vyhorel som?

Príspevok v téme: vyhorel som?
Wellick

Ahojte,

už neviem ako ďalej, tak sa chcem aspoň trochu vypísať.
Už je to dosť dlho, čo sa cítim mizerne. Striedajú sa mi obdobia, keď nič necítim absolútne žiadnu emóciu, s obdobiami, keď sa cítim úplne na dne, depresívne, alebo som naštvaný na celý svet. Paradox je, že teda obdobia, keď nič necítim, sú moje lepšie obdobia.
Už necítim žiadnu radosť zo života,žiadnu vášeň, všetko mi príde také márne, také zbytočné. Všetko ma vyčerpáva, práca, rodina, priateľka, ľudia. Keď sa pozriem na ľudí v okolí, všetci mi prídu takí povrchní, materialistickí, nudní a zameraní len na to ako vyzerajú. Ženy zo seba robia len kus mäsa. Chlapi zas takéto ľahké ženy vyhľadávajú. Kde sú nejaké hodnoty, ideály, dôstojnosť? Všetci čumia len do tých smartfónov, naháňajú liky či followerov. Keď niekomu povieš, že nie si na insta alebo inej sociálnej sieti, tak na teba pozerá, akoby si bol z inej planéty.
Niekedy len tak zavriem oči a prajem si, aby som ich už nemusel otvoriť..

Anajsmutnejsie

A najsmutnejsie na tom je, ze v tom musis byt, neda sa s tym nic robit ani zit sa v tom neda, len prezivat a cudovat sa ako to niektorym moze vyhovovat a dokazu v tom v pohode fungovat.

PROSO

Nevyhorel si, je to civilizačné na čo prirodzene reaguješ.

Ak to pôjde takto ďalej tak to bude celé spieť ku "KRACHU SVETA".

Ten vplyv presakuje aj do rodín z malými deťmi a deti nechápu čo sa to deje lebo rodičia to aplikujú/prenášajú aj doma teda v rodinnom prostredí. Dieťa v rodinách nie je priorita ale materéria. Deti sa odkladajú na poličky ako hračka. Potom sa snažia sa u rodičov opakovane vyvolať pozornosť až sa zablokujú a psychicky vyhoria .

AUTIZMUS - je podľa môjho názoru forma protestu detí proti civilizácii/spoločenstvu ! Dieťa si chorobu/poruchu AUTIZMUS podvedome nedobrovoľne vybralo ako spôsob boja proti civilizácii/spoločenstvu.