pomoztemi

poradim38

Tak to je uplne jednoduche.... ked nic nerobis iba travis cas doma a cumis do mobilu tak sa necudujem ze sa ti neda spat..... citam ze si studentka to znamena ze si mlada a mas mat vela pohybu ked si zdrava...... preco nieco cez den nerobis, niecomu sa nevenujes? Toto je cisty priklad toho ze nemas pohyb a preto nie si ani unavena.......

Anonym245

Nerozrusilo ta v poslednej dobe nieco? Nepohadala si sa s niekym alebo nestalo sa nieco take na co stale myslis a kvoli tomu nemozes spat? Mozno ta podvedome nieco trapi..ja obcas mavam uzkost ked pomyslim na skolu ale spanok mi to zatial nenarusa

nemozem spat

kavu pijem len jednu za den..a na mobile..neviem..nemyslim ze by som az tak casto robila cosi na mobile...a moj denny rezim..tak teraz mam prazdniny kedze som este studentka, takze dost casu travim doma..a byvam s rodicmi ale mam svoju izbu takze spim sama

asdf44

čo robíš cez deň? aký máš režim? kde a s kým spávaš, bývaš ? predtým si spávala normálne? nepiješ veľa kávy a netráviš čas na mobile tablete alebo niečo čo ťa pred spaním rozptyľuje?