Drzim hladovku uz 8 dni

Ovecky

Ty si dobre leniva rura. Radsej nezrat a trapit vlastne telo hladom nez aby si dvihla prdel a zrala male porcie casto. Nadhera, svet se v prdel obraci :D

ped

Palo, verim ti, ze ju poznas, ja som dnes zistil, ze uz poznam takmer cele Slovensko po mene. Tak o pat rokov sa moja databaza rozrastie aj o clenov rodiny, datumy narodenia. Viem, ako by som sa mal citit, ale citim sa nejako presne opacne ha ha.

nespoliehajsa

ked myslíš že ti to pomože... len potom sem nedojdi plakať, ze si po hladovke schudla 5 kilo a pribrala 20..
lebo si leniva sa hybať, cvičiť a si myslis ze hladovka pomoze.. OMYL !
rozhadze ti metabolizmus kvalitne...
nuz ale darmo...
"mudry človek sa učí na chybách iných, hlupák na svojich"

lepsie

Pre Pala 9
Neklam ze ma poznas a som este celkom mlada len mam jeden ciel preco chudnem ale to si necham pre seba.

lepsie

O mesiac a pol budem mat 35 rokov.Najhorsie partie mam brucho a boky.Musim to dat uplne dole,aj som cvicila ale vobec som nechudla.Nebavi ma cvicit je to stresujuce.

Palo 9

Nie je mladá, poznám ju. Je to moja znudená suseda na dôchodku, ktorá je rozvedená a silou mocou si ešte chce najsť chlapa, preto sa dala na hladovku/chudnutie.

lepsie

Musim pit kavu ,nemozem bez nej byt,cely den by som bola unavena a ospata.Je to moja vec.Ved som super schudla.Uz som predtym drzala hladovku a jojo efekt som nemala 5 rokov a normalne som jedla.