o samote alebo ako nájsť priateľov

Príspevok v téme: o samote alebo ako nájsť priateľov
biosamota

Ahojte, píšem tu možno aby som našla povzbudenie alebo aby s ami uľavilo, vypočula som si názor niekoho? Sama neviem...
Ide o to že som prišla do nového mesta...mala somt u veľa známych...a tak som sa im začala ozývať a volať na kávu do mesta..aby som nebola sama...párkrát sa to aj podarilo..že niekto sa našiel..ale po čase som si uvedomila, že dostávam stále viac neg. odpovedí..že tí ľudia nemôžu a ja si pripadám že som ako kamoška zlyhala.dokonca sa mi k tomu pridružila úzkosť až taká paralýza...najmä večer pred spaním že som nemohla ani spať....neviem sa zbaviť toho pocitu opustenosti..povedala som si že asi je čas prestať sa ozývať tým ľudom kedže hoci občas idú von, všimla som si že veľmi málo alebo niektorí vôbec ani raz nezavolali spätne mňa
no zároveň netuším ako nájsť nových...v práci mám kolegyne čo už maú rodiny deťmi a síce aj nejaké v mojom veku..ale mám takú zásadu že kolegyne by mali ostať kolegynami iba..a tiež sa bojím ďalšieho odmietnutia.dosť mi to znižuje sebavedoie ked sa ozvem piatim ľuďom či by nemali chuť stretnúť sa zašportovať si či na túru alebo kávu..a samé neg. odpovede..
Už som aj rozmýšľala že možno sa treba toho všetkého vzdať..a jednoducho už len žiť sama so sebou..no vnútri mám túžbu po vzťahoch..lenže vôbec to nejde...a neviem čo robiť :(

Beky1125

Ahojte. Aj ja sa rada zoznamim, pokecam. Som mlada mamina z LV a nikoho tu nepoznam, nemam ist s kym von a uz mi to lezie na nervy. takze keby niekto rada privitam kamosku/kamosa :)

ILLIA

Ahojte, mam 59 rokov a som z TN. Mám vela zaujmov, jazyky, historiu, kino, divadlo a ine. Mam známych a kamaratky, ale obcas mi chyba niekto s kym by som mohla ist do kina, divadla, prechadzku alebo vylet. Rada spoznavam ludi roznych vekových kategorii, ale zistila som, ze stretnut spriaznanu dusu je dost tazke, predovsetkym asi treba mat stastie. Ludia mi pripadaju zaskatulkovani, maju uz svoje kontakty a tych sa drzia, málokto ma zaujem spoznat niekoho nového.
Ja som stretla dost známych, dokonca aj svoju najlepsiu kamaratku v jazykovej skole. Tak ti radim zapisat sa na nejaky jazyk, zabijes 2 muchy jednou ranou - nieco sa naucis a ziskas kontakty. Do jazykoviek chodi vela mladych ludi, tak si tam hadam niekoho vyberies. Vela stastia.

Kontrol0r

Daj sa na šport - turistika, cyklo, cestovanie, je toho veľa
tam sú úplne iní ľudia

S ľuďmi s ktorými by som chodil len do mesta by som sa vydržal kamarátiť max týždeň

bisamota

Ahojte, veľmi ma teší že ste sa toľkí ozvali a toľkí máte záujem o kamarátstvo :-) Som veľmi milo prekvapená....Ak by ste teda chceli píšte na môj emai: kolacik1@azet.sk...fb a oficiálny email by som vymenila potom neskôr ak tak ;)
Inak prvé indície mám 25 som žena a mesto je BA :D
A priateľa mám, len je to vzťah na diaľku čiže viac spolu nie sme ako sme....a tak...no či budem či nebudem vo vzťahu veľakrát som sa popálila preto túžim mať popri vzťahu aj priateľky..
Chalani sorry no :D aj s vami by som sa pokamarátila..ale pre vás by to bolo asi zbytočné...a chápete...ale ak chcete napíšte..a ak by sme boli nejaká partia väčšia mohli by sme niekam ísť :D
ešte raz vďaka :)

Petoirsko

Ahojte ak sa tu niekto vôbec najde kto je stále sám bez kamarátov dufam že niekto aspom napíše verím že tu nie ste falošny ako moji bývalý kámoši keď človek dačo potrebuje od ních tak len milion vyhovoriek ale keď oni tak je vše ok založil som si i na facebooku stranku skutristi v snahe naist si kamarátov kamarátky ale márne rad by som si tu niekoho našiel kamaráta kamarátku ak si na tom rovnako napiš mi na skype Peter Bezdeda alebo na facebook Peter pepo Bezdeda alebo na email: skutristi.s.facebooku@gmail.com

Petoirsko

Biosamota kľudne mi napíš bud tu alebo na Facebook na nick Peter pepo Bezdeda rad stebou pokecam mam rovnaký problem a samota ja zlá

Romicek 123

Lemur, ty to máš evidentne pomýlené ... sú ľudia , ktorí sú dobrovoľne sami a vyhovuje im to ...ja si priznám, mne to nevyhovuje byť stále len sama na seba odkázaná ale nemám na výber .. nebudem mať falošne kamarátky a falošný vzťah len preto aby som nebola sama ...