Som pre nho len sluzka a vzduch

Príspevok v téme: Som pre nho len sluzka a vzduch
Pocasie2009

Ahojte.zaujimal by ma nestranny nazor.s priatelom sme necele dva roky.on ma 36 ja 30.nebolo to vzdy ruzove a uz mi niekolko krat za nas vztah vynadal.byvame spolu skoro rok a tristvrt.priatel ma teraz vela prace kedze rozbieha biznis-farmarcenie.v poslednej dobe to u nas funguje tak ze rano vstane vypije kavu odide.medzitym sa stavi na obed a pride az vecer okolo deviatej,vecera aj dve hodiny medzitym sa ma max opyta co som robila a on povie co robil on.inac komunikacia ziadna pretoze sa venuje telke.o intimnostiach uz ani nevravim.citim sa ako sluzka..varim periem upratujem sama sa taham s nakupom.on pride domov a je ako v bavlnke.ani taniere po sebe zo stola neuprace.dokonca v poslednej dobe sa okupe uz len kazdy druhy-treri den.ziadne city ziadne uznanie z jeho strany.proste nezaujem ked pride domov..snazila som sa mu vysvetlit ze co mi chyba a preco som potom cele dni podrazdena.jeho odpoved chapem vsetko vynahradim...a dalsi den akoby sa nechumelilo ziadna zmena cely kolotoc od znova...ked chcem sex povie dnes nie alebo caka ze sa mu budem vzdy podlizovat a ked uz ho konecne prehovorim celu iniciativu necha na mne.malo kedy zacne on...vraj je unaveny a uz ho serie ze sa s nim hadam tak nema chut....no nehadala by som sa keby po vypocuti toho co mi chyba sa mi trosku venoval..uz som aj na tri dni odisla...ani sa neozval .ked som prisla spat estebol on urazeny a pochyboval o mne..a potom medzi recou spomenul ze dva dni nejedol-zrejme zo stresu.samozrejme ani to nepomohlo k nejakej zmene...ak si zacnem zit trochu svoj zivot (kedze cele dni som sama a vecer je tu ale nie je z neho nic)tak je zle...vycita mi to a ze ked sa mi chce chodit po vyletikoch a kavickach tak spolu ani byt nemusime a samozrejme ze sa urazi.podla neho pozeram len na seba a vobec nepozeram na neho.neviem..myslim ze respektujem toho vela -farmu ...tyzdnovky...to ze nema cas so mnou lietat po vyletoch..to ze som stale sama ..doma si robim vsetko sama.on nevyhodi ani smeti po ceste z domu.este nato vsetko ako sa chova ma bez hanby pytal poziciat peniaze..a to mi den predtym krical ze ak nechapem jeho zivot tak spolu nemusime byt a ze mu to je jedno...potom povie ze to tak nemyslel...povie ze starat sa o vsetko ohladne domacnosti je moja povinnost .ma dost divne nazory alebo ja?ako na neho?lebo vazne vyskusala som uz mozno vsetko...a mozno nie.ked sa snazim ignorovat tak mi to pride tak ze on ne cely stastny ze ma pokoj...ze ma miluje mi vravel posledne pred tyzdnom...raz sa rozist chce raz nie .neviem ci je to manipulacia .on prizna ze ked ma toho vela chova sa ako idiot a ze musi na tom pracovat no ja nejak zmenu nevidim...preto sme sa aj dvakrat rozisli .teda on so mnou a vzdy chcel aby som sa vratila spat.poradite ako na tvrdohlaveho barana ktory za vsetko vini mna a tvari sa ze mu je vsetko jedno?i ked myslim ze keby som sa s nim rozisla bol by velmi sklamany.dakujem za nazory

Nucky Thompson

neviem, co sa nad tym tak cudujes. Zrejme do toho dal vsetko, co mal a mozno si aj pozical.. ked to nevyjde, strati omnoho viac ako len teba. Ak mu podnikanie nevyjde, mozno pidete aj o strechu nad hlavou.. to ta nenapadlo? Investovat do polnohospodarstva na Slovensku je dost casto ekonomicka samovrazda. Kedze u nas nemaju take dotacie ako na zapade, kedze Slovenske polnohospodarstvo a farmy boli uspesne zlikvidovane, aby sme sa stali zavislymi od dovozu odpadu zo zapadu. A este farmarcenie je praca, ktora sa nevykonava 8 hod denne, pondelok az piatok. Zvierata musia zrat, je jedno, ci je piatok, ci je sviatok. Zivoty farmarov su casto velmi tesne previazane s ich statkami, casto sa stanu otrokmi svojho sposobu zivota. Keby chcel ist na dva tyzdne na dovolenku, kto by sa postaral o statok? To je na tom to tazke..

