Viete mi seriózne poradiť?

Príspevok v téme: Viete mi seriózne poradiť?
DNM

Dobrý večer, aby som bol úprimný, práve dnes chcem spáchať samovraždu. Trpím silnými depresiami a nenávidím môjho otca. Prišiel som na to, že keby s ním nebývam, možno by sa môj život ešte podarilo dať do poriadku...ale kam ísť bývať, a ako...sám to nejako nemám síl už dávno riešiť viac ako len tak "promptne". Hľadal som si prácu, no už asi mesiac a pol ju nehľadám a môjmu otcovi to je asi celkom jedno, lebo sa ma na to ani nepýta, mám 22 rokov, mám strach aj chodiť von prakticky a všetko je pre mňa také strašne ťažké...A v posledných týždňoch každý jeden deň sa snažím to už spraviť, aby som tu už nebol. Otcovi som povedal aj o liečeniach, že možno by som tam šiel len na 2 týždne / mesiace a uvidelo by sa, ale nie, on to ani len do úvahy nezobral. Nemám nič, len sedím doma za počítačom a v ruksaku pripravené lano. Viem ako, kde aj kedy, ale stále som to nespravil, hoci som tu len na príťaž. Jediné, čo mi napadlo, je štátny nájomný byt, ale ten sa ťažko získa aj ľuďom, ktorý majú ešte oveľa horšiu situáciu ako ja. Hoci psychicky som na tom možno horšie ja, ale...materiálne nie.

poradim38

Mas 22 rokov, co ti ma tvoj otec skakat okolo riti? Mne to pride ako keby si bol nevyspely, jasne ze by si robotu nasiel aspon nejaku, len keby si nemal vysoke naroky ze? A keby si potreboval tak by si zobral hociaku robotu len aby si preboha nieco robil a nerozmyslal nad sprostotami..... prosim ta najdi si aspon nejake konicky, nieco co ta zamestna a aj tvoju mysel a nebudes rozmyslat nad samovrazdami...... chces aby ta zavreli na psychiatriu??? To chces? Nech sa paci chod za psychiatrom a moze ta nadopovat liekmi, budes chodit ako mumia, bez duse, ostanes zavysli a este ta tam aj zavru......a potom budes mat zivot uplne v kely.... takze si rozmysli co chces a odputaj sa od svojho otca, naco sa ho vobec vypytujes na nazor.. to ako on ti musi vsetko schvalovat??? Nemas 15... tak sa tak aj spravaj

pedoidiot400

A to otcove lano máš v matkinej spálni alebo v urne?Čo si kt?ísť v šlapajách svojho otca svet takých všivákov ako si ty potrebuje veď kto by pucoval koberce a honil na pedofílnych filmoch?Povedz materi nech ti dá bejzbolkou po tej plešatej prasáckej gebuli lebo ten antiúchylný čaj ti nezaberá.

Jax

Pokial chces ist skutocne na liecenie, hod si do toho batohu namiesto lana par veci a vytoc 155. Povies, ze si si to chcel hodit a odvezu ta tam.

Cliattsi

No dobre. Stalo sa ti, že si aspoň 3 dni v kuse nič nejedol a len pil vodu? Pocítil si účinok na psychiku?

DNM

Hladovka? Hm, hladujem už asi trištvrte roka. Schudol som 12 kíl. Som zo Žiliny, mám len gymnázium. A si normálny? Teda odo mňa to znie zvláštne hah...(fotiť ruksak s lanom??) To lano je pripravené už dávno, pozeral som si videá ako spraviť slučku. Áno mňa to tiež veľmi mrzí, že nie som obklopený dobrými ľuďmi...lebo viem, že ich tam je viac než dostatok.

Cliattsi

A keď sa sem vrátiš, nechcem byť fakt hnusný, ale napadlo ma, čo keby si odfotil to lano s tým ruksakom? A čo iné možnosti? Mňa napadlo odsťahovať sa niekam za prácou aj s ubytovaním.

Keď je to ťažká depresia, tak asi liečebňa, ale je aj iná možnosť-hladovka.Čo ty na to?

Cliattsi

No skús sa ale o sebe viac rozpísať, lebo okrem toho, že si bol od 14 rokov väčšinou zavretý doma, skoro nič nevieme.
Ja keď sa zamyslím nad tým, tak je to dosť blbé, že človek sa zavesí, ale ľudia (takí normálnejší) ho ani nestihnú spoznať. A možno ak by ho poznali, možno by mu aj pomohli.

DNM

Ešte som tu, ale keby ste ma videli, tak...trasiem sa, nechodím už vôbec von prakticky...celé dni som tu zavretý, už to tak dávno bývalo, v 14 rokoch...Teraz mám 22 a vôbec nič som v živote nezažil a mám v mysli len tieto dve riešenia: ísť na liečenie, lebo očividne nie som schopný aj s tou únavou a obrovským strachom vôbec ísť von, pracovať, alebo sa zabiť... Problém je v tom, že nik z mojej rodiny so mnou na liečenie určite nepôjde a keď tam pôjdem sám, a vrátim sa sem do tohto meganegatívneho prostredia...k čomu to vôbec viedlo, zase sa vrátim k niekomu, ktorého by som najradšej... no však chápete.