Udrel som manzelku

Príspevok v téme: Udrel som manzelku
Peter32222

Ahojte chcem sa spytat na nazor rady pomoc .. cokolvek. Mam zenu a sme zobraty 4 roky. Mame troch synov a naozaj krasny vztah.V piatok som mal nehorazne zly den v praci vsetko sa mi sralo hned od rana sef na mna hukal dva razy za den a do toho moja zena mi stale vyvolavala. Domov som sa vracal po nekonecnom dni s dufanim ze si konecnem sadnem aspon nachvilu a vydychnem si. Prisiel som domov ako prve na mna zena nakricala ze kde som tak dlho a ze ci neviem dat vediet tak som jej to vysvetlil. A potom ma synovia volali aby som sa snimi siel hrat do izby. Tak som im povedal ze polhodinku si vydychnem a pridem. No a moja zena zacala na deti hovorit tym stylom ze uz si na nich neviem najst cas ze je mi robota prednejsia ako oni a ze radsej s nimi ani nie som a bla bla bla. No ja som sa neudrzal a dal som jej facku. Je mi to aj trochu luto ale zase nejake hranice predsa musia existovat nie? Nemoze ma zhadzovat pred detmi. Co si o tom myslite

Kimmy_CA

Ja by dom Ti navrhla takéto riešenie. Povedz manželke, že by si si tiež rád vyskúšal pocit otcovskej starostlivosti na plný úväzok, a preto by si rád zostal doma. Môžete prevziať role a ona bude chodiť do práce a zabezpečovať financie na chod domácnosti a postaranie k rodinu. Ak to nebude finančne zvládať, tak si proste bude musieť zobrať k hlavnému zamestnaniu ďalšiu brigádu a robiť na dve smeny. Ty zatiaľ doma uvaríš, upraceš, postaráš sa o deti...po príchode domov budeš samozrejme od manželku očakávať, že tebe ak deťom bude okamžite k dispozícii (napr. v tej situácii čo si uviedol sa o a hneď a okamžite pôjde hrať s deťmi bez ohľadu na to aká bude po práci unavená a vyčerpaná), lebo v opačnom prípade si o nej budete právom myslieť, že už o vás ako o rodinu nemá záujem o. Je to vlastne také isté ako vaša terajšia situácia, len sa role prehodia. Čo si o takomto riešení myslíte zdeprítomní páni a hlavne dámy? No nie je geniálne?

Jajaj100

Mato077- ale muz je zivitel rodiny, muz sa ma prostarat o peniaze zatial co sa zena stara o dieta. Muz vzdy zarobi viac ako zena a jasne ze musi makat. Ved dieta a domacnost ide do penazi ked materska stoji za prd. Len to si kazdy chlap tak predstavuje ze dojde domov z roboty, vylozi nohy a cumi do telky. A vecer este samozrejme sexik s vzdy pripravenou, najsexi manzelkou.

Kimmy_CA

mamita1: A on si zaslúžil, aby si jeho manželka ako prvá vyvíjala svoje frustrácie naňom ohováraním ho pred deťmi?

mato077

ovecka konecne niekto kto tu napisal pravdu...nie vsetko je na zene a strasne vela chlapov maka viac ako zena. Chlap zabezpecuje celu rodinu casto taha 2 roboty od rana do vecera aby zenska a decka mali kde byvat a niektore zeny si najdu xy problemov ktore ani niesu aby vyvolali napriek vsetkemu hadku...tiez som mal taku byvalu len by bola minala peniaze nepracovala naroky ako na prezidenta ja som zabezpecoval vsetko ona nic a stale vyvolavala hadky a vymyslala co jej chyba. Ja ta uplne chapem ta facka bola privela to uznavam ale rozumiem aj tebe ze si mal ozaj nanervy den a este do teba hustila zenska . Zeny si proste dnes nevazia co maju chcu aby bolo samozrejme ze muz bude mat vela penazi ze budu mat dom muz bude odbehovat a starat sa o rodinu

lujziara

Ono tak ti poviem, späť to už nevrátiš, no viem, že si si to uvedomil až teraz. Treba sa jej ospravedlniť, ak si to ešte neurobil a dúfať, že to bude oki

Ovecky

Jednou fackou sa to vzdy zacina ze? Pozname tie reci ved to bolo len raz ved to bolo naposledy. Aj vreskot je forma domaceho nasilia. Len tak mimochodom. Decka nie su blbe pocuju a vidia viac ako si myslia dospeli.

jabba

Podľa môjho názoru si ju nemal udrieť! Nemáš na to právo! Aj ona si chce po celom dni oddýchnuť od deti a od teba očakáva, že sa im aspoň chvíľu budeš venovať! Mal si jej to skôr vysvetliť a nie hneď jej dať facku!