Chcem sa stať anorektičkou

Príspevok v téme: Chcem sa stať anorektičkou
prvajevaha

Ahojte. Mám 14 rokov a už asi pred mesiacom som mala nápad sa stať anorektičkou ale potom ma to odradilo keď som si čítala čo sa mi bude diať s telom. Teraz si za tým chcem stať lebo vážim 52kg a to mám len 14 rokov cca pred rokom som mala 40kg a teraz toľkoto. To nechcem! Nezvládnem sa každé ráno pozerať na váhu a vidieť tak to veľké číslo.a preto prosím všetky možné baby či uz začiatočníčki alebo už pokročilé,aby ste mi pomohli nechcem cez leto vyzerať ako tucna ... ďakujem...do komentu napíšte Váš email alebo FB... čokoľvek prosím

Sophia 777492

A môžem sa ťa spýtať koľko meriaš?ak meriaš niečo okolo 160cm ( aj viac) tak 52 kg je tvoja ideálna váha. Tak potom určite niesi tučná lebo predstav si ze ja som minulý rok vážila 59kg merala 149cm a mala som 10 rokov no len si predstav aká som len bola tučná bola som najtučnejšia z triedy a kvôli tomu som sa rozhodla schudnúť a aj som schudla teraz vážim 44kg a meriam 155cm a vyzerám úplne normálne. Tak keď ty máš 160+ tak podľa mňa vyzeráš tiež normálne

bia554

tak jednoducho zahod vahu a nepozeraj sa na nu! no stat sa anorektickou je to najhorsie rozhodnutie ake si kedy mala a to mi ver! skoncim na psychiatrii, do konca zivota to budes mat v karte zaznamenane, to chces??

anonymka92

ahoj slečna, v tvojom veku sa ešte len vyvýjaš, tak to nerieš, prosím ťa..diety či hladovanie ti len zbytočne poškodia organizmus a spôsobia mnoho škody, radčšej normálne papaj ,neprejedaj sa, pij dostatok tekutín a hýb sa ,športuj, uživaj si mladosť, venuj sa záujmom..anorexia je vážna choroba, tí čo si ňou naozaj prešli to isto neodporučia nikomu, naviac, nielen spôsobuje zdravotné problémy ale môže aj zabiť..nepokaz si život, bola by to škoda

Kalgan1

Nechci byt anareltickou. Ked som bol v tvojom veku, bol som 2 tyzdne v nemocnici (este na deckom) a tam sa vela anorekticiek liecilo. Ja som mal v 15tich 138kg a dal dole za rok 50kg. Netreba hladovat, ale upraviť si jedálniček. Zdrava a vyvazena strava, vsetko a mierou. A hlavne cvičiť, cvičiť, cvičiť. Si este veľmi mladá, tak co ti brani v tom cvičiť? Anorexiou si znicis traviaci trakt, metabolizmus a psychiku. Radšej sa zdravo stravuj, jedz pravidelne a cvičiť, hybaj sa. Cvicenie je nielen dobre pre telo, ale aj pre psychiku. V zdravom tele, zdravy duch. Urcite, prosim ta, nezacinaj s anorexiou. Bola by to najvacsia chyba v tvojom mladom, len zacinajucom zivote.

Sima_Mima

Ja som prekonala anorexiu a som naozaj šťastná že sa tým už netrápim a som sa z toho dostala ... baby vašou váhou sa netrápte vyvíjate sa a rastiete tak neblbnite že potrebujete schudnúť. Chlapci majú radi dievčatá s krivkami ktoré môžu chytiť normálne a nie dievčatá ktorích by sa báli dotknúť lebo by im ublížili. Žiaden chlapec nemá rád keď dievčaťu cíti kosti. A ak už naozaj potrebujete schudnúť tak treba obmädziť sladké jedlá a fastfood takže pizzu, hranolky atď. Do jedalnička pridajte viacej zeleniny. Choďte do posilky zožente si trénera a poraďte sa s ním aké cviky by ste mali cvičiť.

Guga12

ak chceš byť anorektička, stačí ak prestaneš jesť.Žiadne veľké majstrovstvo. Ale radšej povedz niekomu, čo Ťa trápi a potom ani anorektičkou byť nemusíš a všetko sa vyrieši.