Booze, co so sebou...

Raduzka

Myslite si, ze by som za par tyzdnov dokazala mat taketo nohy? Ci ja mam iny typ? Chcela by som (od dnes cvicim riadne) cvicit denne drepy,vypady,plank a od zajtra aj zahrnut do pohyb.aktivit bicykel a prechadzky minimalne 30 min + ak sa bude dat tak svihadlo. Do augusta potrebujem mat postavicku ako lusk, ideme na svadbu :)

GOING

Je to dobre že pália a bolia. Je to normálna reakcia na záťaž.
Po každom cviku keď skončite po 20 sekundovej pauze medzi cvikmi si mierne natiahnite sval do prahu bolesti aby sa vám cvičením svaly neskracovali a aj lepšie strečingom/naťahovaním potom rýchlejšie regenerovali.

A.Ž.
lek. Ing., parapsychológ,
psychotronik, hypnoterapeut

Raduzka

Je aj dobre ked ma pri cviceni bolia trosku nohy? Alebo skor palia?
Napr. Dam si drepy a potom cvicim iny cvik pri ktorom sa spotim a strasne ma palia nohy

GOING

VikiRemsikova,
možno iba lýtka do svalového objemu . Ale ber to iba ako môj názor.
Bol som atlet a mali sme také baby. Inak súmernosť podľa môjho názoru v pohode.

A.Ž.
lek. Ing., parapsychológ,
psychotronik, hypnoterapeut

Zuzazuza

Nechapem, co je zle, ked ma bielu kozu. Biela sa narodila a tie komentare o opalovani su rovnaky diktat ako ze treba mat dokonalu postavu. Fuj ta mentalita.

VikiRemsikova

Ahojte som velmi rada že som našla túto tému
Chcem vedieť váš názor na moju postavu myslíte si treba na nej niečo meniť?čo?A ako?
Dakujem Viki

GOING

To sú cviky ktoré tvarujú svalové skupiny.
Cviky sa ťažko sa opisujú.a je potrebné upraviť počet sérií a opakovaní. Napríklad keď chcete
tvarovať zadok budete izolovane cvičiť zadok
Napr. buď spodnú časť ale hornú a pod. aby sa dosiahol
tvar aký chcete . Podobne je to aj so stehnami.
Najlepšie aby Vám aspoň na 2-3 tréningoch cviky ukázal profesionál lebo treba aj správne dýchať.

A.Ž.
lek. Ing., parapsychológ,
psychotronik, hypnoterapeut