Mániodepresia

krochko

mam maniodepresiu,uzivam psychofarmaka,ktore ma utlmuju v sex.oblasti,pri pohlavnom styku s priatelom nic necitim,poradte mi prosim.

RNG

naniodepresia je stav , kde sa strieda prilisna aktivita mozgu s vycerpanim a utlmom.
Kedze sa jedna o elektricke signaly, da sa regulovat
hladinou vodicov
(mineraly,kovove iony) a
izolacnymi materialami(rozne tuky, ako napr spominane EPA a DHA v rybacich olejoch a ine)

damian

My zial davame pacientom s MD lieky stabilizatory, vacsinou je to na baze soli. Okrem toho, co spomenul Elessar, je velmi efektivne dosiahnut optimalny pomer vody a mineralnych soli v tele. Treba pit 2 az 2 a pol litra vody denne a do kazdeho pohara pridavat stipku himalajskej soli. Dobra sol je na marhulove-jadierka.eu

elessar

skuste si zohnat knihu "Ako sa zbavit stresu a depresie bez liekov". pisal ju psychiater, ktory preferuje alternative metody liecby depresie. napr. je tam opisovany clovek, ktory mal maniodepresiu. antidepresiva nepomahali, co mu pomohlo boli omega 3 kyseliny vo forme rybieho oleja v davke 3x3 g denne. podla tej knihy treba uzivat taky olej, ktory ma viac EPA ako DHA. na nasom trhu je to napr. omega 3, ktory najdete na www.doplnky.sk, je mozne si to tam objednat na dobierku, a tiez lososovy olej, ktory najdete v dm-drogerie pod ich vlastnou znackou. je ich samozrejme viac, ale tieto su najlacnejsie :)))
ak by niekto chcel vediet viac aj o inych cisto prirodnych antidepresivach, skuste si najst forum "depresia" a tam sa opytat. a prosim neklesajte na duchu, depresiu resp. maniodepresiu je mozne zmiernit, dokonca uplne odstranit...

amyfl

najvacsia sranda je, ze chcem byt psychiatrom, no neviem ako by to moja spychika znasala, kedze trpim neurozou a depresiami ktore sa striedaju s uspesnym obdobim, bol aj pokus o samovrazdu, no neliecim sa, nemam zaujem, lekari su nanic

nathalia111

soki, nehovor take veci, ak je to potrebne, zmen lekara, ale v ziadnom pripade neuvazuj nad samovrazdou. Predstav si svoju rodinu, deti (ak mas) a vsetkych tych, ktorym na tebe zalezi.. tiez som chcela kedysi skoncit so zivotom, ale musis v sebe najst silu zit, bit sa, vstat a pokracovat na svojej ceste a tiez najst podporu okolia, nemusi to byt rodina, urcite je vela ludi, ktori ti chcu pomoct a ty im mozno ani nedavas sancu..

soki

Samozrejme že každý z nás si hovorí už to prestane je to takto a takto a pritom všetky výplody z chorej mysle sú vždy chorými výplodmi. Najhoršie je že čas ktorý trávime rozmyšlaním nad problémami iný využívajú na bežné vnímanie sveta okolo nich. Nechápeme rozmer zdravého človeka a s kvalitným plnohodnotným životom sa to nedá porovnať, ani stavy eufórie pri maniodepresii sú povrchné nie práve teda neprichádza telesné uspokojenie z vnútra čo je asi najdôležitejšie. Dajú sa navodiť aj pri normálnom stave treba len veľmi z hlboka dýchať a zrýchľovať nádych potom akosi tlačiť na mozog vlastným myslením a dostanete taký záplav štastia že sa z toho hneď poskladáte na zem. hlavne veľa kyslíku ten akoby nebral ohľad či ste v maniodepresii alebo nie....

soki

Čítam si o vás a tak pomaly zisťujem čo mi asi je. Mám 20 rokov a toto som zistil až nedávno maniodepresia a silná úzkosť. Samotné písanie o nej a navštevovanie lekára ma neuspokojuje a verím že asi to nie je možné liečiť preto sa o to nebudem snažiť. Mal som už jeden pokus o samovraždu vypil som 60 tabliet paralenu ale neuspešne a nikto to nezistil. Za pár dní už budem istejší kúpil som si zbraň. Zaujímave je že tak trochu mám tie stavy od detstva ale až teraz sa naplno prejavujú. Veľa spím lebo tam žijem normálne a z produktívneho športovca sa stáva pomaly lenivec, nedokážem už riadiť firmu a doma ma považujú za blázna. chcete liečenie veď to najlepšie je vystreliť si mozog z hlavy. možno o 10 rokov vám budú vedieť pomôcť..