Mam rad bolest

Príspevok v téme: Mam rad bolest
Pako567

Teraz som si v priebehu pol roka opat nieco zlomil - tentokrat ruku - nerobim to naschval. Vsimol som si, ze mam rad bolest a idem az za prah beznych ludi. Nielen to, ze ma ta zlomenina nejako extremne neboli, ale pred lekarom mi vobec nenapadne stazovat sa na bolest aj ked sa ma na to pyta. A Napr. ked mi ju rontgenovali, tak mi ju kazali prikladat v roznych uhloch na tu dosku a vtedy ma to zacalo boliet tak, ze som videl hviezdicky, zosivelo mi videnie a zacal som sa potit a vypulil som oci - to mi povedal rontgenolog, ktory mi rychlo dal na celo.m9kry uterak a zacal sa rozculovat, ze preco som mu nepovedal, ze ma to az tak moc boli. Ale podla mna to bolo znesitelne a ja nemozem za to, ze to nevydrzi moje telo. A ten pocit vypadku vedomia je podla mna velmi prijemny. Aj ked som mal oblickovu koliku, co su vraj najvacsie bolesti - ja som siel v predklone na pohotovost, lebo mi telo.nedovolilo sa vystriet a smial som sa, ze chodim ako taky debil v predklone. Tiez take veci ako injekcie, ci operacie co som mal, tak som sa ich vobec nebal a tu bolest som si vzdy bez stazovania odtrpel. Alebo mi rozbijali mocove kamene zvonka cez taky pristroj, ktory posielal pulzy dovnutra a lekar ho nastavoval a postupne pridaval, ze kolko znesiem a zrazu na mna hladi ako puk, ze to je na maxime a ze to este nikdy nikomu takto silno nepustil, ze ludia znesu tak max. 30% toho vykonu, pricom som to vnimal iba ako take jemne simranie. Mate to este niekto, ze vam bolest nerobi nejaky vacsi problem? Je to podla vas ok alebo by som s tym mal zajst na nejake vysetrenia?

Lion7845

Zabudol som... alternate liecbu borely poznam akoby som nepoznal... :D
Buhner protokol - bilinky + doplnky - samozrejme ho idem spolu s ATB :)

Dalej kadeco dalsie ale najprv je podstatne eliminovat infekciu co stavy sposobuje , psych. stavy a bolesti a az potom riesit dalsie veci, ide to i sucasne samozrejme ale je toho uz vela na mna na to ze na vsetko som zial sam, ale co preto nespravim, aby som neskoncil v prdeli v riadnej prdeli. NEUROBORELA + chlamydie + mykoplazmy su RS.

Lion7884

Ja nic nezavidim...

Bebe12 - pochybujem, ze mi pomozes... Ja uz mam o tom nastudovane tolko, ze viem viac ako vseci dr. dokopy... Len im to dokazat... ja mam diagn. RS, potvrdena MRI i LP... neberiem kortaky, idem len protoko na chron. neuroborelu lebo mam furt pozit WB borelie...Vela symptomov RS sa mi zmiernilo a odoznelo a to len na liecbe ATB !!!! Unava je prec, konecne dokazem fungovat skoro normalne, bicykel a pod... a co je hlavne tak to, ze i mozog sa mi pomaly dava dokopy - psych a to ziadne AD neberiem !!!!! A i celkova slabost v nohach a unava je prec. - - - ti co maju RS a su na vozikoch vedia o com hovorim, tak ja som za z toho vysekal IBA pomocou ATB.

Lion7884

Ja nic nezavidim...

Bebe12 - pochybujem, ze mi pomozes... Ja uz mam o tom nastudovane tolko, ze viem viac ako vseci dr. dokopy... Len im to dokazat... ja mam diagn. RS, potvrdena MRI i LP... neberiem kortaky, idem len protoko na chron. neuroborelu lebo mam furt pozit WB borelie...Vela symptomov RS sa mi zmiernilo a odoznelo a to len na liecbe ATB !!!! Unava je prec, konecne dokazem fungovat skoro normalne, bicykel a pod... a co je hlavne tak to, ze i mozog sa mi pomaly dava dokopy - psych a to ziadne AD neberiem !!!!! A i celkova slabost v nohach a unava je prec. - - - ti co maju RS a su na vozikoch vedia o com hovorim, tak ja som za z toho vysekal IBA pomocou ATB.

0vecka

Lion7845 nezavid

Marosko-n to akoze krestanska klasika ked sa nieco deje tak mame drzat hubu a modlit sa? o problemoch treba hovorit a riesit ich a nie sa tvarit ze neexistuju

bebe12

Lion7845, mne je ľúto, že takto trpíš. Ak budeš mať záujem, tak mi napíš a spravím ti liečenie, alternatívne. Mám veľmi dobré výsledky.

Marosko-n

teno názov príspevku je pre sadistov a ľudí čo sa vyžívajú v bolesti.
Nemal by si sa priznať k takemu chorobnému sebapoškodzovaniu.
Lekári dnes predpisujú lieky na uťíšenie bolestí, čo robia veľkú chybu. Lebo je hlavná zásada ,keď ešte bolí ,tak sa to dá vyliečiť. Ale ak to nebolí tak je to mrtve, Ani ochrnutí nič necitia ,ale ani nechodia.
Znížený prah citlivosti je u každého rôzny, ale podpriemerná znížená citlivosť je chorobná.
Mal by si sa liečiť a hľadať príčinu tvojej genetickej,chorobnej necitlivosti a radosti z bolesti ! Možno keby si sa poctivejšie modlil, nemal by si takú radosť z bolesti.

Omen

Prah citlivosti na bolesť je naozaj u každého iný. Ženy vo všeobecnosti sú na bolesť citlivejšie ako muži. A je pravdou aj to, že bolesť nás upozorňuje, že sa v našom tele niečo deje. A tak je pre nás potrebná a užitočná.
Prahy citlivosti na bolesť sú rôzne: normálna, zvýšená, znížená a vôbec žiadna. Tá posledná je nebezpečná!

ped

Asi je prah citlivosti u každého človeka iný, lebo každý človek je iný. Cítiť bolesť je dôležité, lebo nás to chráni pred chorobami.