Ako dvihnut frajerke sebavedomie?

Príspevok v téme: Ako dvihnut frajerke sebavedomie?
Majco26

Mam naozaj krasnu stihlu sexi inteligentnu frajerku, len ona si neveri, ze je taka ako jej hovorim a to som naozaj objektivny. Byvaly ju dost psychicky nicil, ked mi to opisovala, tak som pochopil, ze to robil kvoli tomu, aby o nu neprisiel, ze jej zakazoval sa pekne obliekat, malovat, dokinca jej zakazal Facebook. Uz vyse roka sa u nej snazim zdvihnut sebavedomie, chvalim ju, kazem jej, nech sa pekne oblecie a nalici, lebo si chcem vyjst s krasnou babou pysne medzi ludi a ona nechce. Nieco som dokazal zmenit, ale nie to, aby uverila, ze je naozaj pekna a mudra. Ovlada jazyky, pamata si strasne vela veci zo skoly, ma velke vseobecne znalosti, dokaze logicky uvazovat a aj technicke veci vyborne zvlada. Velakrat som jej ukazal, ze vela vie, ked sme sa o niecom bavili a ona to bagatelizuje. Mate najma baby nejaku radu, ako vam dvihnut sebavedomie?

kafe

to je to isté, ako by si ju chcel donútiť, aby jej chutilo jedlo, čo chutí tebe.
Keby bola tomu otvorená, že chce niečo vo svojom vnímaní seba samej zmeniť, tak sa jej pomôcť dá. Ale ideš na to zle. Nechaj jej voľnosť, priestor, VER JEJ (bez nejakých kecov, len ty sám vo svojom vnútri), že je schopná si SAMA UVEDOMIŤ svoje kvality i mínusy... a časom k tomu ona naozaj môže "dozrieť". Môže, nemusí. To závisí od nej, nie od teba. A koľko času bude potrebovať a či vôbec sa dokáže naučiť vážiť si samu seba... boh vie. Netlač ju do niečoho, čo možno príde až časom, o desať rokov a teraz to neni prirodzené pre ňu, aby rozmýšľala, uvedomovala si veci o sebe tak, ako sa to tebe páči. Ale pokiaľ vytvoríš podmienky - dokážeš ju ľúbiť aj ked neni sebavedomá, správaš sa ku nej pekne, veríš jej - to všetko je mrňavé plus. Ale 99% je len a len na nej.

Lollka

No s tebou to tiez moc nevyhrala, byvaly jej zakazoval licit sa a pekne obliekat, ty ju zas do toho nutis. Co keby si viac respektoval to co chce ci nechce ona. Co keby si si nechcel vyjst s peknou babenkou, dokonale nahodenou v krasnych handrach a perfektnym mejkapom ktoru ti bude kazdy zavidiet. Co keby si si chcel vyrazit S NOU. S babenkou ktoru mas rad a je ti jedno ci sa rozhodne dat na seba mejkap alebo nie. Ci ti ju bude zavidiet kazdy chlap ktoreho stretnete alebo si ju nikto ani nevsimne.

Pag

15.9.1982, myslím o 12:11 hodine a 26 sekunde, pre doplnenie. Bola to presne kapustová polievka a ako hlavné jedlo to boli buchty na pare, jemne pocukrené práškovým cukrom.

Pag

U nej ide asi o to, že ona tvojim komentárom a hodnoteniam, podľa jej nazerania isto neobjektívnym, asi vôbec neverí. Mal by ju pochváliť niekto iný, cudzí:-) Áno, pamäť si treba trénovať, ale zase to netreba preháňať, lebo pamätať si, čo sme mali na obed v materskej škôlke 15.9.1982, už je teda riadne prehnané a v takom prípade treba zatiahnuť ručnú brzdu s tréningom. Ona je aj trochen mánická, že, lebo má stále potrebu niečo robiť, že? Bude ti s ňou isto dobre.