Holenie nôh

Príspevok v téme: Holenie nôh
Nina2356

Ahojte mam 14 rokov a oholila som si prvý krát nohy pretože som ich mala chlpaté a holi la som sa bez peny aj bez všetkého iného a teraz sa už musím holiť každý druhý deň. Ale k veci chcela by som sa spýtať ci je potrebne holiť sa s penou a treba sa holiť do akého smeru? A keď už mám bodky na nohách to znamená ze už sa mam zase? Ďakujem za slušné odpovede ktoré pomôžu a nie hlúpe na ktorých sa malé deti zabávajú

Antisexx

Ja si nnohy holim tak ze nanesiem mydlo a holim proti smeru rastu chlpov. Tak isto aj ruky. A ziadne bodky nemam, holim to tak kazdy treti den. (V zime samozrejme kozusok zahreje :D )
Ale dobrý je epilator, aj ten mám. Ten vytrhá aj korienku čiže holenie nemusí byť tak časté.

Caiserka

Nina2356/ za to ze ty v 14r nemas ochlpenie si myslis ze nema ani ona? trochu smiesne, je to indovidualne a v tom veku 14 vacsinou uz baby ochlpenie maju, ja som si zacala nohy a pazuchy holit v 12 skor som nemala ale intimne oblasti som mala ochlpene kompletne od 10 r

Nina2356

Prečo ťa to zaujíma akože ja odpoviem☺️. No ja ochlpenie podpazuším ešte nemám a ani tam dole takže ti neviem poradiť prepáč ale myslím si ze ani ty nemáš ochlpenie lebo si ešte dosť mala na to keď ja mam 14 nemám

Janka8891

Ahojte ja mam 12 a už som si párkrát oholila nohy tiež nasucho akože dobre len mi ostali také bodky na povrchu ale nie tie čo zarasta chlpok ale také kde mal asi koreň ten chlp a trosku ma to štipkalo no nevadí a chcela by som sa opýtať, že keď mám ochlpenie aj podpazuším aj tam dole tak ze podpazušie si holim to viem ale tam dole som sa tiež a potom sa mi tam vytvorili také vyrážky a ty Nina2356 ty holila si sa v oblasti bikin ak áno napíš prosím že či sa ti tam spravili vyrážky a je to čudné ze ja mam 12 a holim sa a podaktorí sa v 14 ale to ta genetika je sviňa

natalia-7

zarastať znamená, že sa ti vytvoria také červené bodky. chĺpok hneď "neprerazí" kožu, ale ako keby "zarastie"... po čase ale samozrejme vyrastie. pomáha na to napr. pravidelný peelig. nič strašné... len je to neestetické a trochu nepríjemné no..