Chcem sa stať anorektičkou

Príspevok v téme: Chcem sa stať anorektičkou
prvajevaha

Ahojte. Mám 14 rokov a už asi pred mesiacom som mala nápad sa stať anorektičkou ale potom ma to odradilo keď som si čítala čo sa mi bude diať s telom. Teraz si za tým chcem stať lebo vážim 52kg a to mám len 14 rokov cca pred rokom som mala 40kg a teraz toľkoto. To nechcem! Nezvládnem sa každé ráno pozerať na váhu a vidieť tak to veľké číslo.a preto prosím všetky možné baby či uz začiatočníčki alebo už pokročilé,aby ste mi pomohli nechcem cez leto vyzerať ako tucna ... ďakujem...do komentu napíšte Váš email alebo FB... čokoľvek prosím

Tomas12345

bulimia :

Súhlasím s dobreuz, nikto pri zmysloch sa anorektikom stať nemieni. Mala by si zájst za psychiatrom aby ti napravil tvoje zmýšlanie.

Tomas12345

Súhlasím s dobreuz, nikto pri zmysloch sa anorektikom stať nemieni. Mala by si zájst za psychiatrom aby ti napravil tvoje zmýšlanie.

ahjaj

ahoj bubulia.
Ako si vysoká?
Myslím, že nerieš chudnutie, ale výzor. Ohľadne jedálnička, vynechať chipsy, a sladkosti.
Informuj rodičov, že chceš schudnúť, a popros mamu alebo otca, nech s Tebou zájdu do posilovne, tam k osobnému trénerovi. Ten Ti ukáže aké cviky máš robiť, aby sa Ti krásne vytvarovala postava.

Bubulia

Ahoj mám 13 rokov a vážim 52kg chcem schudnúť prosím pomošťe mi e-mail mám fb mám e-mail zlaticaduzdova

bulimia

ahojte chcem sa stat anorektickou mam 13 rokov a vazim 52 kg prosim popomoste mi velmy ma to trapy nechcem byt tucna nechcem cez leto vizerat ako tucna baba pomoste mi prosim baby

krinka

tak odhoď váhu a začni len cvičiť. či chceš skončiť na psychiatrií?? lebo tam väčšinou anorektičky končia!