Písal si s ex...

Príspevok v téme: Písal si s ex...
Anna1233

Ahojte priatelia.
Pred pár dňami som priateľovi našla komunikáciu s ex priateľkou. Nič vážne najprv...no potom spomenuli mňa a on písal že ma lubi a je štasntý a nikdy by ma nepodviedol a neohrozil nas vzťah ale... (presne takto to napísal) a ona že Ale nie som to ja? A priateľ na to napísal že nikdy by ma nepodviedol až na jednu výnimku. Takteda s nou by ma podviedol???
Hrozne ma to ranilo neverila som že to myslí vážne.
Večer som sa nevedela pred nim pretvarovať. Veď ako mám povedať že som ti čítala správy... Videl, že nie som v poriadku. Prišiel na to sám keď si pozrel PC že čo som na nom robila a hned mu to bolo jasné. Začal sa mi ospravedlnovat že som tu komunikaciu videla, takmer plakal povedal že ani nevie prečo jej to písal že miluje len mna že by ma nikdy nepodviedol že nevie čo to mal vtedy za den že chce byt somnou a budovat nas vztah...pýtala som sa či ma niekedy podviedol že je do nej zamilovaný...poprel to hneď že nikdy by to nedopustil...tak že dobre. Povedala som mu že nech neskúša jej ešte raz písať a podobne...
Druhý deň medzi nami chlad ani teraz to nie je bohviečo... lubim ho a nechcem ho stratit a viem že aj on mna ale strasne ma to zabolelo pri srdci čo urobil. Neviem sa nanho usmiat neviem sa cez to dostať. Nie je to doriešene. Mám potrebu, aby jej napísal že nech mu nepíše už nikdy že ma mna alebo niečov podobnom zmysle...Neviem...
Viem že sledovanie cudzých správ je svinstvo urobila som to prvý krát a nebol na to nejaký špeciálny dovod. ale ešte že som to urobila. Prosím vás nesúdte ma. Už aj tak som ublížená dosť.
Máte niekto podobné skúsenosti? Čo mám robiť ako to mám vyriešiť? Ďakujem

alanitka

isto by som sa ho na to spytala, co ti na to povie, mozno to je proste len take laskovanie ale treba mu to pvoedat, ze ti to vadi