Drzim hladovku uz 8 dni

Tomas12345

Nie je to ok, clovek potrebuje do tela aj vitaminy a mineraly , cukry, aminokyseliny a tie moze dostat len vo forme stravy takze ta hladovka ta skor neskor zdolá.
Ak chces schudnut tak su ovela lepsie sposoby, napríklad vynechanie mucnych jedal a sladkosti, pricom ostatne veci jedz normalne.

Keita

Neviem ci je toto stastne riesenie. Sestra mala psychicke problemy. Vaha 57 kg schudla na 50 kg, nedalo sa jej od nervov jest. Ked sa vyzdravela pribrala nielen spat na 57 kg ale aj plus tych schudnutych 7 kg. Tak zacala chudnut zdravo, 1 kg za tyzden, dostala sa na 57 kg ALE ked sa zacala normalne stravovat, ziadne prejedanie, pribrala zasa spat na 64 kg plus tych 7 kg navyse! Z 57 kg na 71! Stacila hladovka mesiac na zaciatku a metabolizmus ma totalne odpisany. Teraz sa trapi s fitnes planmi a trenermi, hlava v smutku. Len aby ste aj vy takto nedopadli ste fakt sproste ze si o to koledujete dobrovolne.

matthiola

to mi pripomina ako som zacala chudnut. na zaciatku, ked som prestala uzivat pernik som veelmi pribrala. 20kil. Potom som to chudla tvojim sposobom - hladovkou. Takto som sa trapila nejaky cas az som sa pomaly dostavala na svoju povodnu vahu.
Uz ked som zacala vyzerat tak, ako som chcela prisla nova kamaratka - bulimia..no...proste som sa bala zacat znova jest...moj metabolizmus bol tak spomaleny, ze som priberala aj z vody....taha sa to so mnou doteraz...
nevladala som uz drzat hladovku, hlavne viem, ze tadial cesta nevedie. Bohuzial som si tak rozbabrala tymto blnutim zivot ze 80%dna ked som sama riesim jedlo. (Nazrat sa niecoho dobreho, potom preboha priberem , idem grcat..potom zas nazrat sa lebo som hladna..potom nazrat sa leb som smutna...potom nazrat sa aby som naahodou nehladovala a grcat...
snad sa ti to nestane. ale uz mas dobre nakrocene. riesis to a pockaj potom neudrzis tu vahu..bacha aby si nespadla do toho kolotoca kde som ja..a to uz som stara koza :(

pomocnica

lepsie-No tak som rada, že si uvedomuješ, čo je cez, ale fakt hladovanie nie je dobré. No tak dúfam, že aspoň budeš spokojná so svojou postavou, dávaj si fakt pozor na zdravie. ;-)
Želám Ti pekný dník. :-)

lepsie

Pomocnica pekne od Teba ze sa o nas bojis,ale ja nebudem v maji uz hladovat,len si chcem upravit vahu podla svojich predstav.To by som uz asi nezvladla co zamysla Liliana.To je uz cez.Hladovat cely maj tak je zo mna kost a koza.To nechcem.

pomocnica

uch toto je snáď zbierka začínajúcich, alebo pokročilejších anorektičiek...Liliana2020 a lepsie:vy moje zlaté ste tvrdohlavé, verím však, že vy si deti robiť nebudete(samozrejme som zvedavá, či ešte môžete, keďže týmto časom stratíte menzes), ubližujete si, nechránite si svoje zdravie, ale to vy dobre viete...vaša voľba, ja by som vám chcela pomôcť, ale každý si vyberie, či chce ísť do záhuby, sám. Uch inak chlapi nemajú radi mľandravé telá, aké vy mať budete bohužiaľ..aj keď chudé, ale mľandravé, ajjj keeď je tu možnosť, že budete mať iba kosti..takže vlastne..CHILL. :D :/

lepsie:fuuuf a ja som myslela, že si nejaké decko čo vymýšľa. Si dospelá žena, ale po tejto stránke robíš chybu, aj keď si to momentálne nie si ochotná priznať a pohádala by si sa asi s každým, kto by ti protirečil. No tvoja vec, toto chceš robiť celý život, pekne...som zvedavá, ako dlho to tvoje telo vydrží, ale veľmi ho ľutujem.
Liliana2020-moja, keď chceš ešte dva-tri mesiace nič nejesť iba piť ananásovú šťavu, tak ti musím oznámiť, že budeš v nemocnici...mrzí ma to, ale je to tak, tvoje telo to nevydrží...
Takkk moje zlaté dúfam, že vekom vám dôjde, že robíte chybu, trošku aspoň by som si na vašom mieste prečítala prípady anorektičiek...Nie je to pekné ako skončia. Keď sa poučíte na vlastných chybách, ako tu už bolo spomínané, tak tu napíšte prosím nejaký výstražný príspevok pre mladé dievčatá, ak budete schopné vnímať, písať...

Ah jaj, pekný deň. Vážte si zdravie, aj keď je iba vo vašich rukách.
Tento koment nemyslím ako nejaké poúčanie vás, lebo je to fakt vaše zdravie, skôr iba ako nejakú radu maličkú, či možno osvietenie, aj keď viem, že nezaberie asi...

lepsie

Ahoj Liliana,ja odnes drzim hladovku na 6 dni ,potom v pondelok sa trochu najem.Je to len ryza a tuniak na vlastnej stave.Potom dalsich 6 dni nejem.Uz mam lepsie sebavedomie.Je to fakt o silnej voly a takyto dar nema kazdy.Nech druhi kludne cvicia aj tak im to bude trvat rok kym schudnu.

Apokryft

Naozaj to robíš ?a naozaj máš 35 rokov.?Nemôžem tomu uveriť !!!Nemáš partnera ktorý by ťa vyhrešil?Naozaj nikomu na tebe nezáleží.A naozaj si v poriadku myslím duševne ?Prosím ťa vysvetli mi to aspon trošičku.Chápem to ak máš menej ako vravíš rokov.Keď nemáš pertnera a si zúfalá.Keď nemáš normálne kamošky alebo kolegyne .Alebo ak si sa liečila psych.Alebo ak si v živote nečítala aspon jeden jediny clanok o chudnutí ..

Liliana2020

Ahoj aj ja od nedele držím hladovku , nič nejem len každý deň pijem 1 l ananasovej šťavy a plánujem takto až do júna byť..Momentálne 158cm/56kg...Pred hladovkou 158cm/57kg...Dúfam že 1. Júna budem mať 47 kg...To je môj cieľ :)))