Som pre nho len sluzka a vzduch

Príspevok v téme: Som pre nho len sluzka a vzduch
Pocasie2009

Ahojte.zaujimal by ma nestranny nazor.s priatelom sme necele dva roky.on ma 36 ja 30.nebolo to vzdy ruzove a uz mi niekolko krat za nas vztah vynadal.byvame spolu skoro rok a tristvrt.priatel ma teraz vela prace kedze rozbieha biznis-farmarcenie.v poslednej dobe to u nas funguje tak ze rano vstane vypije kavu odide.medzitym sa stavi na obed a pride az vecer okolo deviatej,vecera aj dve hodiny medzitym sa ma max opyta co som robila a on povie co robil on.inac komunikacia ziadna pretoze sa venuje telke.o intimnostiach uz ani nevravim.citim sa ako sluzka..varim periem upratujem sama sa taham s nakupom.on pride domov a je ako v bavlnke.ani taniere po sebe zo stola neuprace.dokonca v poslednej dobe sa okupe uz len kazdy druhy-treri den.ziadne city ziadne uznanie z jeho strany.proste nezaujem ked pride domov..snazila som sa mu vysvetlit ze co mi chyba a preco som potom cele dni podrazdena.jeho odpoved chapem vsetko vynahradim...a dalsi den akoby sa nechumelilo ziadna zmena cely kolotoc od znova...ked chcem sex povie dnes nie alebo caka ze sa mu budem vzdy podlizovat a ked uz ho konecne prehovorim celu iniciativu necha na mne.malo kedy zacne on...vraj je unaveny a uz ho serie ze sa s nim hadam tak nema chut....no nehadala by som sa keby po vypocuti toho co mi chyba sa mi trosku venoval..uz som aj na tri dni odisla...ani sa neozval .ked som prisla spat estebol on urazeny a pochyboval o mne..a potom medzi recou spomenul ze dva dni nejedol-zrejme zo stresu.samozrejme ani to nepomohlo k nejakej zmene...ak si zacnem zit trochu svoj zivot (kedze cele dni som sama a vecer je tu ale nie je z neho nic)tak je zle...vycita mi to a ze ked sa mi chce chodit po vyletikoch a kavickach tak spolu ani byt nemusime a samozrejme ze sa urazi.podla neho pozeram len na seba a vobec nepozeram na neho.neviem..myslim ze respektujem toho vela -farmu ...tyzdnovky...to ze nema cas so mnou lietat po vyletoch..to ze som stale sama ..doma si robim vsetko sama.on nevyhodi ani smeti po ceste z domu.este nato vsetko ako sa chova ma bez hanby pytal poziciat peniaze..a to mi den predtym krical ze ak nechapem jeho zivot tak spolu nemusime byt a ze mu to je jedno...potom povie ze to tak nemyslel...povie ze starat sa o vsetko ohladne domacnosti je moja povinnost .ma dost divne nazory alebo ja?ako na neho?lebo vazne vyskusala som uz mozno vsetko...a mozno nie.ked sa snazim ignorovat tak mi to pride tak ze on ne cely stastny ze ma pokoj...ze ma miluje mi vravel posledne pred tyzdnom...raz sa rozist chce raz nie .neviem ci je to manipulacia .on prizna ze ked ma toho vela chova sa ako idiot a ze musi na tom pracovat no ja nejak zmenu nevidim...preto sme sa aj dvakrat rozisli .teda on so mnou a vzdy chcel aby som sa vratila spat.poradite ako na tvrdohlaveho barana ktory za vsetko vini mna a tvari sa ze mu je vsetko jedno?i ked myslim ze keby som sa s nim rozisla bol by velmi sklamany.dakujem za nazory

naivkasprosta

Lepsie je rozist sa teraz, ako potom zosobasit sa s rozvadzat sa. Lebo ste zjavne dva odlisne typy ludi, co si nesadli. On potrebuje sluzku a vzduch, prisposobivu tutku, ktora bude nanho cakat a ktorej robi dobre cakat na prikazy od chlapa a do bodky ich plnit, jednu nepípnut. A ty potrebujes niekoho, kto si s tebou vyrazi, kto je ochotny s tebou travit cas. On potrebuje taku, co drzi hubu a plni jeho prikazy. V tebe drieme dominantna osobnost, pripadne ked uz nie celkom dominantna, tak aspon ciastocne dominantna a ciastocne prisposobiva, ale on je uplne dominantny a uplne neprisposobivy. Normalna zena by vo vztahu s takym len trpela. Pravdepodobne je aj namyslenec a nafukanec a vyvysuje sa nad teba - a take nieco je z pohladu normalnej a realne zmyslajucej zeny vo vztahu neakceptovatelne!!! Nesmies sa nechat utlacat a lepsie ti bude najst si takeho muza, ktory je pokojny dobracisko, nech by aj zakomplexovany, co este nikdy ziadnu nemal... nech by aj skaredy, to nevadi, ale aby bol ochotny posluchat svoju zenu. Ked takeho najdes, mas to vyhrate bez ohladu na to, ci ta budu kamosky vysmievat a ci sa ti budu chichotat, ze si zakomplexovanca skeredeho chnapla. Nie krasa je dolezita, ale to je dolezite, aby vedel chlap posluchat svoju zenu. Krasavci byvaju namysleni a nafukani. Skaredi byvaju skromnejsi, sklopia zrak, posluchaju zenu. A o to ide. Neradim ti zle.

