Nič nejesť po 17 hodine.

kavickarka1

chudnuca presne!ked som uplne vyradila pecivo zo svojho jedalnicka konecne som schudla ....ani dat si sem tam tu cokoladu (samozrejme s mierou) nieje take na priberanie ako pecivo chleba a rozky... uplne suhlasim!

chudnuca12

ahoj schudnes tak ze obmedzis pecivo a sladkosti hlavne..... ovocie jest mozes ale len doobeda... inak zeleninu, ryby, maso mozes ...vsetko je to o strave... mne sa podarilo vyrazne schudnut len obmedzenim peciva...

vejkaa

To sa hovori ale ked si das aj o 18-tej hodine nieco lahke, napriklad len zeleninu tak s tym nic nepokazis. Cele je to o strave a cviceni. Ak to budes dodrziavat tak aj schudnes

LogikaNepusti

Rada by som si s niekym vymenila metabolizmus. Ja ho mam moc rychly. Boli mesiace kedy som jedla len mekáč, viem blbost, a mesiace kedy som sa stravovala tak ako sa má, hlavne pravidelne a tak. Či som sa prežierala alebo jedla normalne, nepribrala som viac než tak 2 gramy. A nieje to zavideniuhodné pretože som "vychrtlík". Keby som normálne chuda tak nepoviem. Závidím tým čo maju taky normalny metabolizmus, že sa musia zastavit keď vedia že čo to pribrali. Aspoň by som neutracala tolko peňazí za bohuzial aj nezdravé jedo..

envelin

Nejde ani tak o to, že po koľkej nejesť aj keď aj to má na chudnutí nejaký zmysel ale skôr o to čo ješ :) Vyhýbaj sa sladkostiam a podobným veciam a stačí keď budeš jesť po 18 ale nesmieš potom chodiť moc neskoro spať

Monika1984

zalezi o kolkej chodis spat, jest posledny x o 17 a ist spat o pol noci je kravina...telo nesmie ostat tolko hodin bez prijmu. Zaklad pre chudnutie je jest casto a v malych porciach! samozrejme je dolezite aj co jes. Ja sa drzim podla toho cely zivot jem aj pol hodinu pred spanim aj o pol noci :) kedy som hladna. jem 5-10x denne male porcie roky rokuce si drzim svoju vahu v rozmedzi 53-57 kg ale som nizsej postavy takze na mne vidiet kazde kilecko navyse

simusaaaaas

Hlavne žiadne drasticke diety..zničiš si žalúdok a ked nepracuje dobre on, nebude v tele dobre nič...
Mala by si jest pravidelne a zdravo v primeranom množstve, dostatok tekutin a pohyb..mrkva pri telke ti velmi nepomôže(pri reklame prides na to,ze si hladna a chladnicka je tvoja :D) to si daj radsej normalne jedlo a chod na bicykel alebo korčule...
Hlavne na to netlač tym spôsobom, ze si daš termin do ktoreho musis schudnut... si mlada, ber to tak, že ta chce život nauciť zdravemu štýlu :) je plno stihlych dievcat ktore si myslia že ked sa im to neukazuke na vahe, tak im to inak neškodi a mozu jest čo chcu... takze zdrava strava, pohyb a hlavne maj sa rada :) ;)