Takmer každodenná bolesť hlavy u mladej ženy - Pomoc

Príspevok v téme: Takmer každodenná bolesť hlavy u mladej ženy - Pomoc
Sensei

Dobrý deň, neviem kam sa obrátiť tak skúsim toto fórum a možno sa nájde niekto s podobnou skúsenosťou alebo radou, ktorá pomôže.

Moju priateľku (19r) bolí hlava takmer každý deň. Približne 7/10 dní čo už nie je normálne, hlavne preto, že ju často bolí aj po tom čo sa ráno zobudí. Navštívila už asi všetkych doktorov, bola na očnom, u neurológa, ortopedia a ani neviem kde všade a nič jej nezistili.. výsledky krvi má v pohode, magnetická v pohode, rovnako aj EEG.. snaži sa dodržiavať pitný režim, pravidelne jesť a nestresovať sa aj keď čoskoro nastupuje do 1. ročníka na VŠ.

Hlava ju najčastejšie bolieva v oblasti spánkov a takmer vždy to musí vyriešiť až tabletka, pretože inak bolesť neprechádza..
Máte nejaké rady alebo odporúčania pre návštevu iných odborníkov či alternatívnu medicínu?
Z okolia som už neraz počul, že Slovenské zdravotníctvo je kapitola sama o sebe a pre reálne výsledky treba ísť do zahraničia tak neviem... Každopádne ďakujem za akúkoľvek radu

PilcukovaSvokra

Vsetci sa mylite. To Pilčuk ju uriekol pretože je to ŽENA, a to má Pilčuk v hlave za niečo čo JE ZLÉ.

Omen

Sensei, neviem to poriadne odkontrolovať. Bolo by vhodné, ak by si mi CELÉ zloženie napísal tu. Pozriem to a napíšem ti k tomu viac. Jedno ti však viem povedať už teraz, jej bolesti hlavy budú mať fyzickú príčinu!

Bolesť jej môže spôsobovať Hortonov syndróm, krčná chrbtica, vône a pachy v spálni, jedlo a nápoje... To za predpokladu, že iné ochorenie nemá...
V konečnom dôsledku aj tá tabletka, ktorú na zastavenie bolesti berie! Názov?

Ovecky

Rozhodne na 99% potravinova intolerancia. U mna dlhorocne migreny sposoboval lepok a kravska bielkovina. Treba ist na gastro a vyziadat si krvne testy. Pozor, pred testami nevylucovat tieto potraviny, lebo nebudu v krvi protilatky a neukaze sa nic. A samozrejme moze ist aj o ine alergie/intolerancie...

in blossom

nech si kupi v lekarni Food detective, stoji sice 80e, ale je to stale lacne oproti vysokospecifickym alergo testom a aj rychlejsie ako cakat aj pol roka na termin k imunoalergologovi. som presvedcena, ze ma nejake potravove alergie o ktorych nevie. ak nechce investovat, nech vysadi na tri tyzdne lepok a mlieko, ale nakompletku, nesmie si dat ani zrnko. mne po vysadeni lepku ustali ohromne migreny. teda ja ma xy dalsich problemov, ale naozaj na bolesti hlavy mi vysadenie lepku velmi pomohlo a to ja mam len intoleranciu lepku, nie celiakiu. ale na mlieko mam original alergiu, na kazein, nie laktozu. takze nech neskusa bezlaktozove produkty, lebo mozu mat zrovna na kazein. jednoducho na tri tyzdne uplne vyradit vsetko od mlieka, syry, sladkosti a pozor, mlieko je skoro vo vsetkom, v kope jedal a polotovarov, treba pozorne citat etikety.

mickey21

pozri si nizkohistaminovu dietu, nech skusi to, ten protein a mlieko prec, ked nezaberie, potom daj vediet, moze to byt aj zo stravy

Sensei

ako píšem bola aj u ortopéda a z chrbtice to vraj nie je. Všetky bežné postupy absolvovala aj lekárov a protein je od MyProtein klasicky srvátkový koncentrát