Holenie nôh

Príspevok v téme: Holenie nôh
Nina2356

Ahojte mam 14 rokov a oholila som si prvý krát nohy pretože som ich mala chlpaté a holi la som sa bez peny aj bez všetkého iného a teraz sa už musím holiť každý druhý deň. Ale k veci chcela by som sa spýtať ci je potrebne holiť sa s penou a treba sa holiť do akého smeru? A keď už mám bodky na nohách to znamená ze už sa mam zase? Ďakujem za slušné odpovede ktoré pomôžu a nie hlúpe na ktorých sa malé deti zabávajú

daniela2

ešte niečo, baby. Holenie alebo depilácia rúk. Načo? Veď noste v lete odev bez rukávov, nech sa trochu opálite, a potom chĺpky vyblednú a nevidno ich. Neholiť a nedepilovať, kde netreba. Ani v zime netreba. Na rukách komu by tie chĺpky vadili je skôr vadný, myslím teda chlapov. A nohy stačí tiež iba v lete, veď v zime chodievame naobliekané. Nanajvýš kvôli plavárni.

Smileka

mam to podobne. Ked is nohy holim, tak to musim robit každy druhy den. Ked depilujem, tak stači raz za mesiac. Inak hned po holeni si ich nakremuj kremom, aby si nemala podraždenu pokožku.

daniela2

neodporúčam nohy holiť. Depilovať. Bolí to len prvý-druhýkrát, ale potom v pohode a stačí raz za 5 týždňov. Pekne pomasírovať, a na druhý deň peelingový sprchovací gel a špongiou prejsť, aby to nezarastalo a mám nádherne hladké nohy. Pod pazuchou raz-dvakrát do týždňa, nepríjemné je to len spočiatku, potom už tá pokožka tak citlivá nie je.

RomcaPomocnica

Nalunka nechceš sa niečo spýtať na holenie alebo ked ťa aj niečo iné zaujíma velmir ada ti poradíma vysvetlím

RomcaPomocnica

Nalunka ale nemusíš sa holiť každý deň Ak máš tričko a nikto ti nevidí podpazušie tak nevadí že tam máš čierne bodky a určite skús ten kokosový olej a ak máš otázky ohladom holenia kludne sa pýtaj rada ti poradím

Nalunka

Dám si penu a holim sa v smere rastu chĺpkov potom použijem vodu po holení
A ten kokosový olej skúsim ďakujem

RomcaPomocnica

Nalunka vyskúšaj si natrieť podpazušie kokosovým olejom mohlo by ti to pomôcť
A ako sa ty holíš v podpazuší?

Nalunka

Ahojte pls poraďte mi
Mám 13 a pred 2 dňami som si oholila podpazušie, a odvtedy sa musím ju holiť každý deň, pretože hneď na druhý deň po oholeni sa mi spravia také tie čierne bodky, že to opäť rastie.. ? strašne ma to hnevá lebo nemôžem sa furt holiť.. nejaký tip okrem depilacie aby som sa nemusela holiť stále?? Prosím, nejaké slušne odpovede
Ďakujem