Som pre nho len sluzka a vzduch

Príspevok v téme: Som pre nho len sluzka a vzduch
Pocasie2009

Ahojte.zaujimal by ma nestranny nazor.s priatelom sme necele dva roky.on ma 36 ja 30.nebolo to vzdy ruzove a uz mi niekolko krat za nas vztah vynadal.byvame spolu skoro rok a tristvrt.priatel ma teraz vela prace kedze rozbieha biznis-farmarcenie.v poslednej dobe to u nas funguje tak ze rano vstane vypije kavu odide.medzitym sa stavi na obed a pride az vecer okolo deviatej,vecera aj dve hodiny medzitym sa ma max opyta co som robila a on povie co robil on.inac komunikacia ziadna pretoze sa venuje telke.o intimnostiach uz ani nevravim.citim sa ako sluzka..varim periem upratujem sama sa taham s nakupom.on pride domov a je ako v bavlnke.ani taniere po sebe zo stola neuprace.dokonca v poslednej dobe sa okupe uz len kazdy druhy-treri den.ziadne city ziadne uznanie z jeho strany.proste nezaujem ked pride domov..snazila som sa mu vysvetlit ze co mi chyba a preco som potom cele dni podrazdena.jeho odpoved chapem vsetko vynahradim...a dalsi den akoby sa nechumelilo ziadna zmena cely kolotoc od znova...ked chcem sex povie dnes nie alebo caka ze sa mu budem vzdy podlizovat a ked uz ho konecne prehovorim celu iniciativu necha na mne.malo kedy zacne on...vraj je unaveny a uz ho serie ze sa s nim hadam tak nema chut....no nehadala by som sa keby po vypocuti toho co mi chyba sa mi trosku venoval..uz som aj na tri dni odisla...ani sa neozval .ked som prisla spat estebol on urazeny a pochyboval o mne..a potom medzi recou spomenul ze dva dni nejedol-zrejme zo stresu.samozrejme ani to nepomohlo k nejakej zmene...ak si zacnem zit trochu svoj zivot (kedze cele dni som sama a vecer je tu ale nie je z neho nic)tak je zle...vycita mi to a ze ked sa mi chce chodit po vyletikoch a kavickach tak spolu ani byt nemusime a samozrejme ze sa urazi.podla neho pozeram len na seba a vobec nepozeram na neho.neviem..myslim ze respektujem toho vela -farmu ...tyzdnovky...to ze nema cas so mnou lietat po vyletoch..to ze som stale sama ..doma si robim vsetko sama.on nevyhodi ani smeti po ceste z domu.este nato vsetko ako sa chova ma bez hanby pytal poziciat peniaze..a to mi den predtym krical ze ak nechapem jeho zivot tak spolu nemusime byt a ze mu to je jedno...potom povie ze to tak nemyslel...povie ze starat sa o vsetko ohladne domacnosti je moja povinnost .ma dost divne nazory alebo ja?ako na neho?lebo vazne vyskusala som uz mozno vsetko...a mozno nie.ked sa snazim ignorovat tak mi to pride tak ze on ne cely stastny ze ma pokoj...ze ma miluje mi vravel posledne pred tyzdnom...raz sa rozist chce raz nie .neviem ci je to manipulacia .on prizna ze ked ma toho vela chova sa ako idiot a ze musi na tom pracovat no ja nejak zmenu nevidim...preto sme sa aj dvakrat rozisli .teda on so mnou a vzdy chcel aby som sa vratila spat.poradite ako na tvrdohlaveho barana ktory za vsetko vini mna a tvari sa ze mu je vsetko jedno?i ked myslim ze keby som sa s nim rozisla bol by velmi sklamany.dakujem za nazory

mimwi

Tak človek je úplne iný keď má toho veľa v práci, nehovoriac o tom keď si rozbieha niečo svoje, je to veľká zodpovednosť ale zase na druhje strane chápem aj teba, pokiaľ sa takto správa aj potom čo si mu to vysvetlila tak je dosť sebecký, aj ty si dôležitá

BJ 2

Mam pocit, ze oni akoby machrovali pred ostatnymi kamaratkami, aby im zavideli, aky "kus" si nasli, ze podla toho si zacali vyberat partnerov a takeho nudneho dobraka, by im ohovorili, a zosmiesnovali ich za to.
Potom su ochotne tento "ulovok" aj trpiet, len aby si nepriznali, ze sa mylili.

