Čoho v živote najviac lutujete/rada do života

Pablito

Hlavne si váž svoje zdravie a nepokaz si ho lebo to bude iba horšie :) Inak ja ľutujem asi iba to, že som stratil jedno dievča, s ktorým by ma čakala pekná budúcnosť ale obetoval som to k užívaniu si života a tie zážitky by som s nou nikdy nezískal.

Paradajka5589

Ak dobre čítam, tak si muž.
V prvom rade by som ti poradila, nesklam dievčatá a nebude ťa nič trápiť. Teda čo to znamená? Keď sa rozhodneš s jednou chodiť, tak s ňou zostaň navždy. Najprv to ale poriadne zváž a premeraj si ju :D
A rob druhých šťastnými a budeš šťastný aj ty. Ľutovať svoje činy je tá najhroznejšia vec, viem to z vlastnej skúsenosti.

Snailovnik

Pokial by si co vsetkom pocuval druhych nikdy sa nenaucis robit rozhodnutia Sam a niest za me zodpovednost. Aspon teda u mna si cenim ze si robim po svojom. Za uspechy vdacim Len sebe a za omyly tiez vinim Len seba. Celkom fer podla mna

Defcon

Lutujem to, ze som nie vzdy posluchol rodicov a obcas ich nahneval. Postupom casu a teraz v dospelosti vidim, ze som mal a mam perfektnych rodicov, ktorim islo vzdy o moje dobro. A ja som si to niekedy nevazil.

Snailovnik

Co by som Ja povedal mladsej verzii seba sameho je mat gule nato IST si za cim tuzim a nebyt posrany z pripadnych chyb ktore by som spravil. Lebo ze ich bude :) :). Je pekne mat plany a nalinajkovane ciele, ale skoro nikdy to nevychadza ako je to naplanovane, sranda je ale to ze vo vacsine pripadov je s vysledkom clovek aj tak spokojny.

asdfgh

Ja lutujem, ze som sa ozenil ako 20-rocny s prvou vaznou znamostou. Mal som ich vyskusat viac - najma co sa tyka povah, aby som spoznal viac a vedel posudit, ktora sa ku mne lepsie hodi (a aj ja ku nej).