Som pre nho len sluzka a vzduch

Príspevok v téme: Som pre nho len sluzka a vzduch
Pocasie2009

Ahojte.zaujimal by ma nestranny nazor.s priatelom sme necele dva roky.on ma 36 ja 30.nebolo to vzdy ruzove a uz mi niekolko krat za nas vztah vynadal.byvame spolu skoro rok a tristvrt.priatel ma teraz vela prace kedze rozbieha biznis-farmarcenie.v poslednej dobe to u nas funguje tak ze rano vstane vypije kavu odide.medzitym sa stavi na obed a pride az vecer okolo deviatej,vecera aj dve hodiny medzitym sa ma max opyta co som robila a on povie co robil on.inac komunikacia ziadna pretoze sa venuje telke.o intimnostiach uz ani nevravim.citim sa ako sluzka..varim periem upratujem sama sa taham s nakupom.on pride domov a je ako v bavlnke.ani taniere po sebe zo stola neuprace.dokonca v poslednej dobe sa okupe uz len kazdy druhy-treri den.ziadne city ziadne uznanie z jeho strany.proste nezaujem ked pride domov..snazila som sa mu vysvetlit ze co mi chyba a preco som potom cele dni podrazdena.jeho odpoved chapem vsetko vynahradim...a dalsi den akoby sa nechumelilo ziadna zmena cely kolotoc od znova...ked chcem sex povie dnes nie alebo caka ze sa mu budem vzdy podlizovat a ked uz ho konecne prehovorim celu iniciativu necha na mne.malo kedy zacne on...vraj je unaveny a uz ho serie ze sa s nim hadam tak nema chut....no nehadala by som sa keby po vypocuti toho co mi chyba sa mi trosku venoval..uz som aj na tri dni odisla...ani sa neozval .ked som prisla spat estebol on urazeny a pochyboval o mne..a potom medzi recou spomenul ze dva dni nejedol-zrejme zo stresu.samozrejme ani to nepomohlo k nejakej zmene...ak si zacnem zit trochu svoj zivot (kedze cele dni som sama a vecer je tu ale nie je z neho nic)tak je zle...vycita mi to a ze ked sa mi chce chodit po vyletikoch a kavickach tak spolu ani byt nemusime a samozrejme ze sa urazi.podla neho pozeram len na seba a vobec nepozeram na neho.neviem..myslim ze respektujem toho vela -farmu ...tyzdnovky...to ze nema cas so mnou lietat po vyletoch..to ze som stale sama ..doma si robim vsetko sama.on nevyhodi ani smeti po ceste z domu.este nato vsetko ako sa chova ma bez hanby pytal poziciat peniaze..a to mi den predtym krical ze ak nechapem jeho zivot tak spolu nemusime byt a ze mu to je jedno...potom povie ze to tak nemyslel...povie ze starat sa o vsetko ohladne domacnosti je moja povinnost .ma dost divne nazory alebo ja?ako na neho?lebo vazne vyskusala som uz mozno vsetko...a mozno nie.ked sa snazim ignorovat tak mi to pride tak ze on ne cely stastny ze ma pokoj...ze ma miluje mi vravel posledne pred tyzdnom...raz sa rozist chce raz nie .neviem ci je to manipulacia .on prizna ze ked ma toho vela chova sa ako idiot a ze musi na tom pracovat no ja nejak zmenu nevidim...preto sme sa aj dvakrat rozisli .teda on so mnou a vzdy chcel aby som sa vratila spat.poradite ako na tvrdohlaveho barana ktory za vsetko vini mna a tvari sa ze mu je vsetko jedno?i ked myslim ze keby som sa s nim rozisla bol by velmi sklamany.dakujem za nazory

0vecka

Podla mna si takyto nevyberu biznis pred vztahom. Skor ide o to ze si to inak predstavoval. Supol do toho kopu penazi a zistil ze je v kely, bud bude makat ako blazon alebo o vsetko pride. Kebyze sa na to pri tom zisteni vyprdne tak by na tom bol lepsie. Mam jeden podobny pripad v okoli. 5 rokov typek maka jak blazon 14 hodin denne aj sviatky a vikendy a mi vravel ze kebyze po roku sa zmieri s bankrotom a robil by sbskara tak by bol teraz na tom financne lepsie. Jeho zena mu povedala pred nami ze ked sa s nim rozvedie tak dostane od neho aspon nieco a inak je jediny rozdiel ze mu nebude musiet prat obliecky. On sa tvari ze jj to musime zmenit atd ale aj tak je v riti. Zadlzeny nemoze z toho vycuvat a aj tak nic nezarobi.

Pocasie2009

Tu pracu rozbieha uz dva roky a uz ma kvoli takejto situacii nechal.potom olutoval s tym ze on si ma nezasluzi a chcel ma spat s tym ze bude na to avoje spravanie davat pozor....no preslo pol roka a je to opat v tejto faze....ok rypem do neho ale ved kazda zena ma ustipacne piznamky a ja ai vzdy poviem ak sa mi nieco nepaci

Apokryft

Chceš radu ale tu niet pomoci keby ste boli spolu 5-7 -10 rokov a všetko by sa postupne vyvŕbilo to takéhoto štádia oplatí sa niečo robiť.Samozrejme musia chcieť obaja.Tuto to nebude dobré.Niektorí ludia si vyberú biznis a karieru pred vzťahom a ty im jednoducho nemôžeš stanovovať priority to musia sami.

Pocasie2009

Len ja sa rozist nechcem a z jednej strany mam dojem ze jemu je vlastne jedno ci ma ma alebo nie.a ze po rozchode ak by nahodou sa budem trapit len ja a on si pojde svoje akoby nic

0vecka

nj podla mna je hotovy z prace a nema fakt na nic naladu. Ale podla mna to takto dlho nevydrzi. Su typy co cely den makaju a potom maju este elan ale on ocividne ten typ nieje.

Pocasie2009

A navyse len hovori o tom ako on nie je so mnou spokojny.ze sa staram do toho kto mu volal ze vraj mu zakazujem...ale pardoooon on robi to iste.kto ti pisal?kto to je?musis ho mat na fb?kto ti volal.nechcem aby si pracovala v herni.kludne chod raz za cas ked nie som doma na kavu..ten a ten a ta mi nevadia.mne vadia jeho kamosi lebo sa do nas dost miesali a huckali ho proti mne a aj ked priznal ze mam pravdu a kasle na nich nespravil tak....vlastne on si moze vsetko a ja nic

Pocasie2009

Pracujem len ja mam roznu pracovnu dobu a vacsinou si spravim vsetko rychlo.zarobim si dost nato aby som si vykryla mesacne vydavky(najom strava auto mobil oblecenie ci necakane vydavky a plus si aj nieco malo odlozim ak chcem).debatila som s nim o tom vsetkom a potom sa aj hadala.ale nic.chapem ze do toho dal vsetko pretoze v buducnosti chce mat z toho zarobok no nechapem preco hned igboruje mna ked potrebujem len objat pocut pekne slovo alebo vidiet jeho zaujem o mna.ohladom farmy mu chcem aj pomahat stale mu to prizvukujem.aj to mu hovoeim ze za jeho problemy nemozem ze nema pravo to odrzkadlovat na mne.on caka takyto styl..pride po celom dni ja ho obsluzim vypocujem pochvalim pokrutim sa okolo neho ak ma naladu.ak nie ze budem len ticho sediet a nic sa nepytat.nic neriesit a nedaj boze sa stazovat.povie mi ze naco s nim vobec som ked som tak nespokojna.a ked mu poviem ze ho milujem a cakam od neho trochu zmenu tak sa mi smeje do tvare