Mam pocit, ze je to preto, ale mozem sa aj mylit. Ja im v tomto fakt nerozumiem.

BJ_2

zeny si vyberaju takych, aj velke percento z nich skonci bitych. Vela sa ani neozve. Aj ked si ho nevyberie priamo, na zaciatku, je ochotna ho trpiet, a neozvat sa. Neodist, nechat si skakat na hlavu.
Muzi dobreho srdca, nie bad boys, sa im nezdaju dost atraktivny. Kedysi chceli takych, ale dnes uz nie. Vzdy si vyberu takeho s prehnanym sebavedomim a sebahodnotou, aj ja som si to uz vsimol. A su ochotne trpiet domace nasilie a tyraniu, aj 20 rokov, a neraz si s nimi spravia aj deti , a nechaju ich trpiet. je to asi nejaky komplex, tiez tomu neviem pochopit, ale vsimol som si to.
Mudra zena takeho posle kade lahsie, a po prvej facke odijde. Musia mat nejaky komplex malej sebaucty, alebo nieco... proste je to nieco chore. Nedava to logiku. Ale statistika hovori nekompromisne, trpi tym velke percento zien, mozno aj 50%.

precooo

prečo takíto chlapi majú ženy? prečo ich majú vždy len tí, ktorí si ich nezaslúžia a nevážia si ich???? kur... va už ma to fakt serie
ja by som:
-upratoval
-dbal na spokojnosť partnerky
-nehádal sa zbytočne
-nenechával na nej celú domácnosť
-snažil sa ju urobiť šťastnou

a žiadna ma nechce... celý tento svet je naopak. asi prestanem byť dobrý a začnem sa správať takto, lebo ženám to tak očividne vyhovuje aj keď si na oko sťažujú aby nevyzerali zle :/ fakt krútim hlavou nad tým.

melanka

Chápem ťa ale určite ťa nemiluje srdcom...mám doma niečo podobné...som podstatne staršia ako ty,takže mám nejaké tie skúsenosti v manželstve.Môj manžel nie je zlý človek .rád pomôže iným...ako sú priatelia a rodina,ale ja som vždy bola na poslednom mieste.Ani on si nevie nič po sebe upratať ani len šialku do dresu nedá,stále po ňom upratujem.Nikdy neuznal ženské práce ktoré boli vždy pre neho ponižijúce a tak ma aj bral ..ako slúžku a to som vychovala 3 deti ktoré majú približný vek ako ty.Pre neho domáce práce nikdy nič neznamenali.Ked boli deti malé tak chodil na týždňovky keď prišiel víkend odišiel za svojou rodinou.Vždy som sa preto trápila ale jemu to bolo fuk.Som tiež už unavená z takého života,lebo čo je zle za to môžem ja.Nežite so sebcami ženy.Nájdite si takého ktorý si Vás bude vážiť ako ženu...nie slúžku....ale určite banujem že som neušla skôr z takéhoto vzťahu lebo ma ubíja fyzicky aj psychicky ale už je zbytočné niečo meniť lebo mám 55 rokov./i keď sa vraví že nikdy nie je neskoro/.Musím to naďalej znášať ale pritom budem ponižovaná a nie šťastná.Preto si hľadajte ženy mužov takých ktorí si Vás budú vážiť od začiatku vzťahu.Držím palce

zahon

Skus mu navrhnut opak, Ze ty budes zarabat peniaze a zivit rodinu a on bude akoze doma driet a nieco za tri hodiny uvari, operie a poupratuje. A zbytok dna bude premyslat na tym, aky je zivot voci nemu nespravodlivy.

Samozrejmost

Joj drahá
Samozrejme že nechce aby ste sa rozišli. Veď kto by mu navaril opral ožehlil po tak náročnom dni? On by to predsa nestíhal. Myslím že to je jediny dovod prečo je s tebou. Človek ktorý miluje sa takto nespráva. Máš na viac a mala by si to čim skor ukončiť inak sa utrápiš narobíš si zbytočné vrásky a trápenie sa ti odzrkadlí na zdraví. Nie je jedinou rybou v šírom oceáne :) to je proste ten typický "kocúrový" typ. Príde domov naje sa pospí si a zas ho nevidieť dlho...