aby som sa snimi siel hrat do izby. Tak som im povedal ze polhodinku si vydychnem a pridem. No a moja zena zacala na deti hovorit tym stylom ze uz si na nich neviem najst cas ze je mi robota prednejsia ako oni a ze radsej s nimi ani nie som a bla bla bla. No ja som sa neudrzal a dal som jej facku. Je mi to aj trochu luto ale zase nejake hranice predsa musia existovat nie? Nemoze ma zhadzovat pred detmi. Co si o tom myslite

Biela Kobra

Dal si žene facku, lebo si mal nafigu deň, zdrbal ťa šéf a bol si frustrovaný. Tvoja žena, ktorá už roky celé dni trávi s troma malými deckami, jej život sa točí okolo plienok, sopľov, detských chorôb, nekonečného varenia, umývania, prania, vresku a skákania od jedného decka k druhému, nemá čas ani na to, aby si v kľude sadla na záchod, a jediné tváre, ktoré celé dlhé roky pravidelne vída, sú tvoje detičky, ty a detská lekárka, tak tá mala určite pohodový deň, a celý deň sa teší na to, aby mohla s úsmevom privítať živiteľa svojej rodiny.
Máš to trocha pomýlené, chlape. Ak je normálne, že jej smieš prilepiť zato, že si v robote frustrovaný a ona začala na teba vyskakovať, tak ona má právo mlátiť ťa každý deň, keď prídeš z roboty. Lebo je od rána v jednom bezútešnom kole, za čo jej nik nepoďakuje ani nepochváli, je zato frustrovaná a ty tiež neprichádzaš z práce s úsmevom a ponukou, s čím by si jej mohol hneď a zaraz pomôcť. Prásk!
Za jednou fackou príde druhá, potom päsť a kopance do brucha. Lebo frustrovaný budeš stále. Život nie je spravodlivý a slabosi, ktorí sa ventilujú na ešte slabších, to majú ťažké. Ak sa tvoja žea nezoberie a neodíde aj s deťmi a ty ostaneš sám a budeš kvíliť pred súdom, že nemáš na alimenty. Alebo ostane, bude tvoje bitky trpieť, a jedného dňa sa pustíš aj do detí, lebo aj ony za to môžu, že si mal nafigu deň, a ona ich bude brániť a buď zabiješ ty ju, alebo ona teba.
To sa neviete ako dvaja dospelí ľudia, rodičia troch detí, proste dvaja ľudia, ktorí majú k sebe najbližšie na svete, proste normálne porozprávať?
Ináč, podľa mňa je toto zasa falošná téma, ktorej účelom je zbieranie názorov. Tak som prispela.

nahubok

Jedna facka moze skoncit casom zmlatenim a bitkou..
Ako ked pes ktory ked raz napadne cloveka je riziiko ze to zopakuje..

0v4cka

ja si o tom myslim ze to mam podobne ako ty, s tym rozdielom ze ja radsej poslem doprdele sefa ako staru a kebyze jej jednu strelim tak mi vrati a pobijeme sa.

btw ja to robim tak ze ked som vynervovany z prace tak si dam este polhodku oddych kym pridem domov a je to vybavene. s niektorymi zenskymi o tom nema zmysel diskutovat a radsej si to zariadit po svojom.

Hnus

Ze si ubohy chlap, ktory ked nevie ustat nasilie v dnesom svete=v praci, tak si frustraciu vybije na zene. Si slaboch, co si zjavne trufne len na zenu a deti.
Tu si chces nechat ospravedlnit tvoju slabost?
Bieda. Pracuj na sebe a na zenu deti nesiahaj.

Domkastromka

Ľudia, toto myslíte vážne? Môže ju fackať, lebo on zarába a potrebuje kľud? -_- Nemám slov, keď toto čítam. Ty nemáš právo fackať svoju ženu! Nevieš sa ovládať? Každý máme na hovno deň až sa nám chce z toho plakať a kričať, ale nefackáme osoby, ktoré ľúbime! Nauč sa ovládať.

vetvastromu

Ty si prepracovany a slovenky su casto hystericke ktore by sedeli doma najradsej a muz nech pracuje.
Zasluzila si to, neuvedomuje si ze ty zarabas prachy tak si zasluzis svoj klud po praci. Mas nato pravo. Vypnut.
Vari chce aby ta sľak trafi?
Ako zareagovala na tu facku?

Matyo

Slovenky sú majsterky sveta v provokovaní, častokrát sa správajú ako kedy bol ich manžel iba nejaký poskok alebo otrok. Navyše to, čo pred tou fackou predviedla by sa dalo klasifikovať aj ako psychické týranie a ty si jej to vrátil fyzickým, takže je to 1:1.

NeznamyTHM1986

Tak jej povedz, že najdeš novú robotu, zmeníš to budeš mať furt čas ale domov budeš nosiť 400-500 eúr... či bude spokojná :D