Mam rad bolest

Príspevok v téme: Mam rad bolest
Pako567

Teraz som si v priebehu pol roka opat nieco zlomil - tentokrat ruku - nerobim to naschval. Vsimol som si, ze mam rad bolest a idem az za prah beznych ludi. Nielen to, ze ma ta zlomenina nejako extremne neboli, ale pred lekarom mi vobec nenapadne stazovat sa na bolest aj ked sa ma na to pyta. A Napr. ked mi ju rontgenovali, tak mi ju kazali prikladat v roznych uhloch na tu dosku a vtedy ma to zacalo boliet tak, ze som videl hviezdicky, zosivelo mi videnie a zacal som sa potit a vypulil som oci - to mi povedal rontgenolog, ktory mi rychlo dal na celo.m9kry uterak a zacal sa rozculovat, ze preco som mu nepovedal, ze ma to az tak moc boli. Ale podla mna to bolo znesitelne a ja nemozem za to, ze to nevydrzi moje telo. A ten pocit vypadku vedomia je podla mna velmi prijemny. Aj ked som mal oblickovu koliku, co su vraj najvacsie bolesti - ja som siel v predklone na pohotovost, lebo mi telo.nedovolilo sa vystriet a smial som sa, ze chodim ako taky debil v predklone. Tiez take veci ako injekcie, ci operacie co som mal, tak som sa ich vobec nebal a tu bolest som si vzdy bez stazovania odtrpel. Alebo mi rozbijali mocove kamene zvonka cez taky pristroj, ktory posielal pulzy dovnutra a lekar ho nastavoval a postupne pridaval, ze kolko znesiem a zrazu na mna hladi ako puk, ze to je na maxime a ze to este nikdy nikomu takto silno nepustil, ze ludia znesu tak max. 30% toho vykonu, pricom som to vnimal iba ako take jemne simranie. Mate to este niekto, ze vam bolest nerobi nejaky vacsi problem? Je to podla vas ok alebo by som s tym mal zajst na nejake vysetrenia?

0vecka

Podla mna je to podobne ako chilli papricky. Nechutia bohvieako a stipu jak svina, ale maju napr vela vitaminu C a preto sa evolucne ludia naucili mat prijemne pocity ked to maju v ustach a tym sa vyrovna to palenie. No a na to aby mohla evolucia fungovat musia mat ludi arozlicne parametre. Osobne poznam ludi ktori si radi nechaju vrtat zuby zevraj im je to prijemne, nieco ako masaz. Na tvojom mieste sa spytam praktickeho lekara ked tam nabuduce budem ci je to len nejaka odchylka alebo porucha.

ped

Však jasné, keď máš v sebe isto nejaké to anestetikum, ktoré tu bolesť tlmí, tak to dokážeš tak uhrať. Alebo si vážne už nie -ten exemplár-, ale DAS Exemplár. Takých ľudí treba len nájsť a obdivovať:-)

Omen

Pako, si ty len "pako". : ) Ty ani netušíš, čo sú skutočné bolesti. Ak by si mal neutíchajúce nervové bolesti, bolesti pri rakovine, chronické bolesti a nemohol si dať žiadnu tabletku na ich utíšenie, potom by si pískal inú pesničku. A nie tú "mám rád bolesti". Teba sa to však netýka, ty to nikdy cítiť nebudeš. Nemáš rád bolesť, ale máš toto: znížený prah bolesti. Gratulujem!