Písal si s ex...

Príspevok v téme: Písal si s ex...
Anna1233

Ahojte priatelia.
Pred pár dňami som priateľovi našla komunikáciu s ex priateľkou. Nič vážne najprv...no potom spomenuli mňa a on písal že ma lubi a je štasntý a nikdy by ma nepodviedol a neohrozil nas vzťah ale... (presne takto to napísal) a ona že Ale nie som to ja? A priateľ na to napísal že nikdy by ma nepodviedol až na jednu výnimku. Takteda s nou by ma podviedol???
Hrozne ma to ranilo neverila som že to myslí vážne.
Večer som sa nevedela pred nim pretvarovať. Veď ako mám povedať že som ti čítala správy... Videl, že nie som v poriadku. Prišiel na to sám keď si pozrel PC že čo som na nom robila a hned mu to bolo jasné. Začal sa mi ospravedlnovat že som tu komunikaciu videla, takmer plakal povedal že ani nevie prečo jej to písal že miluje len mna že by ma nikdy nepodviedol že nevie čo to mal vtedy za den že chce byt somnou a budovat nas vztah...pýtala som sa či ma niekedy podviedol že je do nej zamilovaný...poprel to hneď že nikdy by to nedopustil...tak že dobre. Povedala som mu že nech neskúša jej ešte raz písať a podobne...
Druhý deň medzi nami chlad ani teraz to nie je bohviečo... lubim ho a nechcem ho stratit a viem že aj on mna ale strasne ma to zabolelo pri srdci čo urobil. Neviem sa nanho usmiat neviem sa cez to dostať. Nie je to doriešene. Mám potrebu, aby jej napísal že nech mu nepíše už nikdy že ma mna alebo niečov podobnom zmysle...Neviem...
Viem že sledovanie cudzých správ je svinstvo urobila som to prvý krát a nebol na to nejaký špeciálny dovod. ale ešte že som to urobila. Prosím vás nesúdte ma. Už aj tak som ublížená dosť.
Máte niekto podobné skúsenosti? Čo mám robiť ako to mám vyriešiť? Ďakujem

Anna1233

Dakujem za nazor od nicolete a dalsie holky ale v celej spave sa nicolette mili bola to len jedna konverzacia typu ako sa mas co nove citala som a ta jeho ex mi dosla normalna baba ziadna zla zenska.nepisu si ze kazdy den ale len jedna konverzacia z ktorej vyslo nakoniec az toto.
Preto mi zrovna nevadi ked si s expriatelkou raz za pol roka chalan napise ako zijes ako sa mas.
Dalo sa z tej debaty usudit ze sa dlho nevideli.nemal by sa ani kedy s nejakou stretavat kedze spolu byvame a sme prakticky stale spolu.preto vem ze sa nestretavaju.a ja viem ze chlapi su hociaky.ale dufam ze ja s tym mojim toto vyriesime.
No a sihlasim s nazorom ze som to skoro vzdala.aj ked nevzdala.o tomto sa musime este porozpravat to je hlavne nesmoeme bu ticho.idem domov s prace hned aj idem na to

Superfasa

A este doplnim ze to boli dievcata od neho o 15 rokov mladsie.... Cista nahoda co si to telefon moze dovolit. Rozisli sme sa vcera lebo ja toto v zivote nepotrebujem. Este mi tak nej*be.

Superfasa

A ja som sa rozisla s priatelom po troch rokoch lebo som zistila ze si vyhladava cudzie zeny s nasho mesta cez google.
Ked som mu povedala ze je klamar povedal ze to nie je pravda ze on nic nehladal... To telefon, ci cez kontakty mu to zadal google. Tak!

