Aké pečivo kupovať ?

Príspevok v téme: Aké pečivo kupovať ?
chcemToZmenit

Ahojte, vďaka, že ste sem nakukli. V poslednom čase som dosť pribrala, cca 5-6 kg navyše, ktorých sa chcem zbaviť. Ale to je druhoradá vec. Prvoradé je to, že sa necítim dobre, často ma páli záha, občas cítim akoby nafukovanie a bolesť brucha, "ťažký" žalúdok. Lekár mi nezistil priamo žiadnu alergiu na lepok či inú, ale odporučil nejesť biele pečivo a nepoužívať bielu múku.

Aké pečivo teda kupovať? Počula som aj také, že keď si niekto namiesto bieleho chleba kúpi tmavý, to ešte nie je to dobré preňho.

Mám si hľadať celozrné produkty, či špaldovú múku? Kde ju zoženiem? Čo mám vlastne jesť? Zelenina tiež je ťažká na žalúdok, nafukuje..Neviem si predstaviť denne jesť len zeleninu s bielym mäsom či zeleninové šaláty alebo jogurty. Ovsené vločky mi nechutia :-( Všetky recepty čo pozriem sú dokola to isté. Šaláty zo zeleniny a ryba či hydina. Nemusím salámy, šunky, bôčiky, to nie, no netuším, ako mať pestrú, ale vyváženú a zdravú stravu, prípadne aký normálny jedálniček si zostaviť.

Dosť dôležité je u mňa aj to, že príprava týchto jedál si vyžaduje čas, ktorý ja nemám, v robote trávim cca 10-12 hodín, často nemám čas jesť, potom ma bolí hlava, je mi na vracanie. Ale tam nemám možnosť všetko nechať a robiť si papaníčko.

Poraďte, prosím, strašne by mi pomohlo, keby tu nejká osôbka v minulosti mala podobný problém a ako ho teda poriešila pri minime času na prípravu jedla.

Apokryft

Tie spišské plus Bratislavske a veľa podobných su samozrejme nekvalitné.(zaslúžili by si asi horšie pomenovanie)

Apokryft

Čo naj.podiel mäsa samozrejme .Berlianske napr.alebo aj lidlovske neviem ako sa volaju ale maju obsah masa vyse 80% napríklad .Zipper su vlastne spišske obsahuju od 30a viac tuku plus všeličo.....kedysi som ich miloval teraz mi nechutia už veľa rokov.Pri prísnej diete samozrejme neobstoja skoro žiadne.

chcemToZmenit

Apokryft, ešte čosi: aké teda párky kupuješ? Ja najčastejšie spišské párky a zipser. Vyskúšala som kadejaké, ale tieto sa mi zdajú byť kvalitnejšie. Či? Dáš ešte typ? ;-)

A feest dík za info :-)

Jasné, aj hýbať sa budem viac, to mi doplo :-)

Apokryft

Vločkostory:
NA trhu je veľa značiek a druhov .
Teraz sa bavime o natural čiste neochutene .Najchutnejšie pre mna su take tie v modrom vrecku Tesco,lidl.Su ludia co si to zaleju horúcou vodou pridaju trochu škorice,stéviu alebo javor.sirup.Ja si zalievam horúcim mliekom a nechám min 30-45 min naboptnať.Kupim vločky natural,vlo čky zo suš.ovocím ,kokos strúhaný spravim si taku zmes na celý týžden aj viac.Alebo si jednoducho natural zmiešam z ochutenými pozor v ochut.je vlociek len okolo 30%.Niekedy si dám do toho dve lyžice proteinoveho prásku zalejem mliekom dam na1,5 min do mikrovlnky o 30 min jem.Teraz sa to dá v pohode kombinovat pred rokmi ked som bol este mladučký to bolo ťažšie .Ranajkujem takto v priemere 5X do týždňa.Je to k nezaplateniu nemas starosti co budes ranajkovať.Manželka si to dava do misky z jogurtom pol deci mlieka aby to nebolo huste ak treba.Ona to je asi tri roky.Neje skoro žiadne pečivo len sem tam.Ale ona to videla na mne vyše 20 rokov .Myslela si cele tie roky že ja to jem z odporom ale nieje to tak.jaj že koľko vločiek?Stredná šálka 1,8dcl.Samozrejme nie každy znesie rano mlieko a navyše na vlákninu si musí organizmus zvyknúť!Dcéra si dáva napr.bezlaktoz mlieko studene z chladnicky aj ked nieje alerg.na lakt ale jej to dobre ....

