Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

pomoztemi

Tomas12345

Daj si doma nejaky benzodiazepin, ak ho nemáš tak zájdi k psychiatrovi, on ty nejaky benzodiazepin - liek proti uzkosti a ktory zaroven aj uspáva na spanie predpise, a asi spolu aj s antidepresivami, ktore ale brat nebudes, das si na noc len ten benzodiazepín.

poradim38

A cajiky su velmi dobre, len staci ist sa opytat do lekarne, nech ti poradia ako som spominala, treba taky caj pit castejsie pocas dna, vyhybaj sa kofeinu a mastnym tazkym jedlam..... hlavne vecer

poradim38

Ale to ze ides na prechadzku pomalym tempom ti zrejme nestaci... musis sa proste unavit, skus miesto pomaleho prechadzania behat a uvidis ako zaspis.... alebo robit inu cinnost... chod si zaplavat ved je vonku teplo, preplavaj niekolko metrov tam aj spet a aj to cloveka unavy, celkovo pobyt vo vode unavuje..... takze toto skus a urob si vecer caj na spanie, chod do lekarne sa opytat nech ti poradia, hlavne neber ziadne tabletky, to nepotrebujes.... vecer minimalne hodka pred spanim vsetko povypinat, aj mobil z ruky prec, najlepsie ho dat do druhej miestnosti nech ta neotravuje a zaspis ako v bavlnke

Bleer_V

Neboj sa ..nezomries :) stalo sa ti par krat ze sa ti nedalo zaspat lebo si mozno pred tym dlhsie spala a mozno si behom dna nevybila celu energiu a to ta vystresovalo ze nemozes spat ...a teraz ked ides spat tak ..cim viac tlacis na to ze chces spat a neda sa ti tak sa ti ani nebude dat spat .......proste chod spat az ked budes unavena a ked sa ti nebude dat spat tak rob nieco ine :) a skus to o hodinku ......a keby ze nepijes vela kofeinu, po pripade nejes viac jak by si mala ,niesi v neustalom strese a mas dostatok pohybu ("zevraj mas") tak nieje dovod aby si nezaspala :)

nemozem spat

poradim38 ja sice nesportujem ale mam psa a chodim s nim trikrat vonku na 45 minut cize dokopy kracam 135 minut denne co je viac ako 2 h..este stale mas pocit ze mam malo pohybu?.....ludia prosim naozaj , poradte mi lebo uz som zufala..a rady ako cajiky su nanic kedze som to uz skusala :((((((((((((((