Udrel som manzelku

Príspevok v téme: Udrel som manzelku
Peter32222

Ahojte chcem sa spytat na nazor rady pomoc .. cokolvek. Mam zenu a sme zobraty 4 roky. Mame troch synov a naozaj krasny vztah.V piatok som mal nehorazne zly den v praci vsetko sa mi sralo hned od rana sef na mna hukal dva razy za den a do toho moja zena mi stale vyvolavala. Domov som sa vracal po nekonecnom dni s dufanim ze si konecnem sadnem aspon nachvilu a vydychnem si. Prisiel som domov ako prve na mna zena nakricala ze kde som tak dlho a ze ci neviem dat vediet tak som jej to vysvetlil. A potom ma synovia volali aby som sa snimi siel hrat do izby. Tak som im povedal ze polhodinku si vydychnem a pridem. No a moja zena zacala na deti hovorit tym stylom ze uz si na nich neviem najst cas ze je mi robota prednejsia ako oni a ze radsej s nimi ani nie som a bla bla bla. No ja som sa neudrzal a dal som jej facku. Je mi to aj trochu luto ale zase nejake hranice predsa musia existovat nie? Nemoze ma zhadzovat pred detmi. Co si o tom myslite

Ovecky

Suhlasim, na co si robia ludia decka ked nemaju na ne nervy? Potom to takto vyzera. Domace nasilie bude vytvarat dalsich podobnych ludi. Vase deti si toto prenesu v buducnosti do ich vztahov. Na co je to dobre? Zbytocne zahltena planeta plna psychopatov. Ked nezvladas stres v robote na kiu mariu ste spravili tri decka a preco nestacilo jedno nepochopim. V dnesnej dobe takto uvazovat. Amen tma

penezenka1

Bolo by spravodlive povedat ze nie vsetky zeny su predstavitelky neznejsieho jemneho pohlavia. Som tiez zena ale poznam zenske ktore su vacsie svine ako chlapi. Zeny vedia hlavne hnusne manipulovat druhych ludi intrigovat a hrat spinave hry.

Mrauka

No ste si kvit. Obaja ste mali tazky den, ona s deckami, ty v robote. Muz to riesi tak, ze potrebuje ticho a klud, zena to riesi tak, ze sa potrebuje vyvrieskat. Ulavili ste si obaja, aj ked nespravne, lebo si myslim, ze sa takto budete ventilovat nadalej, ona vrieskat, ty fackovat. Nemysli si, ze ked ti povedala, ze sa nehneva si v cajchu, nechal si sa hlupo vyprovokovat, to si sa nemohol zobrat a ist prec s tym, ze sa vratis, ked sa ukludni? Dal si jej do ruky silny argument, ktory proti tebe este pouzije, tomu ver.

arin999

ovecka presne ako pises.. muz sa stara o strasne vela veci nebyt muza niektore zeny nemaju ani vlastne byvanie ale nehovorim len o materialnych veciach.... aj mna stve ze vsetci hovoria ze vsetko je na zene a pritom to vobec neni pravda

0v4cka

kobra a vobec nemam pocit ze som asertivny. ma len sere ze sa vsetka starostlivost o rodinu pripisuje zene a sa tvarime ake je to narocne, pritom chlap ma casto toho este viac. samozrejme nie kazdy ale v okoli je takych dost.

realitka

Ja sa absolutne nevidim, ked sa ludia v takychto vztahoch na mieste rovno pozabijaju a aj svoje deti, nez riesit zabomysie vojny v podobe nevier si urazenej jesitnosti, skor sa divim, ze ich bavi v nich zotrvavat.
V tomto svete neni uz nic svate, ked dokaze matka zabit vlastnu dceru, zena vyprovokovat vlastneho muza k facke ci dlhodobo jeden pri druhom doslova umierat, len aby nedoprial slobodu a lepsi zivot tomu druhemu pri komsi, kde by skutocne zil a citil stastie.

wudia

Na jednej strane chapem, ze kazdemu mozu raz za cas prasknut nervy ale! Ospravedln sa za to zene a v klude si vysvetlite co sa vlastne stalo, odpustite jeden druhemu a ak to videli deti tak aj im to treba vysvetlit co sa stalo a hlavne to uz nikdy neurob. Radsej sa odid von vyvetrat alebo co ale toto uz neopakuj prosim