Téma IBA pre mužov, samotárov

Príspevok v téme: Téma IBA pre mužov, samotárov
stratenadusa25

TOTO je téma založená výhradne len pre mužov ktorí nikdy nemali babu, alebo žiadnu už dlho nemali a nemôžu nájsť a stratili nádej a vzdávajú to...Je to téma výhradne pre stratené duše, pre mužov, ktorí sa musia či sa im to páči alebo nie pretĺkať životom sami, bez sexu, bez vzťahu, bez radosti.

Nechcem tu žiadne komenty od ľudí ,ktorí sú šťastne zadaní (takých zo srdca nenávidím, lebo im závidím), nechcem tu žiadne rady ako na to, žiadne utešovania že "niekoho si nájdeš niekedy" a podobné hlúpe reči, z toho sa mi dvíha krvný tlak, neznášam tieto alibistické reči, choďte s tým niekam...

Takže milí moji, bratia v samote,
napíšte svoj príbeh, koľko máte rokov, prečo si myslíte že to tak máte a hlavne, čo robíte aby ste mali v živote radosť aj bez ženy..poďme sa tu spoločne zjednotiť, nech sa necítime tak sami, dajme si tu nejaké slová povzbudenia a porozumenia, vymeňme si svoje skúsenosti so životom bez vzťahov a ako to zvládnuť a spoločne si tu ponadávajme na ženy aké sú sv-,ine že nás nechcú... či už ste kresťania, neveriaci alebo niečo iné, poďme si tu pozdieľať naše nádeje, ktoré nás držia pri živote aj keď nemáme žiadnu "lásku" alebo "polovičku" či ako sa to nazýva...

Takže ja začnem:
Mám 25 rokov, nikdy som nemal vzťah, sex tiež nie (ale za ten si chcem zaplatiť u profesionálky). Napriek tomu, že na VŠ aj v práci sa vyskytujem v kolektívoch, kde je 99% žien, ani tak som si žiadnu nenašiel aj keď som chcel. Všetky sú buď zadané alebo nezadané, ale práve mňa nechcú aj keď moc chlapov na výber nemajú keď sa vyskytujú len v ženských kolektívoch. Môj problém je ten, že nespĺňam tie nekonečné požiadavky žien, ktoré majú na chlapa: nemám 180cm, nemám auto, nie som sebavedomý haizel, som skôr taký ten krtko, čo vždy rád pomôže a poradí. Sú to sv..ine, majú len vysoké nároky.... a za mnou prídu len keď niečo potrebujú (a sex to bohužial nie je). Takže tak... som už neskutočne naštvaný a vzdal som to. Budem žiť celý život sám a moje jediné radosti v živote sú moje koníčky - rád posilňujem, chodím na bicykel, do lesa na prechádzky, rád si čítam, sledujem youtube, seriály a filmy rôznych žánrov a v neposledom rade si budujem kariéru - to sú také moje koníčky, ktoré ma udržiavajú pri živote a prinášajú mi aspoň nejakú radosť do života a robia ho viac znesiteľným. Moja nádej je taká, že som sa rozhodol veriť v reinkarnáciu a verím, že v budúcom živote sa karma vyrovná a narodím sa do lepšieho tela a budem žiť život vysokého atraktívneho sebavedomého úspešného muža, ktorý za život prestrieda niekoľko žien. To je moja nádej, verím v to a to mi prináša do života väčší pokoj a menej depresií...

zo žien už som tak otrávený a znechutený že keby aj nejaká prejavila záujem tak ju pošlem do p... nech si ide nájsť nejakého krajšieho než som ja (lebo o mňa by mohla mať záujem jedine taká, ktorej už tečie do bôt a nemá na výber a to nechcem, byť len ako posledná možnosť ak ju žiadny Mr. Handsome nebude chcieť)... .toť všetko ku mne, teraz ste na rade vy ;)

Tutanchamon_xD

nemám kam ísť sám. Aj som sa párkrát prechádzal sám ale to mi nič nedalo. Aj z mesta chodím pešo aby som mal pohyb ale to len párkrát ked do toho mesta vôbec idem. Aj som si bol raz zabehať ale nechcem to preháňať nakoľko mám 65kg tak nechcem schudnúť ešte viacej pri stálom behani. Som neskutočne sám a tam je kameň úrazu. Neviem si nájsť ani len kamarátku s ktorou by som trávil čas a kamaráti majú frajerky alebo sú mimo Slovenska alebo mesta. Dusím v sebe veľkú zlosť a nwm co robiť.

S_J

Tak to je o nicom. Je vobec kde ist? Okrem mesta. Lebo u nas ani neni kde ist. Na cintorin... Kazdy iny by sa zasmial, ze :-D, ale toto neni na smiech.

Tutanchamon_xD

Neviem ale kam by som šiel sám. Chodím do mesta sám ak si idem niečo kupit alebo idem k doktorke inak sedím len doma.

Tutanchamon_xD

Ja doma pred PC celý deň a v robote to isté. Mam ešte dve nočné pred sebou ale nezvládam to. Môj život je len sedenie pred PC či doma, tak v robote. Mávam migrény a nič ma nebaví. Neviem co robiť sam počas voľných dní. Neviem kam mam ísť ak mám deň volno alebo dva.

Tutanchamon_xD

No čo páni samotári ako sa máte za posledné dni a ako tieto dni trávite ? Ja osobne som na dne ale rozpisovať to nebudem lebo sa už nechcem opakovať skôr chcem vedieť čo robíte vy, aby som sa inšpiroval a možno niečo podnikol.

valhala

sloboda je dobrá.na nezaplatenie.nikto zbytočne neotravuje,nemusím počúvať detské náreky a ženské sťažovanie.idem kam chcem robím čo chcem.a je pokoj.

PiIcuk_druhy

Ja cakam na autobus a kopec mladych prdeliek tu je okolo mna, moja hebefilia sa prejavuje na plne obratky. :D