Písal si s ex...

Príspevok v téme: Písal si s ex...
Anna1233

Ahojte priatelia.
Pred pár dňami som priateľovi našla komunikáciu s ex priateľkou. Nič vážne najprv...no potom spomenuli mňa a on písal že ma lubi a je štasntý a nikdy by ma nepodviedol a neohrozil nas vzťah ale... (presne takto to napísal) a ona že Ale nie som to ja? A priateľ na to napísal že nikdy by ma nepodviedol až na jednu výnimku. Takteda s nou by ma podviedol???
Hrozne ma to ranilo neverila som že to myslí vážne.
Večer som sa nevedela pred nim pretvarovať. Veď ako mám povedať že som ti čítala správy... Videl, že nie som v poriadku. Prišiel na to sám keď si pozrel PC že čo som na nom robila a hned mu to bolo jasné. Začal sa mi ospravedlnovat že som tu komunikaciu videla, takmer plakal povedal že ani nevie prečo jej to písal že miluje len mna že by ma nikdy nepodviedol že nevie čo to mal vtedy za den že chce byt somnou a budovat nas vztah...pýtala som sa či ma niekedy podviedol že je do nej zamilovaný...poprel to hneď že nikdy by to nedopustil...tak že dobre. Povedala som mu že nech neskúša jej ešte raz písať a podobne...
Druhý deň medzi nami chlad ani teraz to nie je bohviečo... lubim ho a nechcem ho stratit a viem že aj on mna ale strasne ma to zabolelo pri srdci čo urobil. Neviem sa nanho usmiat neviem sa cez to dostať. Nie je to doriešene. Mám potrebu, aby jej napísal že nech mu nepíše už nikdy že ma mna alebo niečov podobnom zmysle...Neviem...
Viem že sledovanie cudzých správ je svinstvo urobila som to prvý krát a nebol na to nejaký špeciálny dovod. ale ešte že som to urobila. Prosím vás nesúdte ma. Už aj tak som ublížená dosť.
Máte niekto podobné skúsenosti? Čo mám robiť ako to mám vyriešiť? Ďakujem

slobodnemaciatko

Tema je sice 2 roky stara, ale budis.
Vpusti medzi vas svojho ex, ten by ta isto rad opat poriadne vyklatil tomu ver, ked je on makky urobit poriadky so svojou ex a necha si nou nicit zivot a vztah naivne si mysliac, ze jej ide o neho a budete mat veselu stvorku, ked chlapec nevie, co znamena mat vztah o dvoch ludoch.

anitka30

podla mna to robi proste kazda zena, ze sem tam prebehne svojmu partnerovi spravy. treba sa o tom vela rozpravat

Ani_Cka

Anna1233 ..Ahoj mala som v podstate to isté takže tá chapem ako sa cítiš a ako si sa cítila , ....len ja som to mala o kúsok horšie a to vtom že som bola tehotná v 8mesiaci a vtedy som našla správy v pritelovom mobile , niesom z tých čo kontroluje, ale cítila som že niečo nieje v poriadku , tak som si prečítala konverzácie s jeho bývalou, ako veľmi ju ľúbi, ako ho to všetko mrzí že to skončilo medzi nimi , že aj keď je somnou tak stále myslí na ňu , nevieš si ani predstaviť aké to bolo pre mňa , ja ani neviem čo som vtedy cítila ale bolelo to veľmi , ....len som mu povedala ako mi to mohol spraviť , chcela som odísť a vtedy mi povedal že , ho to veľmi mrzí že nevedel čo robí , že nič z toho nemyslí vážne a také kecy....a vieš čo ? Dala som mu ešte jednu šancu ale stým že si všetky baby zablokuje a už nikdy nebude písat zo žiadnou , a trvá to doteraz máme 2krasne dcéry ktoré veľmi ľúbi , je taký naviazaný na ne že už by si ďalšiu chybu nedovolil urobiť :) tak sa skús porozprávať s tým tvojim a uvidíš sama ak to nepomôže tak odíď od neho , môžeš mi aj napísať ak chces a pokecame Anička Kačaniova FB..;)

Ani_Cka

Anna1233 ..Ahoj mala som v podstate to isté takže tá chapem ako sa cítiš a ako si sa cítila , ....len ja som to mala o kúsok horšie a to vtom že som bola tehotná v 8mesiaci a vtedy som našla správy v pritelovom mobile , niesom z tých čo kontroluje, ale cítila som že niečo nieje v poriadku , tak som si prečítala konverzácie s jeho bývalou, ako veľmi ju ľúbi, ako ho to všetko mrzí že to skončilo medzi nimi , že aj keď je somnou tak stále myslí na ňu , nevieš si ani predstaviť aké to bolo pre mňa , ja ani neviem čo som vtedy cítila ale bolelo to veľmi , ....len som mu povedala ako mi to mohol spraviť , chcela som odísť a vtedy mi povedal že , ho to veľmi mrzí že nevedel čo robí , že nič z toho nemyslí vážne a také kecy....a vieš čo ? Dala som mu ešte jednu šancu ale stým že si všetky baby zablokuje a už nikdy nebude písat zo žiadnou , a trvá to doteraz máme 2krasne dcéry ktoré veľmi ľúbi , je taký naviazaný na ne že už by si ďalšiu chybu nedovolil urobiť :) tak sa skús porozprávať s tým tvojim a uvidíš sama ak to nepomôže tak odíď od neho , môžeš mi aj napísať ak chces a pokecame Anička Kačaniova FB..;)

Anna1233

Áno, je to cez. Nevadilo by mi ak by si napísali len tak. Ale ide o to čo si písali...
No takže sme sa pohadali a potom normalne rozprávali, povedal že to tak nie je že to bol skrat nevie prečo jej to písal, slúbil, že sa to nezopakuje, takže uvidíme... Možno rečičky možno úprimnosť. Povedala som mu že nech jej napíse že je somnou a nech si uź nepíšu proste, povedal že keď mu niekedy napíše povie jej to aj mne že jej to napísal... Uvidíme. Ďakujem vám. Ale je mi dnes lepšie

Zuzazuza

Exka, vysvetlim ti teda. Ja mam byvaleho priatela, nas vztah skoncil pred 6 rokmi. Sme v kontakte kazdy den, piseme si, podporujeme sa navzajom, radime si navzajom, je to jeden z mne najblizsich ludi na celom svete. A mam priatela a vztah, v ktorom som stastna tak, ako este nikdy s nikym. A pride mi to normalne. Takisto sa vobec nezaujimam o byvale mojho priatela. Ani poriadne neviem, s kym to vlastne chodil. A myslim, ze ich/ju ma aj v kontaktoch na Facebooku. Nech si pisu, nech sa stretnu, na tom naozaj nic nie je. A predsa, ja by som ukoncila vztah, keby svojej byvalej povedal, ze by ma s nikym nepodviedol, iba ak s nou. Uz rozumies?

Exka

Ja si píšem s bývalým frajerom už roky maily, každý deň. Boli sme do seba veľmi zaľúbení, teraz sme priatelia. Môj muž o tom vie, nič nehrozí, pretože obaja už máme rodiny a tá láska sa premenila na priateľstvo. Neviem prečo by mal byť bývalý partner alebo partnerka zakázané územie. Sú to predsa často normálni ľudia a v našom živote hrali nejakú úlohu. Len človek ktorý si nie je sebou istý sa takých kontaktov bojí.