Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Takmer každodenná bolesť hlavy u mladej ženy - Pomoc

Príspevok v téme: Takmer každodenná bolesť hlavy u mladej ženy - Pomoc
Sensei

Dobrý deň, neviem kam sa obrátiť tak skúsim toto fórum a možno sa nájde niekto s podobnou skúsenosťou alebo radou, ktorá pomôže.

Moju priateľku (19r) bolí hlava takmer každý deň. Približne 7/10 dní čo už nie je normálne, hlavne preto, že ju často bolí aj po tom čo sa ráno zobudí. Navštívila už asi všetkych doktorov, bola na očnom, u neurológa, ortopedia a ani neviem kde všade a nič jej nezistili.. výsledky krvi má v pohode, magnetická v pohode, rovnako aj EEG.. snaži sa dodržiavať pitný režim, pravidelne jesť a nestresovať sa aj keď čoskoro nastupuje do 1. ročníka na VŠ.

Hlava ju najčastejšie bolieva v oblasti spánkov a takmer vždy to musí vyriešiť až tabletka, pretože inak bolesť neprechádza..
Máte nejaké rady alebo odporúčania pre návštevu iných odborníkov či alternatívnu medicínu?
Z okolia som už neraz počul, že Slovenské zdravotníctvo je kapitola sama o sebe a pre reálne výsledky treba ísť do zahraničia tak neviem... Každopádne ďakujem za akúkoľvek radu

Sensei

Vďaka za odpovede, HAK neužíva a taktiež žiadne suplementy, občas magnézium a práškový protein.

Práve to, že podľa doktorov je všetko v poriadku a obvodná už nevie kam ju poslať, tak skúšam toto fórum, či nemá niekto podobnú skúsenosť.

Môže to byť aj z psychického hľadiska, pretože je dosť veľký stresman, ale potom nechápem prečo ju bolí hlava aj keď je všetko v pohode a sme napr. na výlete a bavíme sa alebo hneď po zobudení. Za psychologičkou ešte nebola no zrejme to bude ďalší krok keďže už nevieme čo...

poradim38

Moze to mat rozne priciny..... od pocasia az po vazne zdravotne problemy ktore sa nedaju len tak rychlo zistit a vela krat su skryte a s hlavou nemaju ziadny suvis..... ja by som priatelke povedala nech ide este raz na vysetrenia a aj podrobnejsie, takisto skusit psychologa, lebo mozu byt na vine aj psychicke problemy aj ked to tak nemusi vyzerat.....ked tvoja priatelka mala stresujucejsie obdobie, mohlo to byt aj davnejsie tak sa moze aj teraz po dlhsom case ukazat problem.......