nicollette12

POdla mojho nazoru si to velmi rychlo vzdala a uverila mu... ja by som si nebola taka ista tym, ze sa s nou nestretava... je blbe ze si mu citala tie spravy, ale ber to tak, ze by si sa to nikdy nedozvedela, alebo by si sa to dozvedela vtedy, keby si ich nacapala v posteli spolu... takze sa neobvinuj ze si mu citala spravy... dalsia vec, tebe nevadi ze si pise s byvalou? Tebe vadi iba to ze jej pisal ze by spravil vynimku ohladom nevery? Mna by v prvom rade sralo, ze si vypisuje s byvalou, na to by som chcela vysvetlenie hned, potom by som riesila co bolo v ich konverzacii, lebo mne to nepride v poriadku.... byt tebou by som ho poslala doriti, este ktomu ked teraz vie ze si mu na to nic extra nepovedala, ani nezistovala a hned si mu to zozrala aj s navijakom.. si myslis ze teraz s tym prestane? Ako ja nie som za to aby zena vo vztahu robila sceny ako male decko kvoli veciam ktore sa daju vysvetlit normalne, ale toto nie je normalna situacia... byt tebou by som trvala na vysvetleni a nie iba pocuvat sladke recicky ako by ta on neopustil, nepodviedol atd.... som zvedava ako by ti to vysvetlil... pises ze je medzi vami chlad, myslis z tvojej strany alebo aj jeho strany? Ty hlavne pochop ze mlcanim sa nic nevyriesi, iba on bude mat pocit ze sa mu to prepieklo a bude si nadalej vypisovat alebo sa snou stretavat... ale to uz asi nezistis, lebo ver tomu ze si bude davat sakra pozor aby si to nezistila... ja by som uz takemuto chlapovi neverila ani nos medzi ocami a ta jeho byvala je predpokladam ten typ, ze potrebuje stale otravovat svojho byvaleho, obzvlast ked vidi ze ma novu znamost, aby si ho ziskala, pretoze asi na ineho nema... a taketo typy vedia velmi dobre opantat hlavu chlapovi, takze si davaj pozor, no ja na tvojom mieste by som to ukoncila.... spravny chlap by si nepisal s byvalou, lebo vie ze to je nieco, co bolo uz skoncene a nebude to otvarat znova, ak ma este k tomu aj novu priatelku... a uz vobec by jej neodpisoval na spravy typu "ja ta milujem, chcem aby sa to vratilo atd..." vtedy treba bloknut, vymazat kontakty a hotovo... co uz bolo skoncene, to uz je skoncene, nema sa s nou o com vypravat....

Zuzazuza

Nejde o to, ze "si len pisali". Ale ide o to, ako vystupuje pred druhymi vo vztahu k tebe. Ak okoliu nema problem oznamovat, ze by ta podviedol, tak to je zrejme pravda. Tebe to urcite neprizna. Staci, ze to vie on sam. Ja by som sa kvoli tomuto s partnerom rozisla. Nemala by som doveru a bez dovery naco s niekym zostavat. Nie som vo vztahu preto, aby som nebola sama, ale preto, lebo verim, ze som s niekym vynimocnym. Ak zistim, ze som sa mylila, je to prec. Tebe neradim rozchod, iba ti pisem, ako som na tom ja.

Ffm

Stalo sa mi to iste, ibaze to bola manzelka co si pisala. Odpustil som jej, ale zapamatal. Spytaj sa sama seba ci mu este dokazes doverovat. Ak nie, nema to zmysel, zdravy vztah bez dovery nevybudujes. Trapit sa budes ty, nie on.

Anna1233

O to sa snažim. Odpustiť a preniest sa cez to. Viem že to nezabudnem šak mam do teraz pred očami ten text co si písali. Povedal mi že ani nevie prečo mal nejaký divný den ale že by mi to nikdy neurobil že ani na nu nemyslieva nic ani ju nevidel od ich rozchodu. Sám nevedel prečo jej to napísal že ju nemiluje už miluje mna. Ako dajme tomu ma ta odpoveď uspokojila lebo som videla že to lutuje hovoril že takto to posral a takto hlupo ma zneistil že mu teraz nebudem verit. Vie že mu nebudem verit. Vie že to posral