Dlhé vyučovanie, zlý rozvrh

dix

Až na to, že ona keď príde domov (po viac ako 8 hodinách v škole), tak sa ešte musí učiť, písať úlohy atď. Ja nie som zástancom toho, že úlohy treba zrušiť, alebo že sa toho v škole učí priveľa, ale takémuto rozvrhu naozaj nerozumiem. ja som maturovala pred 10 rokmi na osemročnom gymnáziu, kde sme toho preberali o dosť viac ako na štvorročnom, hlavne čo sa týka matematiky a fyziky, navyše sme to všetko stihli o rok skôr, keďže sa nastupovalo ešte po štvrtej triede, a ako som už písala, viac ako 7 hodín sme nikdy nemali. a to keď sme sa rozprávali s učiteľkami, latka sa vo všeobecnosti posúva stále nižšie a nižšie, takže sa toho teraz preberá menej, načo teda majú toľko hodín trčať v tej škole?

ešte pre zakladateľku témy, skús pozisťovať, či niekto z tvojej dediny (teda predpokladám, že si z dediny, keď máš problém so spojmi) nechodieva okolo tej štvrtej z práce, alebo možno aj na blablacar by si našla niekoho, kto má cestu okolo a bol by ochotný ťa tie 2 dni odviezť. alebo aj na fb bývajú rôzne skupiny na zdieľanú spolujazdu, skús popozerať. lebo čakať do deviatej na autobus je nonsens :-o

Kontr0lor

To ešte sa teš z toho rozvrhu. Keď to skončí a prídeš z práve o 17 domov to len budeš plakať za tým rozvrhom :) Ja to mám tak isto, v škole som nikdy nechodil na posledné hodiny a teraz v práci makám. No taký je už život :)

mimwi

V akom ročníku si? Ak je to stredná škola tak to nie je nič neobvyklé, treba si uvedomiť, že už nie si na základke a keď budeš chodiť do práce tak tam budeš robiť 8 hodín v kuse a čo

philips

Môj rekord bol 11 hodín, ale posledné 4 hodiny boli labáky, takže to bola pohoda. Teraz sa ti to zdá náročné, ale po prvom mesiaci ti to tak už nepríde.

rgfffg

co je to 2 zo spravania ? :D to je chvalitebne.... taka 4/5 to je uz neco a kvasit tam v lete ked je vonku 30C do 15.,30 ? no ani bohovi...v zime budis... ale aj to sa da lepsie v krcme prekvasit...

poradim38

Aha, no skor by som to vyriesila cez riaditela, ked tak povedat rodicom nech to idu vybavit, ci by ti nemohli aspon tu telesnu odpustit a ked tak si znamky dozenies nejak.... urcite sa to da

Maturantka7

Asi to vyznie ze sa stazujem ale sme maturanti a take predmety ako umenie a kultura, telesna, by sme uz nemuseli predsa mat.

Maturantka7

To sa nemôže. A ano byvam dalek. Na telewnu rozmyslam ze si u obvodnej vybavim oslobodebie lenze som zdrava ako repa tak neviem ci mi ho da.

poradim38

A nemozes si dat individualko alebo nieco take kvoli spojom??? Alebo na tie hodiny co nie su az tak potrebne ze by si nemusela chodit? (Telesna, obcianka....) Byvas daleko od skoly?...

Maturantka7

Budem tam kvasit pretoze nechcem mat vymeskane hodiny a 2 zo spravania. No a ak zmaturujem tak v juni mam volno :)