Pocasie2009

Mne kavickovanie k zivotu nechyba.chcela som mu tym len ukazat ze viem si vyplnat volny cas aj inac ako sedenim doma a cakanim kedy si na mna spomenie.ze vsetko co pre nas robim robim z vlastnej vole a teda aj to ze sa neflakam kym on maka.ano je to chlap z dediny...a za vsetky tieto veci co tu boli opisane vini mna .aj ja mu prizvukujem ze potrebujeme travit spolu cas aby vztah fungoval.len u neho to je vsetko jednym uchom dnu druhym von lebo on ma v hlave uplne ine veci

Nucky Thompson

takze som trafil.. dedinsky chlapec, mentalita uroven konca 19. storocia. Ak vidis, ako to fungovalo/funguje u nich, co si cakala? Ak chces chodit na kavicky, zabavat sa, zrejme si mala hladat inde. A preco obvinujes seba, za toto? Zeby mal tvoj partner pravdu? Ved maj sebavedomie a stoj si za raz za tym, co si napisala. Ak to je naozaj tak, ako si to popisala v teme, tak ta s nim necakal radostny zivot. Ked ako mlady muz na teba nema mileho slova a ignoruje ta, co si myslis, co bude ak bude mat 50 a viac?

Apokryft

Len výnimočne to poviem ,ale škoda každej rady.Na vzťah treba dvoch a každý vzťah ťa bude niečo stáť.Ludia si neuvedomujú že keď si nebudujú vzťah časom ich nebude mať čo spájať.Lebo zo začiatku je tu zaľúbenosť ale treba spolu tráviť čas sakra kde je spoločne strávený čas,čas ludia neserte si!bez toho nejde budovať.Potom sa všetci čudujú ved ste sa ľúbili ,ano stara mama ale netravili sme spolu čas tak ako sme mali vybudovať vzťah .!!!!!!!!!!!!!!!!!všetko už bolo povedané .

Pocasie2009

Stale obvinujem seba a myslim na to ze keby som zmenila toto toto tamto tak by to mozno bolo ine a preto aj ked od neho odidem vzdy sa vratim

Pocasie2009

Namotal ho do toho jeho otec...a moj ma vidinu velkych zarobkov lebo preda maso bunty a vsetko sa mu postupne vrati.jeho oco do toho vela nedal...par hektarov pozemku.moj dre jak blazon dava vsetky financie do toho a ujko sa popri nom len vezie.moj nema vlastny nazor a to co videl doma sposob zivota chce presadit aj u nas...nazory ze on je hlava rodiny a bude tak ako povie on ked sa mi nepaci nedrzi ma...samozrejme ja si nedam a hadam sa s nim.cela rodina sa mu divi ze sa do toho pustil a kazdy bol toho nazoru ze to nie je z jeho hlavu...netvrdim ze ja som uzasna mam svoje muchy no aspon viem co chcem a on asi stale nie.kazdy mi tvrdi ze strata casu som lsn hadra lacna sluzka ze si zasluzim viac .on si to tiez podla mna v kutiku duse uvedomuje ale precooo ma taky pristup ku mne?ved uz nema 15

ivobrick

Presne tak, jeho priorita niesi ty - vas vztah ale jeho praca. Ak to nechapes, je to tvoj problem. Potom sa nestazuj ze si cely zivot robila niekomu len sluzku, a vlastne s neho nic ani nemas.

romntickadusa

Áno, je to manipulátor a sebec. Pozerá len na seba, ty a tvoje pocity a potreby ho nezaujímajú. Rozchod môže byť ťažký ale je ťažšie žiť s niekým a cítiť sa sama, nemilovana, opustená.

Nucky Thompson

ahoj
aky ma tato tema zmysel? V prvom prispevku ho totalne davas dole, ze ti ublizuje, kasle na teba, ze je egoista atd.. a potom ho branis, ze vlastne ty ho milujes a nechces ho stratit. Ako prepac, ale ak on ti vie povedat do oci, ze napriek vsetkemu, co prenho robis, si nezasluzis snubny prsten.. ako nic v zlom, ale on ta nelubi. Nemoze ta lubit, ak ti take veci dokaze povedat. Ste spolu len dva roky a uz to vyzera tak, akoby ste boli spolu 40 rokov z donutenia. Predpokladam, ze ste z nejakej dediny.. tam to obcas este byva, ze zena ma robit sluzku a obskakovat muza.