Pocasie2009

Ja neviem pochopit jedno ako sa dokazal tak opustit?alebo ma uz nemiluje i ked tvrdi ze miluje a len to nechce priznat?alebo sa radsej vykasle na zenu ktoru miluje kvoli robote?preco si to nechce usporiadat a sklbit to vsetko?neda sa to?tu kazdy treti farmarci a maju aj rodiny aj prace a myalim ze vsetko stihaju.a ja po nom nechcem vela.povie ze sam seba nechape ze nevie co sa deje.pol roka dozadu hovoril ze vsetko okrem mna musi zmenit...o tom sa uz ani nechumeli ze bolo nieco take povedane...vravel ze on cez leto nema cas a ze v zime mi pomahal....ano pomahal..nachystal veceeu ci umyl riad odhrabal sneh z pred domu.teraz po nom ani nechcem aby doma nieco robil...ved neni kedy stale nieco robi...myslim ze som totalne nenarocna.a on je na dne

Nucky Thompson

ved si nenapisala nic nove. Toto si pisala uz aj v uvodnej teme, ze sa raz chce rozist a raz nie. Takze ak ty nevies, co si o tom mas mysliet, tak kto to ma vediet? Ved sa mu nedari, tak sa tomu venuje naplno.. ale ak by sa mu zacalo darit, bolo by to ine? To by siel este viac naplno ako doteraz. To, ze uplne vsetky prace v domacnosti ostanu na teba aj v buducnosti, to je iste na 100%. Ak cely zivot bol nauceny, ze vsetko toto je praca zeny, tam ocakavat nemozes, ze sa kvoli tebe zmeni. Aj opatera buducich deti je "zenska praca"... aspon podla zastaralych nazorov. Este jedna otazka.. pisala si, ze sa kupe raz za tri dni.. to vazne mas chut na nejake neznosti od muza, ktory pracuje niekde na poli/v mastali a nekupe sa? Ja ako muz toto neviem pochopit. Tak co zeny?

Pocasie2009

Vcera zacal diskusiu....prv bol uplne v pohode povedal mi ako ma miluje a ze vie ze sa chova ako idiot v poslednej dobe.ze je ako lad.a potom zacal ci chcem vobec taky zivot ze on chce aby som bola stastna ale ze teraz ma toho vela a nevie ako z toho bludneho kruhu von.ze vsetko co mal investoval a preto sa musi nato zamerat a ist naplno.ked som sa ho pytala ci sa chce rozist vraj ze nie.neviem co si o tom mysliet

BJ_2

Pocasie2009 - precital som len prvy prispevok.
Takze moj nazor je taky, ze si si vybrala blbca, ale je to tvoj problem. Teda, ak vztah nefunguje, 90% viny ma vzdy zena, lebo zena ma byt ta mudra (cherchez la femme). Za kazdym vztahom je zena (aj fungujucim aj nefungujucim) Bohuzial, to co vidim, vzdy sa tahate za volmi. Nieje vam pomoci... jedine - zmudriet. Funguje to na zaklade zakonu pritazlivosti, kym niesi mudra, pritahujes si vzdy volov, lebo nevidis, ze su volovia. Mudra zena to vyciti, hned ho prekukne. Nieje tam pomoci, mudrost nijak neoklames. Mudrost sa ziskava na duchovnej ceste... v pokore, pytas sa po poznani a hladas... aktivne riesis. Zaujimas sa. Nie o to, ktora kabelka je v akcii, nie o telenovelu. O poznanie. Po rokoch naskoci, to co Ti mali dat mudre matere a babky, kedysi to tradovali, aby mladuchy boli mudre, a vybrali si dobreho muza. Teraz ked vidim, ako zeny vychovavaju mlade, tak ma ide prekotit, este aj v hrobe sa musia otacat babky byvalych generacii.

Kimmy_CA

Odpoviem ti priamo a jednoducho. Tento "vzťah" už dávno nemá zmysel. Je to prechodený vzťah, kde ste spolu len z nejakej zotrvačnosti. Tvoj partner ti jasné dáva. najavo, že ťa má v paži a v podstate mu na tebe nezáleží. Z vlastnej skúsenosti viem, že zostávať v takomto "vzťahu" je už len strata času. Chceš mať niekedy aj deti, rodinu?

Pocasie2009

Naivkasprosta-dakujem z casti si to odhadla....ale ja nestojim o chlapa ktory ma bude pocuvat na slovo.to nepotrebujem.mne staci to aby ten moj bral ohlad trochu aj na mna a moje potreby ci pocity.nikdy som nudzu o chlapov nemala a myslim ze ani mat nebudem takze toho sa nebojim zeby som ostala sama.ano kazda normalna zena by takeho chlapa mala v riti ..mam pocit ze som zlyhala ked ho uz neviem uputat zaujat