Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako dvihnut frajerke sebavedomie?

Príspevok v téme: Ako dvihnut frajerke sebavedomie?
Majco26

Mam naozaj krasnu stihlu sexi inteligentnu frajerku, len ona si neveri, ze je taka ako jej hovorim a to som naozaj objektivny. Byvaly ju dost psychicky nicil, ked mi to opisovala, tak som pochopil, ze to robil kvoli tomu, aby o nu neprisiel, ze jej zakazoval sa pekne obliekat, malovat, dokinca jej zakazal Facebook. Uz vyse roka sa u nej snazim zdvihnut sebavedomie, chvalim ju, kazem jej, nech sa pekne oblecie a nalici, lebo si chcem vyjst s krasnou babou pysne medzi ludi a ona nechce. Nieco som dokazal zmenit, ale nie to, aby uverila, ze je naozaj pekna a mudra. Ovlada jazyky, pamata si strasne vela veci zo skoly, ma velke vseobecne znalosti, dokaze logicky uvazovat a aj technicke veci vyborne zvlada. Velakrat som jej ukazal, ze vela vie, ked sme sa o niecom bavili a ona to bagatelizuje. Mate najma baby nejaku radu, ako vam dvihnut sebavedomie?

Evita1

Ako by mohol dvihnut sebavedomie presebavedomelej arogantnej drzej sexi dolonalej zene ktora (mu asi) skace po hlave?

nadejvieralaska

Mlady muži
ty si nepochopil ze milovat znamena milovat bytost taka aka je nie taka aku ju chces mat ty.
Nikto nikdy nebude tak ako si ty presne prajes. To nieje prava laska.
Laska je ked milujes niekoho ak s jeho chybami, nedostatkami.
Co ta na tvojej frajerke pritahuje? Nie prave ta jej plachost a skromnost?
Radsej by si chcel presebavedomelu arogantnu drzu sexi dolonalu zenu ktora by ti skakala po hlave?
To nieje prava laska ak chces niekoho zmenit.

poradim38

Presne, nediktuj jej co ma robit.... ona sa s tym musi vysporiadat sama a ak sa nevysporiada, tak to uz je len na nej, ty to nezmenis... nesnaz sa ju menit podla seba, mozno prave to jej vadi..... musis ju brat taku aka je, ved nemusi sa obliekat ako lacna deva, aby bola sexy a ty aby si mohol pysne chodit po ulici s nou.... ty pysne mozes chodit aj bez toho, aby sa navliekla do mini siat s obrovskym vystrihom a obula si vysoke stekle.... tu mi to skor pride ako keby tebe islo iba o to aby si sa ty citil dobre ze sa mas cim chvalit.... o tom ale vztah nie je.... ked pises ze je inteligentna, vsetko jej ide vyborne, tak vykracovat si mozes pysne kludne... lebo ty vies o jej preednostiach, iny o tom nemusia vediet.....

Lollka

No a este rady pre teba, ber ju a maj ju rad taku aka je. Maj ju rad aj bez mejkapu a bez sexi handier, ak sa rozhodne vyjst si s tebou von v dzinsach a tricku a nenalicena tak jej daj pocitit ze ju mas rovnako rad a nehanbis sa za nu. Toto jej na sebavedomi fakt neprida ked jej davas najavo ze si na nu hrdy len ked je nastajlovana a inak sa snad za nu hanbis ci si z nej sklamany. Su zeny, co nemaju potrebu pretrcat sa pred vsetkymi chlapmi, davat si velke vystrihy a suknicky tesne po zadok, kilo mejkapu aby si uzivali ze sa muzom pacia a ze nad nimi slintaju. Su zeny ktorym je to neprijemne a radsej su nenapadne. Staci im, ze sa pacia tomu jednemu svojmu vyvolenemu a prilisna pozozrnost inych chlapov je im neprijemna. Ona je mozno prave ten typ. A v tom pripade jej sebavedomie bude skor nicit ked budes svoju lasku podmienovat tym, ze musi byt krasne oblecena a nalicena. Moze si povedat, ze ale on ma vlastne vobec nema rad taku aka som, ma rad len tu na ktoru sa premenim s dokonalymi handrami a kilom mejkapu. Ja sa tak ale necitim dobre, to nie som ja, cize tym padom mna rad nema. - A tiez od nej neziadaj potvrdenie svojich chval. Samozrejme je dobre ze ju chvalis, ale netlac na nu tym, ze vyzadujes aby ti to potvrdila. Ona ti tazko niekedy povie ze ano mas pravdu, som krasna, stihla, ineligentna, vsetko si pamatam, vsetko viem atd. Mozes ju pochvalit, napr. si krasna, ked ti povie ze nie nie som, tak odpovedz ze pre mna si ta najkrajsia na svete, na to sa uz neda nic povedat. A samozrejme hovor jej to aj vtedy ked nebude nalicena a bude mat na sebe len teplaky. Mozes jej povedat ze je inteligentna, obdivujes na nej ze vie jazyky, ked to zase zneguje, povedz jej, ze v tvojich ociach je proste uzasna. Ked ti povie ze ma chyby, povedz jej ze kazdy nejake ma ale na nej je jednoznacne ovela viac pozitivnych veci. Ale nenut ju, aby ti sama hovorila ze je naozaj taka uzasna, dokonala a krasna. Alebo aby ti na tvoje chvalospevy odpovedala: ja viem, ci mas pravdu. Nehovor jej, zeby mala sama zacat verit tomu ze je krasna a uzasna. Nenut ju do toho a vobec, do nicoho ju nenut. Len ju ber taku aka je. Lebo len tym - ze jej das najavo ze ju mas rad taku aka je, aj nenalicenu, aj s chybami, aj s nizkym sebavedomim - jej to sebavedomie nakoniec dvihnes. Ale samozrejme nesmies cakat zazraky z vecera do rana.