Tazke zdravotne problemy + nekonecna smola

Príspevok v téme: Tazke zdravotne problemy + nekonecna smola
Suicide

Toto je hotove peklo na zemi co prezivam, roky sa tiahnuce zdr problemy, lekari mi zatial nic extra nezistili. Od srdca az po creva mam v bruchu divne pohyblive zvuky, ako keby sa mi tam nieco hybalo. Vdaka tymto zvukom (ktorych nasi lekari aj tak povod nezistili) mam obrovsky tlak na hrudi, rebrach a nad zaludkom, zle od zaludka toto trva asi 2 a pol roka. Okrem toho mam uz 6 rokov hnacky, kadovite stolice, zltej farby niekolko krat do dna, plynatost.
Dalsie priznaky: stipanie predkozky a penisu, palenie pri moceni, bolest krku a hlavy, ozveny v usiach ked hovorim, mierna bolest usi, tras ruk a koncatin, svalove zasklby.

Vravim, behal som po lekaroch s nadejou ze mi zistia pricinu ale nestalo sa tak.
Okrem toho slaby plat, neskutocna smola v zivote, nevladzem pracovat s tymto, neda sa to. Uz sa tesim na koniec tohto utrpenia.

Tomas12345

Tak si skus ešte aj teraz dat spravit testy na parazity a daj si spravit komplet vysetrenia na vsetky parazity a nielen niektore.

ema87

suicide : Ak môžem poradiť nezvyčajnú, ale pre mňa doteraz jedinú účinnú metódu je liečiteľ / jasnovidec z Trnavy. Má dar a takéto problémy vie liečiť. Psychické problémy i zdravotné problémy nielen zistí ich pôvod a diagnózu, ale poskytne i pomoc a riešenie. Žiadny kartár a špiritista, ale človek s darom, ktorý vie ako ho využiť na pomoc. Mne zachránil dovolím si povedať život. Odporúčam. Posuniem Vám jeho osobný kontakt 0902044010

Meridian

Suicide .Choroba a všetky choroby sú nič iné len automatickou odpoveďou na naše správanie.Neznamená to ,že sme zlý ,ale že nieč nerobíme správne.Zober si z toho niečo alebo aj nič je to len a len na tebe.Mi ludia sme si vybrali cestu utrpenia .Radšej budeme hladať všade okolo ,len nikdy nie v sebe!Precestujeme veľa km vynaložíme nemalé finančne prostriedky až nakoniec keď sme na samom dne odkiaľ niet cesty hlbšie môžeme ísť len hore.Jozef ktorého bratia hodili do.....

Suicide

Meridian
Toto su trochu silne slova, mas to nejak ptvrdene tieto tvoje uvahy, nejaky hodnoverny vyskum, pretoze je to len tliachanie do vetra.
Skoro kazdy clovek nevie nieco stravit, nema lahky zivot, stazuje sa na nieco a predsa nikto nema taketo katastrofalne znicene telo ako ja. A to travenie je len 1z10 priznakov, je tam toho kopec.

Meridian

Smrťou to nekončí.Bolo by to veľmi jednoduché odísť.Všetky nevysporiadané vzťahy plus trávenie.V minulosti si sa z niečim nevysporiadal nevedel si niečo stráviť pravdepodobne to bolo čosi veľkého ,keď máš takéto následky.Myslím psychicky závislosť,ohováranie,nevediet sa zmieriť s niečim .Všetko sa prejavuje teraz na tvojom zdraví.Aj keď možno tomu neveríš ale treba hľadať v sebe!!!KEDY už ľudia konečne pochopia ,že choroba je len dôsledok ich vlastných rozhodnutí.Neposudzujem ťa ani sa nijako nevyvyšujem nad teba a už vôbec si nemyslím nič zleho ,len ti to vravím rovno do papule..

Cliattsi

No a enie predkozky a penisu- to môže poukazovať na infekciu. Tak už len z toho dôvodu MMS. Dávkovať a zarábať to neviem, treba si naštudovať.