Fetovanie

Príspevok v téme: Fetovanie
Natalka233

Tento problem sa tyka mojho priatela a ja so uz neviem rady. Mame obaja 20 rokov a sme prvaci na vysokej skole. Mame spolocnyh priatelov a chodili sle normalne vonku ako vacsina nasich rovesnikov..nehovorim ze sa to stale zaobislo bez alkoholu, no nikdy to nebolo take zeby som kazdy den v tyzdni alebo kazdy piatok dosli domov po štyroch.. no pred nieco viac ako mesiacom ked u mna priatel spal a isiel domov tak mu zacalo doma peklo z nicoho nic.. jeho mama mu vzala vsetku elektroniku, povedala mu nech ai postriha vsetky cierne veci a aj vsetky naramky.. a dovod bol ten ze fetuje.. do teraz nevieme ze ci si mysli ze fetuje pervitin, heroin alebo len fajci marihuanu alebo si dokonca nieco picha.. no netusim z kadial ma toto prisla uz aj minuly rok mu davala robit nejake volne predajne testy ktore kupila jeho mama a musel si tie testy robit pred nou. Ona mu povedala ze ich zmanipuloval.. no a ked ju ziadal twnto rok ked jej zase preplo ze nech ide s nim na testy normalne do nemocnice tak ze ona ho na testy neda..lebo ked budu pozitivne(co v jej hlave je na 2000%) tak ho potom nezamestnaju v robote a ze sa to bude s nim niest cely zivot ci co.. a stale to pokracuje uz je to viac ako mesiac co bol doma nikde nechodi len so mnou sem tam, no nemozme si ist ani vecer ist niekde von do mesta sadnut s kamaratmi, vidim ze ho to neslutocne trapi lebo chce aby mu mama verila a chce aby bolo vsetko v poriadku.. no nic nepomaha. A za nikym nemoze kedze nema starych rodicov a ani ziadne tety ujov co by mu pomohli.
Ďakujem za akukolvek odpoved.. a ak nahodou poznate nejakeho odbornika ktory by to dokazal vysvetlit jeho mame a jej aj pomoct tak budem velmi rada.

LienockaLenka

A neviem, kde si nadobudla pocit, ze si ma zhodila, v tom trojslovovom prispevku? Kde sa ukajas na tom, ze niekto iny mi oponuje? Aj to si napisala len preto, lebo v tej inkriminovanej teme to iste napisal chalan na tvoju adresu. Ty si bola pravdedpodobne v predchadzajucom zivote papagaj. CNGRT.

LienockaLenka

nicollette12 Ja mam dost rokov moja, dost toho v zivote preskakane a nebol to med lizat. A pointa mojho prispevku je otvorit ludom oci, aspon trosku, nie mudrovat, alebo zhadzovat.. Zhodena si bola kvoli svojej arogantnej odpovedi a dobre vies preco a jediny kto to nevie prekusnut si ty, lebo nic ine nerobis len hladas moje prispevky. A ja ti neprajem chorobu, ani nikomu, nechapem preco to robis ty. Ale s tebou je skoda reci, male nevyzrete decko, ktore si myli pojmy s dojmami.

LienockaLenka

www.youtube.com

Pozri si video o muzovi, ktory trpi Parkinsonom. Kde klasicka medicina nevie pomoct, ake zmeny nastavaju po uzivani med. marihuany. A spektrum chorob, ktore vie vyliecit, BEZ VEDLAJSICH UCINKOV je nieco neskutocne. Alebo je neskutocne to, ze nieco take je ilegalne, preco? Lebo potom by sme nemali 8 lekarni na jednom sidlisku, z ktorych kazda jedna vykazuje slusne zisky. Potom by sme nemali 15 reklam z 30 o roznych liekoch. Ale ved zasrat si organizmus chmio je krasne, dokonca legalne, dokonca ziadane. Ale kto chce kam, pomozme mu tam...

nicollette12

LienockaLenka - skor sa nezda tebe, ze si az prilis drza? Kolko mas rokov moja? Ty si mna zhodila, preco by som nemohla ja, nevies co prekusnut? Si obycajna histerka :D a si na smiech a aj tvoje prispevky, ukludni sa laskavo
A chorobu nech chyti tvoja rodina, maj sa dobre

LienockaLenka

Pro vás možná droga, ale je to taky lék
průmyslová plodina no a taky tučný šek
jo to je ta bylina co umí zabít vztek
veselá cigaretka, aka špek.
Tekutou podobu mají fénixovy slzy,
bohužel pláčou ti, co mají umřít brzy
páč soudruzi nahoře ve vyšších kruzích
sou tak drzí, caschujou když trpí druzí
dobrým lidem na rameno klepe smrt
a proto měl by pochopit nejen zmrd
že proti přírodě je chemo fakt na prd
a takzvané léky jsou jen krádež a omrd
Tímto děkujeme všem co maj zájem
bojovat za pravdu nad přísným krajem
ganjou osevají lesy louky háje
s láskou k přírodě, krůček od ráje...

LienockaLenka

Co sa do toho nicola staras? Na co sa do toho pleties, ked sa tomu nerozumies? Naco je potrebna tvoja stupidna odpoved? Nechapem..Pockaj jak ta v zivote postretne nejaka nevyliecitelna choroba, pripadne tvoju rodinu, potom aby si nerozpravala inak, potom aby si nebola nutena hladat pomoc v kazdom smere, ked ti lekari ukazu cervenu.

Modra vlocka o com snivas? Myslis si, ze medicinska marihuana je bez thc? Ved hlavnymi dvoma zastupcami v tomto smere je White whidow a Jack Harrer. Nechapem naco sa ma stale niekto potrebu montovat do tem, o ktorych pocul z TV Narkoza, alebo TV Hnojka, alebo roznych pochybnych zdrojov. Kolko poznas ludi, ktori sa realne vyliecili? Predpokladam, ze 0, tak potom radsej mlc. Lebo papier znesie vela a ja viem tiez pisat rozpravky. Lenze rozdiel medzi mnou a vami je ten, ze ja nesudim, netvorim si obraz na zaklade jednej strany, ale snazim sa dopatrat k pravde, hladanim informacii.

Smutne na tomto vsetko je, ze ludia maju pod nosom neskutocny liek, ale radsej uveria brainwashu z oficialnych medii, lebo brainwash funguje jak vysity. Keby ste neboli ovce, ale bytosti, ktore rozmyslaju, tak by ste nesudili na zaklade nulovych informacii, lebo mate nulove informacie. A pokial vas to nezaujima, tak sa k tomu nevyjadrujem, mna tiez nezaujima kazda tema na svete, lenze potom o tom nejdem debatovat, ked o tom nemam ziaden prehlad a ani som si ho nesnazila urobit. V tom pripade drzim ticho.

www.youtube.com