Apokryft

Celozrnna aj špaldová muka sa predáva aj v bežnom hypermarkete z troch v dvoch majú.Ak budes piect treba ju miesat z pseničnou kludne 70-ku30 pomer si zvolís sama 50/50 je lepsie ako doteraz .100%celoz.sa dosť melní ale aj to sa da vydržat.Predávaju aj hotove zmesi.alebo si spravis zmes sama.Ja davam do chleba ľan semienka,slnecnicu,vajícko niekedy olivy alebo olivovy olej .Nepeciem to stale lebo ja som vločkový.Podľa potreby.V živote som sa naučil ,že nič netreba preháňať preto si dam rano aj parky,niekedy vajíčka .Nie parky mukove plus kože pomlete a soja!samozrejme

chcemToZmenit

Apokryft, tie vločky teda skúsim. Je treba ich predtým namočiť? Napr. ak ich chcem jesť s orechmi, ovocím, hrozienkami..alebo šupnúť do jogurtu. Inak toto každé ráno si neviem predstaviť jesť. tak skúsim nejak skombinovať teda.

Áno, mne ide o to zhodiť tých 6 kíl, ale fakt najmä sa lepšie cítiť, lebo si pripadám ako delo pri výške 160 mám 60 kg :-(

Inak, vrelá vďaka za info o tých chlebíkoch, práve toto som myslela, že v obchode celozrný chlieb vôbec nemusí byť celozrný a pod.

A také tie potraviny ako špaldová múka alebo celozrná dostanem kúpiť v klasických obchodoch, či to hľadať v nejakých špecializovaných predajniach?

Apokryft

Keby si sa naučila jest rano malu misku ovs.vločiek na4hodiny si zasýtená najkvalitnejšie ako sa dá.Je mnoho variácii ktoré môžu byť aj chutné a navyše urobíš črevám službičku.Ako píšem nižšie je toho na celý román.

Apokryft

Rovnako ako na(chudnutie) tak aj na pribratie sa dá použiť celozrná múka (alebo vločky)
Teraz to berme akože zdrava strava + kg dole.V domácej pekárni upečieš chlebík pečivo bude neporovnatelne vídatnejšie ale ked zješ kazdy den pecen tak to moc na chudnutie nebude.Na ranajky krajec v pohode zasýti plus uvolnovanie energie je postupné a tým pádom riziko priberania nehrozí.Zlepšenie trávenia,čistejšie črevá.Mnohonásobne vyšší podiel potebných látok od vit +kyselina listová ktorej mimochodom v bielej muke je žalostne málo a tak vznikajú ...............Na trhu je zopar vhodných produktov od špaldoveho pečiva cez slatinsky chlieb celozrnný po rôzne klamlive názvy ako napr chlieb celozrnny z dovodu pridania par zrniecok sezamu plus par rozplestenych ovs.vločiek.Pritom vsetko biela muka.Uz aj 50/50bi bolo fajn.Su aj celozrnne varené take tie ťazke chlebiky.Tie su vhodne.Tu treba ale poznamenat ze na travenie vyššie ho mnozstva vlakniny si organizmus musí zvyknúť.No lebo ludia zacnu jest viac zeleniny do toho ovocia plus celozrnne zalezitosti a po dvoch tyzdnoch nadúvania a tráviacich tazkosti ich to prestsne bavit.Cize postupne pomaly nie hned 8 paradajok tri krajce chleba hlavku salátu naraz.