Nevladzem uz takto zit... ako to vyriesit?

Príspevok v téme: Nevladzem uz takto zit... ako to vyriesit?
BezZivota

Ahojte. Potrebujem sa vyrozpravat. Uz proste nevladzem. Zijeme s priatelom v podnajme a vychovavame rocneho synceka. Milujem ho najviac na svete ale je strasne zly. Do podnajmu sme sa prestahovali len nedavno dovtedy sme byvali u jeho rodicov. Tam ho rozmaznala babka a dedo a proste len vrieska ked nedostane co chce. Som s neho nervozna neskutocne niekedy az tak ze mu dam facku. Mam pocit ze uz ani u priatela nemam oporu. Nedokaze mi povedat nic pekne. Proste som cely den len podrazdena nervozna a az placem z toho.som ako bez zivota... len prazdna schranka... On len chodi za mnou furt ma len obchytkava a chce sex. Lenze ja proste nemam chut a aj ked mu to poviem tak stale stale len chodi za mnou a lepi sa na mna.proste mi to strasne vadi.alebo mi povie ved sa usmej. Proste ako sa mam smiat ked mi je zo vsetkeho do placu?nevladzem... Ani raz mi nepovedal napr. ked mu navarim ze laska bolo to dobre. Alebo dakujem za obed. Ani raz mi nepovedal chod von vypnut ja na maleho dam pozor. Som uz unavena z toho kolobehu. Velakrat rozmyslam ze by mi bolo lepsie samej ale lubim ho. Len uz nevladzem...

dobreuz

To, že sa k vám správal milo, bola len jeho maska, aby si získal sexuálny objekt a teraz ukázal svoju pravú tvár, že je lenivec, drzáň atď... V tejto dobe sa vzťahy neoplatia... Radšej ostanem dosmrti sám.

BezZivota

Manzel433- lubim ho, pretoze stale su tu tie chvile ked sa spolu dokazeme zasmiat... ked sa mu pozriem do oci vidim ze ma lubi tiez... len mi to nevie dat najavo...krasne chvile a spomienky ktore nam nik nezobere...toto co robi robi len v poslednej dobe...

Cliattsi

Sama pises "uz nevladzem". Ani ja by som to na tvojom mieste nezvladol. Keby som mal na tvojom mieste prachy, zbalil by som sa a odisiel a ak by sa dalo s dietatom.
No a ten podo mnou ti dava dobre otazky. Ja to tiez nechapem. ... Hlava mi velakrat stoji z toho, podla coho zeny chlapov vyberaju.

manzel433

Bezzivota - mozes mi napisat, preco ho lubis? Mna by to ako chlapa strasne zaujimalo, ze preco zena lubi chlapa, ktory je na nu zly, nepomoze, neberie ohlad, otravuje ju niecim, co jej vadi. Chcel by som strasne vediet, preco toto zeny robia, ze su nestastne az tak, ze sa stazuju takto verejne, lebo uz nevidia vychodisko a napriek tomu su s nim. Argumenty ako dieta ma mat otca a uplnu rodinu v trapeni zeny neobstoja...
Napis to uprimne pls. ako to citis.

Fitness455

Tieto problémy vznikajú presne preto lebo sa ľudia tlačia do kadejakých vzťahov len aby neboli samy...chápem čo píšeš proste ti chýba ten bezstarostný život..a to je normálne..od sestry neustále počúvam ako ľutuje že mala decko že sa vydala a podobne...vraví že ak by mohla vrátiť naspäť čas nikdy by to nespravila...tebe chýba presne tá sloboda ten pocit keď si si mohla robiť čo si len chcela a teraz máš záväzky...proste sloboda je úžasná ..no kto si ako zariadi tak ma..nemala si si nechať rozmaznat decko..naozaj nájdi si čas pre seba aj každý den lebo prídeš o veľa...a nakoniec ti prepne...

simusaaaaas

Skus porozmyšlat preco sa ti to deje, táto situácia ta chce nieco naučit..vsetci ludia sú nasi ucitelia ,hlavne tí, ktorí sa k nam nespravaju dobre..
Napis si na paper vsetko co sa ti na ich chovani nepáči , vedla si napiš ako na to zvycajne reaguješ..zmen tie reakcie tak aby si druha strana nemyslela ze ides hned do boja. Musia si uvedomiť tvoju hodnotu a pochopit že aj ty si človek a mas vlastne pravidla. Musis ale pôsobit vyrovnane a šťastne, aby vedeli že si nesmu dovolovat. Skus to.Aspon uvidiš či taký život ma zmysel.

Duchovicova

Treba tomu nechať čas. Je jasné, že keď dieťa bolo rozmaznávané, tak teraz sa bude snažiť si stále vydobijať to svoje. Ale neboj, to sa napraví

BezZivota

Nepanikar- vies ako ja mu navarim to nieje problem, ved robi od rana niekedy az do vecera. Ale pride do uprataneho bytu a zje teple jedlo, dieta ma najedene a ciste... mozno by mi stacilo len trosku uznania za to vsetko pretoze sam vie aky maly je a ze sa pri nom niekedy neda nic robit...niesom jedina matka co ma take dieta to viem, ja potrebujem oporu v partnerovi. Ked sa ho ja nnahodou nespytam aky mal den tak uz je zle...a keby sa na mna nelepil... je mi to neprijemne ked som upotena a unavena . ja aj ked mu poviem ze teraz nie nemam naladu nieje mi dobre tak niekedy si to az vynuti...

BezZivota

Cliattsi - ??????? Do domova vlastne dieta? A kto povedal ze ja nezvladam vychovu? Akurat ze som mu 2x dala facku ale nie taku ze sa mu hlava otocila 3x..hadam nebudem na dieta udierat silou... Ano dala som mu facku , 2x v zivote a lutujem to do teraz.

nepanikar

tak si sadnite a spiste si pravidla kto co robi v domacnosti. Bude to mat cierne na bielom, dakde to vyves v byte a pripominaj kym si nevytvori zvyk. Hlavne nerob veci zanho. Ani by ma nenpadlo navarit a vyprat takemu chlapovi, maximalne tak pre seba.