Tazke zdravotne problemy + nekonecna smola

Príspevok v téme: Tazke zdravotne problemy + nekonecna smola
Suicide

Toto je hotove peklo na zemi co prezivam, roky sa tiahnuce zdr problemy, lekari mi zatial nic extra nezistili. Od srdca az po creva mam v bruchu divne pohyblive zvuky, ako keby sa mi tam nieco hybalo. Vdaka tymto zvukom (ktorych nasi lekari aj tak povod nezistili) mam obrovsky tlak na hrudi, rebrach a nad zaludkom, zle od zaludka toto trva asi 2 a pol roka. Okrem toho mam uz 6 rokov hnacky, kadovite stolice, zltej farby niekolko krat do dna, plynatost.
Dalsie priznaky: stipanie predkozky a penisu, palenie pri moceni, bolest krku a hlavy, ozveny v usiach ked hovorim, mierna bolest usi, tras ruk a koncatin, svalove zasklby.

Vravim, behal som po lekaroch s nadejou ze mi zistia pricinu ale nestalo sa tak.
Okrem toho slaby plat, neskutocna smola v zivote, nevladzem pracovat s tymto, neda sa to. Uz sa tesim na koniec tohto utrpenia.

Suicide

Prosim vas, covmam robit, rozmysal ze sa zabijem, kazdy den mi je zle. Nasi lekari mi uz asi nikdy nepomozu, tak moja posledna sanca je tu.

Suicide

Tomas
Je to mozne, ked som to vtedy pred 2 rokmi riesil, tak som daval vzorku 2-3x a nic sa nenaslo. Ja tie zvuky mam vsade, nielen v crevach v celej brusnej dutine , pod srdcom, nad zaludkom.