Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nevladzem uz takto zit... ako to vyriesit?

Príspevok v téme: Nevladzem uz takto zit... ako to vyriesit?
BezZivota

Ahojte. Potrebujem sa vyrozpravat. Uz proste nevladzem. Zijeme s priatelom v podnajme a vychovavame rocneho synceka. Milujem ho najviac na svete ale je strasne zly. Do podnajmu sme sa prestahovali len nedavno dovtedy sme byvali u jeho rodicov. Tam ho rozmaznala babka a dedo a proste len vrieska ked nedostane co chce. Som s neho nervozna neskutocne niekedy az tak ze mu dam facku. Mam pocit ze uz ani u priatela nemam oporu. Nedokaze mi povedat nic pekne. Proste som cely den len podrazdena nervozna a az placem z toho.som ako bez zivota... len prazdna schranka... On len chodi za mnou furt ma len obchytkava a chce sex. Lenze ja proste nemam chut a aj ked mu to poviem tak stale stale len chodi za mnou a lepi sa na mna.proste mi to strasne vadi.alebo mi povie ved sa usmej. Proste ako sa mam smiat ked mi je zo vsetkeho do placu?nevladzem... Ani raz mi nepovedal napr. ked mu navarim ze laska bolo to dobre. Alebo dakujem za obed. Ani raz mi nepovedal chod von vypnut ja na maleho dam pozor. Som uz unavena z toho kolobehu. Velakrat rozmyslam ze by mi bolo lepsie samej ale lubim ho. Len uz nevladzem...

Cliattsi

Len ked nezvladas starostlivost o dieta, tak navrhni "priatelovi", ze ho das do detskeho domova, a povedz mu, ze to chces urobit preto, LEBO UZ SAMA NEVLADZES. A potom sa s nim rozid, a najdi si lepsieho.

Prasce

Fuj takychto chlapov neznasam. Co dojdu z roboty, nazeru sa, nevedia po sebe ani upratat a potom chcu este sexik. tvrdia o sebe ze su zivitelmi rodiny ale inak nepohnu ani prstom. Takych by som kopala do srakov. Ja by som na tvojom mieste dala svojmu chlapovi ultimatum, nech sa spamata, proste kompromis. Ked aj on bude iniciativny v domacnosti, dieta atd vtedy sa budes moct uvolnit a venovat sa mu naplno v spalni

BezZivota

Dobreuz- my sme to tiez neplanovali planovali sme dieta az po svadbe. Zlyhala antikoncepcia... na potrat by som nesla...

BezZivota

Nepanikar- samozrejme ze je to jeho dieta. Ja sa mu to snazim vysvetlovat zakazdym ked s tym zacne...povie dobre ale potom zacne znova...nwm aj z toho som asi nervozna, neustale mu nieco musim opakovat...

nepanikar

a co keby ste si sadli a normalne sa porozpravali ako dospeli ludia co maju nejaku zodpovednost? Je to jeho dieta?

dobreuz

Bože logika dnešných ľudí, hlavne žien, urobia si decko s kade kým a potom len vyplakávajú, nechápem načo každému treba detiská keď ani postarať sa o ne nevie... Fuck logic

BezZivota

Jackpot- za 1. : nikde som nenapisala ze sex nemame. Len ked mame sex ( a mame ho dost a tiez si ho vieme obaja uzit))a aj tak cely den za mnou chodi obchytkava ma aj ked vidi, ze som podrazdena a je mi do placu zo vsetkeho.ano som rada ze ho pritahujem stale, ved staci aby som sa o nho trochu osuchla a postavi sa mu. lenze ako pisem je vsetko na mne a uz nevladzem. Sama si musim skladat police(samozrejme s dietatom pod nohami) sama si musim proste vsetko robit. Este sa aj urazi ked mu poviem ci je problem si po sebe upratat zo stola tanier ked doje. Nechcem od neho aby umyval riad, len aby to dal aspon do drezu..a potom ked upratujem chodi a tlaci sa na mna...lenze to co mam mat sex nasilu? A pre*ebat cely den aj pred malym??? Jemu to je jedno aj keby maly stal pri nas...
Za 2.: nieje to moj manzel. Len priatel

Jackpot

Ty si tiež neni boh vie aká výhra. Keď spraví prejav náklonnosti tak mu zanadávaš a vyfackuješ ho a chceš aby sa zmenil pritom celý svet je zlý.
Švagrová hovorila, že dve deti sú jednoduhšie ako jedno samotné lebo sa dokážu zahrať a zabaviť aj medzi sebou. Možno po tebe chce druhé dieťa len aby si vrzol konečne. Ak ho stále budeš odmietať aby ti neušiel za inou. Keď nemáš náladu na sex aspoň mu ho vyhoň nech je spokojný. Keď ti utečie aspoň vyhráš jackpot, bude ti do 18stky platiť alimenty takže sa nebudeš musieť starať o 2 ľudí ale iba dieťa.