Ako dvihnut frajerke sebavedomie?

Príspevok v téme: Ako dvihnut frajerke sebavedomie?
Majco26

Mam naozaj krasnu stihlu sexi inteligentnu frajerku, len ona si neveri, ze je taka ako jej hovorim a to som naozaj objektivny. Byvaly ju dost psychicky nicil, ked mi to opisovala, tak som pochopil, ze to robil kvoli tomu, aby o nu neprisiel, ze jej zakazoval sa pekne obliekat, malovat, dokinca jej zakazal Facebook. Uz vyse roka sa u nej snazim zdvihnut sebavedomie, chvalim ju, kazem jej, nech sa pekne oblecie a nalici, lebo si chcem vyjst s krasnou babou pysne medzi ludi a ona nechce. Nieco som dokazal zmenit, ale nie to, aby uverila, ze je naozaj pekna a mudra. Ovlada jazyky, pamata si strasne vela veci zo skoly, ma velke vseobecne znalosti, dokaze logicky uvazovat a aj technicke veci vyborne zvlada. Velakrat som jej ukazal, ze vela vie, ked sme sa o niecom bavili a ona to bagatelizuje. Mate najma baby nejaku radu, ako vam dvihnut sebavedomie?

0v4cka

kobra on jej nechce pomôcť ale sa chce len ukazat pred ostatnymi
nehovoriac o tom že sebavedomie s tým aký hlboký vystrih si niekto dá nemá moc spoločného

Biela Kobra

K tomu, čo tu už odoznelo, aby si jej prestal diktovať, čo si má obliecť a ako sa upraviť, len dodám: Chváľ ju. Kedykoľvek, pri akejkoľvek príležitosti. Nechváľ jej konkrétne nič. Žiadne: "máš krásne oči, ústa, úsmev atď.", lebo to znamená smerovanie pozornosti. Žiadne: "tento rúž, lak, účes, toto tričko, táto blúzka atď. ti pristane", lebo to zasa smeruje k potrebe zmeniť niečo konkrétne. Nevrav jej: "Dnes si taká krásna, dnes naozaj dobre vyzeráš," lebo sa začne zamýšľať, ako vyzerala včera a prečo sa ti včera nepáčila. Chváľ ju všeobecne vetou "Si krásna." "Si taká pekná, že ťa hneď musím pobozkať." "Nikdy nepochopím, ako som ja mohol vyhrať takú krásavicu." A vždy, keď niečo urobí, pochváľ ju, že je šikovná. Ale keďže je tam riziko, že bude mať nutkanie stále niečo robiť, aby si zaslúžila tvoje ocenenie, vždy dodaj, či nie je unavená, že by ste si spolu oddýchli, alebo jej ponúkni pomoc.
Ide to pomaly, ale zvyčajne to pomáha.

orol1

mas dobry umysel, ale cloveka nezmenis. tiez sa obcas o nieco pokusam, ale je to marne. tiez som uz jednej babe nanutila kupit si pekne oblecenie, myslis, ze to nosila? ani nahodou, chodi nadalej v strasnych handrach a ani nic v mysleni sa nepohlo.

laluska87

Podla mna by jej najviac pomohlo, ak by si jej prestal vsetko diktovat. Ked to tak citam, si presne taky isty ako jej byvaly priatel. Tiez jej nieco furt len prikazujes. Nechaj ju byt sama sebou a uvidis, ono ju to posunie vpred. Vermi

Omen

Majco, píšeš: "Mam naozaj krasnu stihlu sexi inteligentnu frajerku...". Gratulujem!

Ďalej: "chvalim ju, kazem jej, nech sa pekne oblecie a nalici, lebo si chcem vyjst s krasnou babou pysne medzi ludi a ona nechce." Prečo to robíš? Prečo sa správaš ako jej predchádzajúci partner? Veď je krásna aj bez tých líčidiel, aj značkového oblečenia. Toto je podľa teba dvíhanie sebavedomia? A robíš to už rok! Chyba, chlapče, chyba!

Ty máš dosť sebavedomia? Je to zdravé sebavedomie? ; )
Pozri, ak jej chceš naozaj pomôcť, nediktuj jej čo má a čo nemá robiť! Len ju chváľ, ľúb, buď k nej pozorný, váž si ju, prejavuj jej úctu a buď tu pre ňu za každých okolností. Ak chodí zhrbená a hľadí do zeme, tak na to ju môžeš upozorniť. To, čo zničil jeden partner za ? rokov, za rok ani pri najlepšej vôli nedokáže dostať do pôvodných koľají. A najmä vtedy, ak tam sebavedomie bolo nízke.
Podnikajte veľa spoločných aktivít, drž ju za ruku, rob pre ňu rôzne maličkosti a hlavne buď trpezlivý. Viac spraviť nemôžeš a ani nedokážeš. Len tak ju dokážeš nasmerovať, presvedčiť o sebe, tebe, začne si veriť a jej sebavedomie začne stúpať.

0v4cka

úplný súhlas s lollkou. toto mi príde ako nejaký pubertak čo sa xce ukazat pred kamarátmi. toto jej na sebavedomí nepridá. sebavedomie sa buduje pomaly a nie tým že sa nejako inak je ako nechce.

tipujem že to skonci tak že slečna sa bude držať od chlapov dalej