Viete mi seriózne poradiť?

Príspevok v téme: Viete mi seriózne poradiť?
DNM

Dobrý večer, aby som bol úprimný, práve dnes chcem spáchať samovraždu. Trpím silnými depresiami a nenávidím môjho otca. Prišiel som na to, že keby s ním nebývam, možno by sa môj život ešte podarilo dať do poriadku...ale kam ísť bývať, a ako...sám to nejako nemám síl už dávno riešiť viac ako len tak "promptne". Hľadal som si prácu, no už asi mesiac a pol ju nehľadám a môjmu otcovi to je asi celkom jedno, lebo sa ma na to ani nepýta, mám 22 rokov, mám strach aj chodiť von prakticky a všetko je pre mňa také strašne ťažké...A v posledných týždňoch každý jeden deň sa snažím to už spraviť, aby som tu už nebol. Otcovi som povedal aj o liečeniach, že možno by som tam šiel len na 2 týždne / mesiace a uvidelo by sa, ale nie, on to ani len do úvahy nezobral. Nemám nič, len sedím doma za počítačom a v ruksaku pripravené lano. Viem ako, kde aj kedy, ale stále som to nespravil, hoci som tu len na príťaž. Jediné, čo mi napadlo, je štátny nájomný byt, ale ten sa ťažko získa aj ľuďom, ktorý majú ešte oveľa horšiu situáciu ako ja. Hoci psychicky som na tom možno horšie ja, ale...materiálne nie.

Majka15

V Čechách ponúkajú toľko práce, a pre chlapov ešte viac a dobre platených. Cez agentúry, ktorých je strašne moc, môžeš si vybrať, ubytovanie býva zadarmo.